Anasayfa » Yazarlarımız » Aristo » 06 Nisan İSTANBUL Tahminleri – ARİSTO
06 Nisan İSTANBUL Tahminleri – ARİSTO
ARİSTO İstanbul Altılı Ganyan Tahminleri ve Yorumları

06 Nisan İSTANBUL Tahminleri – ARİSTO

* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *

1.KOŞU:

3-BENHALİL taylığında bu tayları kolay geçiyordu. Eküri avantajlıdır.

2-ÇELİKMAN, 1-FATİH AĞA yazıp yedili plase ve üçlü ganyanda risk alınmayabilinir.

2.KOŞU:

3-BİR ÖMÜR, 8-ULUKAAN, 5-İZTAN öncelikle tutmama rağmen ayak her şeye gebedir.

4-BAHATTİN, 2-ZAZAHASAN, 9-KELEMER, 11-GÖRÜKLE olabilir. Diğer atlar bile şansı var burada.

3.KOŞU:

5-SİNGAPUR kaçak at bitirebilir.

11-KORCAN son yarışında at olduğunu hatırladı kazandı.

9-RAYİHA, 6-ONURLUEFE, 2-DALOĞLU bu aprantilerin olduğu yarışa yazılır.

4.KOŞU:

5-HIAWATHA, 4-CREED BOY, 7-MENACHEM bu koşuda yazıyorum.

5.KOŞU:

Herkesin kapatacağı ayağa 2-KAZDAĞI risk edilebilir.

3-AKSAKAL sigortadır.

6.KOŞU:

6-SENSİZİM, 4-NİPPON ekonomik oyunlara yeterlidir.

3-ANATOLIAN PEARL, 7-JUNO, 1-SHEBEEN, 8-MY BLITZ sonrasında.

7.KOŞU:

4-CERENSEL bende BANKODUR.

– Şansınız bol olsun.

ALTILI GANYAN TAHMİNİM
2.Koşu: 3,8,5,,,4,2,9,11
3.Koşu: 5,11,9,6,2
4.Koşu: 5,4,7
5.Koşu: 2,3
6.Koşu: 4,6,,,3,7,8,1
7.Koşu: 4-CERENSEL

EKONOMİK ALTILI
2.Koşu: 3,8,5,,,4,2,9,11
3.Koşu: 5,11,9,6,2
4.Koşu: 5,4,7
5.Koşu: 2,3
6.Koşu: 4,6
7.Koşu: 4-CERENSEL

Hakkında Admin

17 yorum

 1. ARİSTO

  ADANA KAFAMA YATMADI BENDE MİSLİ YAPTIM.NASIL OLSA 2 SİDE OLMAYACAKTI.

  SIKINTI YOK DERSAADETİMİZE DEVAM

  **********
  **********
  **********

  7 AFACAN BANKO
  5,6
  5,9
  2,3,5,6,7
  2,3,4,6,7,8,11
  4,5

 2. BU adana yarışın güzelmiş ama ilk ayakta AFACAN Gelmiş olsa üçüncü ayaktan yatmalara üzülürdün

 3. İZMİR
  2.3.4.8.10
  3.8.9
  2.3.7
  3.4
  6
  1.4.5.10.11
  bolşans

 4. ADANA
  1.4.5
  H
  1.2.7.8.9
  2.4.5.8.9
  1.3
  5
  bolşans

 5. 5 li
  H
  8.9
  2.4.5.8.9
  1.3.
  5.4.7.13
  bolşans

 6. BURSA

  4 YUMRUK
  6 İLKNAZ
  1 ARCHIE
  1 HASSELİM
  1 JUST RUN
  12 MEKANİK

 7. ADANA

  YEŞİLOBA

  ORTA HALLİ BİR PARA VEREBİLİR

  FAVORİ BİTEBİLİR

  7 ÖZDEMİR
  8 M.IN FOÇA
  7,8,,,,,H
  6,,,,,H
  1,4,6
  7 SEHLEVENT

 8. KOCAELİ

  2.KOŞU: Denk safkanların mücadelesinde eküri desteği ile 8.İLGİLGE kazanma şansı oldukça yüksek bir isim 5.GÜLENYÜZ çok ciddi rakip gibi görünse de bu yarış dahil takibe alınması gerektiğini düşündüğüm 3.SULTAN BATUR tatlı bir sürpriz ile akşama başlayabiliriz 2.ÖZİLHAN yazıp bu koşuyu geçmek istiyorum..

  8,5,3,2

  3.KOŞU: 5.SPEEDY GUNNER verdiği aranın ardından bu yıl İstanbul pistinde iki yarış gördü son yarışında ikinci olan safkan gelişen kondisyonu ve kantarmasını iyi okuduğu A.KURŞUN idaresinde kazanmaya oldukça yakın görüyorum bu safkana rakip olabilecek isim aynı babadan (CUVE) yavrusu olan 6.GÖNÜL KIRMAZ dinçlik yarışı yapacak çalışmalarında akıcı görünen safkan kum pistte ve böyle kısa mesafelerde dikkate almamız gerekir.. Yeri olanlar için söylüyorum 1.OVA KARTALI yaşının ilerlemiş olmasına rağmen bu mesafelerde mutlaka dikkate alınması gerekilen bir isim..

