Anasayfa » Etiket Arşivi: izmir tahminleri

Etiket Arşivi: izmir tahminleri

17 Eylül İZMİR SIRALAMA ŞABLONU – NORTHERN DANCER

Devamını Oku »

>

24 Kasım ÜCRETSİZ İZMİR TJK Tahminleri – ARİSTO

24 Kasım Perşembe İZMİR TJK altılı ganyan tahminlerim ve yedili ganyan tahminlerim şu şekildedir:  * Sayın üyelerimiz,  * Sitemizin tanıtımı için tahmin sayfalarının linklerini facebook gibi sosyal paylaşım sayfalarınızda paylaşmanızı rica ederiz. Tahmin sayfasına girdikten sonra adres satırındaki linki kopyalayıp facebook sayfanıza yapıştırarak paylaşabilirsiniz. İlginiz ve desteğiniz için şimdiden teşekkür ederiz.   1.KOŞU: 5-GÖKALTAY, 3-KABAKÇI, 8-İNSUYU ve 7-BAŞYAZAR yazarak yedili ganyanın ilk ayağını geçelim. ... Devamını Oku »

24 Kasım ÜCRETSİZ İZMİR TJK Tahminleri – HEREDOT

24 Kasım Perşembe İZMİR TJK altılı ganyan tahminlerim ve yedili ganyan tahminlerim şu şekildedir:  * Sayın üyelerimiz,  * Sitemizin tanıtımı için tahmin sayfalarının linklerini facebook gibi sosyal paylaşım sayfalarınızda paylaşmanızı rica ederiz. Tahmin sayfasına girdikten sonra adres satırındaki linki kopyalayıp facebook sayfanıza yapıştırarak paylaşabilirsiniz. İlginiz ve desteğiniz için şimdiden teşekkür ederiz.   3.KOŞU : İstanbul pistinde ki son yarışında son 200 civarında jokeyi kamçıyı ... Devamını Oku »

20 Kasım ÜCRETSİZ İZMİR TJK Tahminleri – ARİSTO

20 Kasım Pazar İZMİR TJK altılı ganyan tahminlerim ve yedili ganyan tahminlerim şu şekildedir:  * Sayın üyelerimiz,  * Sitemizin tanıtımı için tahmin sayfalarının linklerini facebook gibi sosyal paylaşım sayfalarınızda paylaşmanızı rica ederiz. Tahmin sayfasına girdikten sonra adres satırındaki linki kopyalayıp facebook sayfanıza yapıştırarak paylaşabilirsiniz. İlginiz ve desteğiniz için şimdiden teşekkür ederiz.   1.KOŞU: 7-REMZİ AĞA yeterli kondisyona ulaştı. Çıktığı gibi bitirmesini bekliyorum. 6-POYRAZEFE bence ciddi ... Devamını Oku »

20 Kasım ÜCRETSİZ İZMİR TJK Tahminleri – HEREDOT

20 Kasım Pazar İZMİR TJK altılı ganyan tahminlerim ve yedili ganyan tahminlerim şu şekildedir:  * Sayın üyelerimiz,  * Sitemizin tanıtımı için tahmin sayfalarının linklerini facebook gibi sosyal paylaşım sayfalarınızda paylaşmanızı rica ederiz. Tahmin sayfasına girdikten sonra adres satırındaki linki kopyalayıp facebook sayfanıza yapıştırarak paylaşabilirsiniz. İlginiz ve desteğiniz için şimdiden teşekkür ederiz.   2.KOŞU : İstanbul pistinden fit durumda gelen YOL BULAN (2) uygun rakipleri yanında ... Devamını Oku »

17 Kasım ÜCRETSİZ İZMİR TJK Tahminleri – HEREDOT

17 Kasım Perşembe İZMİR TJK altılı ganyan tahminlerim ve yedili ganyan tahminlerim şu şekildedir:  * Sayın üyelerimiz,  * Sitemizin tanıtımı için tahmin sayfalarının linklerini facebook gibi sosyal paylaşım sayfalarınızda paylaşmanızı rica ederiz. Tahmin sayfasına girdikten sonra adres satırındaki linki kopyalayıp facebook sayfanıza yapıştırarak paylaşabilirsiniz. İlginiz ve desteğiniz için şimdiden teşekkür ederiz.   Arkadaşlar, Bundan sonra Kemal, Zaza, Selo, Ercüment, Skandal, Emre, Baturr, Aceren, Terraki ... Devamını Oku »

17 Kasım ÜCRETSİZ İZMİR TJK Tahminleri – ARİSTO

17 Kasım Perşembe İZMİR TJK altılı ganyan tahminlerim ve yedili ganyan tahminlerim şu şekildedir:  * Sayın üyelerimiz,  * Sitemizin tanıtımı için tahmin sayfalarının linklerini facebook gibi sosyal paylaşım sayfalarınızda paylaşmanızı rica ederiz. Tahmin sayfasına girdikten sonra adres satırındaki linki kopyalayıp facebook sayfanıza yapıştırarak paylaşabilirsiniz. İlginiz ve desteğiniz için şimdiden teşekkür ederiz.   KÖREBE: Kısa mesafelerde daha iyi sprint atabilen tayın artık kazanma zamanı geldi. ... Devamını Oku »