Anasayfa » Etiket Arşivi: at yarışı yorumları

Etiket Arşivi: at yarışı yorumları

11 Nisan ŞANLIURFA Tahminleri – ARİSTO

* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * 1.KOŞU: 1-BABA NEVZAT, 5-TOUCH GREY ile ilk 4’lü ganyan ayağını geçelim. 2.KOŞU: 1-JET HALİL yine kazanbilir. 3-DİZDARMERT, 4-TUMBUL ... Devamını Oku »

>

11 Ocak KOCAELİ Tahminleri – ARİSTO

11 Ocak Cuma KOCAELİ TJK tahminleri, altılı tahminleri, at yarışı tahminleri, altılı ganyan tahminleri ve yedili plase tahminleri şu şekildedir: * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * ... Devamını Oku »

05 Ocak İSTANBUL Tahminleri – ARİSTO

05 Ocak Cumartesi İSTANBUL TJK tahminleri, altılı tahminleri, at yarışı tahminleri, altılı ganyan tahminleri ve yedili plase tahminleri şu şekildedir: 1.KOŞU: 6-PRATİK NEVZAT, 1-AKSAKAL yedili plasede yazıyoruz. 2-REİSOĞLU sürprizde. 2.KOŞU: 3-CAPTAIN MORGAN, 4-FIND THE WAY, 7-KRALİÇE, 9-PERİ MASALI ilk kez koşacak taylar ayakları düz bassın. Ben 4 tay ile risk aldım. En erken doğumlu tayımız 3-CAPTAIN MORGAN‘dır, bilin diye söylüyorum. 3.KOŞU: ... Devamını Oku »

30 Aralık İZMİR Tahminleri – ARİSTO

30 Aralık Pazar İZMİR TJK tahminleri, altılı tahminleri, at yarışı tahminleri, altılı ganyan tahminleri ve yedili plase tahminleri şu şekildedir: 1.KOŞU: 6-POWER BY FIRE bu Kurtel tayının ilk koşuyu yani üçlü ganyan ayağını kazanacağına inancım tam. Ben üçlü bahis yapacağım. Arka tarafa 6 / 2,3,5 / 2,3,5,7 yazacağım. Bir de 6 / 2 / 3,5,7 misli deneyeceğim. 2.KOŞU: 3-BAYDÖKER sprinti sağlam ... Devamını Oku »

29 Aralık ADANA Tahminleri – ARİSTO

29 Aralık Cumartesi ADANA TJK tahminleri, altılı tahminleri, at yarışı tahminleri, altılı ganyan tahminleri ve yedili plase tahminleri şu şekildedir: Devamını Oku »

29 Aralık İSTANBUL Tahminleri – ARİSTO

29 Aralık Cumartesi İSTANBUL TJK tahminleri, altılı tahminleri, at yarışı tahminleri, altılı ganyan tahminleri ve yedili plase tahminleri şu şekildedir: 1.KOŞU: 3-OLRIC arkadaşlar üçlü ganyan yapanlar bir kupona bu tayımızı BANKO yazın. 1-BEKİR, 6-ŞAHIMSIN, 4-RÖNESANS, 8-HIRSLI, 9-KAMÇISIZ ise normal üçlü ganyan kuponlarına. 2.KOŞU: Burada 3-MÜFETTİŞ kazanmaya yakındır. 1-GOYCOCHEA ilk rakibi. 7-PLOVDIV, 2-LAGRIMAS geliri olan diğer safkanlar. Yedili plaseyi böyle düşündüm ama ... Devamını Oku »

27 Aralık ŞANLIURFA Tahminleri – ARİSTO

27 Aralık Perşembe ŞANLIURFA TJK tahminleri, altılı tahminleri, at yarışı tahminleri, altılı ganyan tahminleri ve yedili plase tahminleri şu şekildedir: 1.KOŞU: 2-BOLD KHAN, 11-YOUNG BOY, 5-MIĞÇIHOĞLU, 6-SANMADOR bence yedili plasede yazılmalıdır. 2.KOŞU: Arkadaşlar Urfa’da yarış devirli. Ben ilk ayakta risk almak istiyorum. 8-SEYDO BABA‘nın üzerinde Vedat Kızmaz Kardeşim var. Son yarışı harika idi. Eğer burayı sorunsuz geçersek diğer tekimiz de geldiğinde ... Devamını Oku »