Anasayfa » Etiket Arşivi: altılı ganyan

Etiket Arşivi: altılı ganyan

06 Aralık Ücretsiz ADANA TJK Tahminleri – HEREDOT

06 Aralık Salı ADANA TJK altılı ganyan tahminlerim ve yedili ganyan tahminlerim şu şekildedir:  * Sayın üyelerimiz,  * Sitemizin tanıtımı için tahmin sayfalarının linklerini facebook gibi sosyal paylaşım sayfalarınızda paylaşmanızı rica ederiz. Tahmin sayfasına girdikten sonra adres satırındaki linki kopyalayıp facebook sayfanıza yapıştırarak paylaşabilirsiniz. İlginiz ve desteğiniz için şimdiden teşekkür ederiz.   2.KOŞU : Daha güçlü rakiplerinin yanında başarılı bir yarış çıkararak tabelada ... Devamını Oku »

>

06 Aralık Ücretsiz ADANA TJK Tahminleri – ARİSTO

06 Aralık Salı ADANA TJK altılı ganyan tahminlerim ve yedili ganyan tahminlerim şu şekildedir:  * Sayın üyelerimiz,  * Sitemizin tanıtımı için tahmin sayfalarının linklerini facebook gibi sosyal paylaşım sayfalarınızda paylaşmanızı rica ederiz. Tahmin sayfasına girdikten sonra adres satırındaki linki kopyalayıp facebook sayfanıza yapıştırarak paylaşabilirsiniz. İlginiz ve desteğiniz için şimdiden teşekkür ederiz.   1.KOŞU: Yedili ganyanda dört atında gelebileceği bir yarış var. Dolayısıyla ben HEPSİ ... Devamını Oku »

05 Aralık Ücretsiz ŞANLIURFA TJK Tahminleri – ARİSTO

05 Aralık Pazartesi ŞANLIURFA TJK altılı ganyan tahminlerim ve yedili ganyan tahminlerim şu şekildedir:  * Sayın üyelerimiz,  * Sitemizin tanıtımı için tahmin sayfalarının linklerini facebook gibi sosyal paylaşım sayfalarınızda paylaşmanızı rica ederiz. Tahmin sayfasına girdikten sonra adres satırındaki linki kopyalayıp facebook sayfanıza yapıştırarak paylaşabilirsiniz. İlginiz ve desteğiniz için şimdiden teşekkür ederiz.   1.KOŞU: 1-HIGH TREE sanırım ülke bültenlerinde banko olacak ama ben 10-EZBERBOZAN ... Devamını Oku »

05 Aralık Ücretsiz BURSA TJK Tahminleri – ARİSTO

05 Aralık Pazartesi BURSA TJK altılı ganyan tahminlerim ve yedili ganyan tahminlerim şu şekildedir:  * Sayın üyelerimiz,  * Sitemizin tanıtımı için tahmin sayfalarının linklerini facebook gibi sosyal paylaşım sayfalarınızda paylaşmanızı rica ederiz. Tahmin sayfasına girdikten sonra adres satırındaki linki kopyalayıp facebook sayfanıza yapıştırarak paylaşabilirsiniz. İlginiz ve desteğiniz için şimdiden teşekkür ederiz.   1.KOŞU: Zor bir yedili ganyan ayağı var. 6-AREA WARRIOR ve 5-WINALOT kısa ... Devamını Oku »

05 Aralık Ücretsiz BURSA TJK Tahminleri – HEREDOT

05 Aralık Pazartesi BURSA TJK altılı ganyan tahminlerim ve yedili ganyan tahminlerim şu şekildedir:  * Sayın üyelerimiz,  * Sitemizin tanıtımı için tahmin sayfalarının linklerini facebook gibi sosyal paylaşım sayfalarınızda paylaşmanızı rica ederiz. Tahmin sayfasına girdikten sonra adres satırındaki linki kopyalayıp facebook sayfanıza yapıştırarak paylaşabilirsiniz. İlginiz ve desteğiniz için şimdiden teşekkür ederiz.   2.KOŞU : Son koşularını ölçü almadığım DİDİ KOÇİ (7) Bursa pistinde ... Devamını Oku »

04 Aralık Ücretsiz ADANA TJK Tahminleri – HEREDOT

04 Aralık Pazar ADANA TJK altılı ganyan tahminlerim ve yedili ganyan tahminlerim şu şekildedir:  * Sayın üyelerimiz,  * Sitemizin tanıtımı için tahmin sayfalarının linklerini facebook gibi sosyal paylaşım sayfalarınızda paylaşmanızı rica ederiz. Tahmin sayfasına girdikten sonra adres satırındaki linki kopyalayıp facebook sayfanıza yapıştırarak paylaşabilirsiniz. İlginiz ve desteğiniz için şimdiden teşekkür ederiz.   – Şansınız bol olsun.   ADANA ALTILIM 2.KOŞU : 1-DİRANŞAN 3.KOŞU : ... Devamını Oku »

04 Aralık Ücretsiz ADANA TJK Tahminleri – ARİSTO

04 Aralık Pazar ADANA TJK altılı ganyan tahminlerim ve yedili ganyan tahminlerim şu şekildedir:  * Sayın üyelerimiz,  * Sitemizin tanıtımı için tahmin sayfalarının linklerini facebook gibi sosyal paylaşım sayfalarınızda paylaşmanızı rica ederiz. Tahmin sayfasına girdikten sonra adres satırındaki linki kopyalayıp facebook sayfanıza yapıştırarak paylaşabilirsiniz. İlginiz ve desteğiniz için şimdiden teşekkür ederiz.   1.KOŞU: 6-POLİYANA ve 8-SERMELEK arasındaki mücadele kazananı belirler. 7-SELİN KIZI ve 3-NADİDE SULTAN ... Devamını Oku »