Anasayfa » Yazarlarımız » Arşimet » 13 Nisan İSTANBUL Tahminleri – ARŞİMET – TUTTU – 409,08 TL.
13 Nisan İSTANBUL Tahminleri – ARŞİMET – TUTTU – 409,08 TL.
ARŞİMET Ücretsiz TJK, AT Yarışı, Altılı Ganyan Tahminleri

13 Nisan İSTANBUL Tahminleri – ARŞİMET – TUTTU – 409,08 TL.

13 Nisan Cumartesi İSTANBUL TJK tahminleri, altılı tahminleri, at yarışı tahminleri, altılı ganyan tahminleri ve yorumları şu şekildedir:

* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *

ÖZEKAN: Peş peşe kazandığı yarışlardan sonra katıldığı son Açık yarış mücadelesinde MEMDUHAĞA gibi şampiyon bir isme saldıran safkan arka grubu uzak farkla ayırmıştı. Bu yarışta daha müsait rakipler yanında 52 kilo gibi çok müsait sikletle yarışacağı için bir aksilik olmazsa kazanacaktır. BANKO öneririm.

– Şansınız bol olsun.

ALTILI GANYAN TAHMİNİM
3.Koşu: (5)-ÖZEKAN
4.Koşu: (4),11,1,9
5.Koşu: (5),1,2,3,6,4,7
6.Koşu: 4,(1),6
7.Koşu: 5,1,(2),4,3
8.Koşu: 10,2,(6),3,5

6’LI GANYAN(5/4/5/1/2/6) : 409,08 TL.

Hakkında Admin

6 yorum

 1. Tahmin Okulu Canları Merhabalar, Babamızı kaybettik. Başsağlığı dileyen tüm canlara teşekkür ediyorum. Bugün biraz kendimi buldum, dün öğleden sonra toprağa verdik. Yalnız üzüntüm kadar da sevinçliyim, seveni o kadar çokmuş ki cenazesi çok kalabalıktı. Zaten ilçede herkesin sevdiği saydığı biriydi babam. Ölüm hepimizi ergeç bulacak. Tüm ölümler babamın ölümü gibi olsun. Akçiğer kanseri bir hasta ve hastalık tüm organlara yayılmış. Son nefesine kadar bilinci açık olarak öldü. Biliyorsunuz bu kanser türünde hastalar çok ağrı duyarlar ama babam sadece rutin sırt ağrıları dışında fazla bir acı yaşamadan hayata gözlerini yumdu. Nurlar içinde uyusun. Yaşam devam ediyor. Biz de o acıdan bir an önce silkinip hayata devam ediyoruz. Sizlere sevgi ve selamlarımı sunarak tekrar tahminlerimize bir gün ara ile devam ediyouz.Sakarya’dan tüm canlara teşekkür ve sevgi selamı bir borç bilerek gönderiyorum.

 2. üstad. başınız sağolsun. allah rahmet eylesin. mekanı cennet olsun. allah sabırlar versin.

 3. usta başınız sağolsun allah mekanını cennet eylesin.

 4. Sevgili ARİSTO başınız sağ olsun Rabbim sabır ve geride kalanlara sağlık versin mekanı Cennet olsun inşallah..

 5. BURSA

  KISRAK GÜZELİ – İlk defa koşacak tayların arasında bu safkanı rakiplerinden ayrı tutmak istiyorum hazırlıklarında gayet iyi görünen isim TURBO gibi kaliteli bir babaya sahip olmasının yanında kısrak babası EMİROĞLU kaba kumda gayet iyi koşabilen böyle familyanın yavrusu bu mesafede 1000 kantarması M.GÜNDÜZELİ idaresinde risk almaya değer görüyorum..

  SINGLE CAR – Rakiplerine nazaran hem potansiyeli hem de son yarışlarına göre artık kazanabileceği kıvama geldiğini düşündüğüm bu isim son çalışmasını sahaya yansıtması halinde kantarması K.TOKAÇOĞLU ile bu şartlı mücadeleden galip ayrılmasını bekliyorum..

  PARSALI ATAKAN – Son yarışını kazanan formda safkan bugün uygun kilosu ile kazanmaya oldukça yakın duruyor risk alınabilir eğer bu safkan eksik koşarsa bu yarış oldukça karışır.. Son yarışındaki sprintine hayran olduğum 6.ALİDEV bugün 100 metre kısalan mesafede sprintine gecikmez ise mutlaka adından bahsettirir imkanı olanlar 5.HILL HEAD ve kantarması M.TURAN ile daha etkili koşmasını beklediğim 8.BIG MAN ı boş kilosu ile ihmal etmesin derim..

  ALTILI GANYAN TAHMİN

  3.KOŞU: 9.KISRAK GÜZELİ

  4.KOŞU: 4,2,,,9,11,1

  5.KOŞU: 10,7,5,,,2

  6.KOŞU: 5.SINLE CAR

  7.KOŞU: 10,7,3,5,2,,,,4,6

  8.KOŞU: 7,,,,,6,5,8

  -İyi şanslar

 6. ADANA

  4.KOŞU: İlk defa koşacak tayların hepsinin ayağı düz bassın .. Bu koşuda 6.HABERYOLCUSU her ne kadar favori gibi görünse de 3.ÇİÇEK ÖMER ve 8.BAYBİLZİK isimli safkanların ayırımsız yazılması gerektiği inancındayım 9.SAFKAYA ekürisi ile sürpriz şansına sahip bir diğer isimdir..

  6,3,8,,9

  5.KOŞU: Günün bana göre en zorlu yarışlarından bir tanesi İNGİLİZ safkanların handikap yarışında çoğu istikrar yakalayamamış ve kilo değerleri muazzam eşitlenmiş görünüyor çalışmalarını sahaya yansıtması durumunda çim pistte etkili koşabilen 9.ÜMİTLİ boş kilosu ile bana göre etkili koşabilecek potansiyele sahip çim pistte etkili koşabilen 5.FALEZ adana pistinde iyi koşabilen bir safkan mutlaka değerlendirilmeli bu iki safkan önceliğimdir bütçesi el veriş li olanlar 14.KUBİ DAYI ve 4.SUMMER PICTURES üzerinde durabilirler zorluk derecesi yüksek olan bu yarışta tuttuğunuz isimlere yer verin derim ben en az iki safkan ile bu yarışı geçmek istiyorum ve bu koşudan sürpriz bir sonuç çıkması kendimce yüksek bir ihtimal..

  9,5,,14,4

  6.KOŞU: 5.BİRKASIM mesafesinde ve çim pistte çok şanslı bu safkan risk alınabilir ancak yaşı ilerlemiş olmasına rağmen bu defa A.SÖZEN ile daha etkili koşabileceğini düşündüğüm 1.BAŞPEHLİVAN çok ciddi rakibi olur..

  5,,1

  7.KOŞU: 2.DEMİRBÜKEN ve 3.KIZIL ŞAHİN rakiplerinden çok farklı görünen iki isim bana göre bu safkanlar birincilik için kıyasıya mücadele ederler mümkünse ayırmayalım derim..

  2,3

  8.KOŞU: 6.ÜNLÜ PRENS çalışmalarında çok farklı görünen bu tay ilk defa koşacağı ADANA pistinde kantarması Ö.YILDIRIM idaresinde kazanma şansı oldukça yüksek bir isim açıkçası riskli de olsa sığına bileceğim başka bir liman bulamadım..

  6.ÜNLÜ PRENS

  9.KOŞU: Bana göre günü para yaptırabilecek ARAP safkanların HANDİKAP mücadelesi Çim pistte etkili koşabilecek birden fazla safkan var özellikle Ş.URFA pistinden gelen ancak çim pistte çok etkili koşabilen 9.MUCBİR ve son yarışını hemen tabela dibinde bitiren 5.TUĞBEY küçük bütçeli kuponların bile ihmal etmemesi gereken bu iki safkan mutlaka değerlendirilmeli 11.TETİNA ve 8.ÖZREİS sürpriz şansına sahipler 6.ENİSKEREM ile Ş.URFA pistinden geldikten sonra ADANA pistinde iki yarış gören ve son çim yarışını tabela içerisinde tamamlayan 13.ŞERİFE ABLA bu yarış dahil dikkate alınmalı 10.MAVİ ATEŞ başta olmak üzere bütçeler el verdiğince at yazılması gerektiğini düşündüğüm bir yarış..

  9,5,11,8,6,13,10,12,,,,3,4,2

  ALTILI GANYAN TAHMİN

  4.KOŞU: 6,3,8,,9

  5.KOŞU: 9,5,,14,4

  6.KOŞU: 5,,1

  7.KOŞU: 2,3

  8.KOŞU: 6.ÜNLÜ PRENS

  9.KOŞU: 9,5,11,8,6,13,10,12,,,,3,4,2

  -iyi şanslar

Cevapla