  5,,6,1

  4.KOŞU: Bana göre oldukça zorlu İNGİLİZ safkanların MAIDEN mücadelesi.. Son yarışını tabela içerisinde tamamlayan 8.LIESERL gelişme gösteren bir safkan 2.CAPTAIN MORGAN ve 6.RUGGIERO ayırımsız düşündüğüm isimlerdir bu yarışın sürprizini son yarışını İstanbul pistinde yapan ancak başarılı olamayan bu pistte daha iyi koşabilen 7.ACTALION yapabilir..!

  8,2,6,7

  5.KOŞU: 2.KING OF THE SUN gücü ve kalitesi bu rakiplerine fazlasıyla yetecek bir safkan bana göre kantarması A.KURŞUN idaresinde günün en sağlam bankosu olur..!

  2.KING OF THE SUN

  6.KOŞU: 2.ÇAKMAK ŞAH ve 7.KUSURSUZ GÜÇ bu iki safkan da TURBO yavrusu ikisinden birisi kazanabilecek potansiyele sahip zor bir yarış olduğunu belirtmem gerek 6.TAMERŞAH ve bu pistte iyi koşabilen 1.KELEŞHAN mutlaka tabela içerisinde yerlerini alır 4.KARATEPELİ yazıp bu koşuyu tamamlamak istiyorum..

  2,7,6,1,4

  7.KOŞU: 6.CESİHAN arkadaşlar bu safkana ayrı bir parantez açmak istiyorum uzun aranın ardından İstanbul pistinde bir yarış gördü oldukça kaliteli bir pedigriye sahip kontra kuponumda bu safkan tekim olacak 4.DÖKESON son yarışına göre oldukça sıklet avantajına sahip bu mesafede ve bu pistte kazanmış bir isim mutlaka iyi koşacaktır 5.BİGMAN istim üzerinde her an yarış vurabilecek kalitede imkanı olanların at yazabileceği bir koşu..

  6,,4,5

  ALTILI GANYAN ŞABLON

  2.KOŞU: 8,5,3,2

  3.KOŞU: 5,,6,1

  4.KOŞU: 8,2,6,7

  5.KOŞU: 2.KING OF THE SUN

  6.KOŞU: 2,7,6,1,4

  7.KOŞU: 6,,4,5

  -İyi şanslar

 9. KOCAELİ

  MİSLİ

  1.Ayak : 2
  2.Ayak : 2
  3.Ayak : 4
  4.Ayak : 2
  5.Ayak : 4
  6.Ayak : 7

 10. Aspar tek tek değilde 3üncü ayak fovari 4üncü ayak günün bankosuna rakibi yazsan küçük bir rütuşla altılıyı bayağı misli alabilirdin yine de başarılısın tebrik ederim

 11. Aristo

  şimdi heredot gibi konuşayım 3 overdose bu yarışı kazanır diye düşündüm sonra baktım 2 yi tek vermişsin inan bütün oyunlarım 2 den gitti misli misli ve tek oyunlar neyse sağlık olsun.

  • ASPAR ben normalde 2 kazanır diyordum, overdose nerlerde verdiğimi geçmiş oyunları anımsa hani günün menüsünü al diye bir şey var ya işte bu yoksa tarzım orayı 2,3 oynamaktır biliyorsun bunu sen:)

 12. BURSA

  2.KOŞU: 4.TREVI FOUNTAIN Kum pistte start aldığı toplam 5 yarışta tabeladan düşmeyip bir süre start almamasına rağmen düzenli hazırlıkları ile DİKENCİK ekürisine ait olan bu safkan önceliğimdir 6.LUXOR GIRL ve son yarışını KOCAELİ pistinde yapan ve sonunculuk elde eden 1.HOROZ öncelik ile dikkat etmemiz gereken safkanlar olup son yarışını kazanan 3.MEGIC IVALIO bütçeler el verdiğince yazılabilecek safkanlardır..

  4,6,1,3

  3.KOŞU: 1.BABA DİNO kalite olarak rakiplerinin üstünde görünen bu isim sevdiği mesafede kazanabilecek güce sahip ben bu safkanı risk almayı uygun gördüm dileyen yanına tuttuğu safkanları ilave edebilir..

  1.BABA DİNO

  4.KOŞU: 2.GONCA son yarışına baktığımızda KV grupta koştu ve ikinci tamamladı kantarması Ç.TAŞ hata yapmaması halinde kazanma şansı oldukça yüksek bir isim misli ve riskli kuponların tek tercihi olabilir ben yanına sadece bir safkan önermek istiyorum 6.KIVRAKTAY takibimde olan bu safkan favorinin ciddi rakibi olabilir.. Bugün misli bir kupon deneyeceğim dileyen bu ayağı çok atla geçebilir karar sizlerin..

  2,,,,6

  5.KOŞU: 4.VELİAHT BETÜL mesafesinde ve sevdiği pistte üstelik kantarması M.GÜNDÜZELİ idaresinde kazanma şansı çok yüksek bir isim bu safkanda misli veya riskli kuponlarda tek tercihi olabilir aksi taktirde başta 2.NAKİT ve 5.ILDIR RÜZGARI olmakla beraber kapatılmaya kadar gider..!!

  4,,,,2,5,,,H

  6.KOŞU: 2.ÇELİKYURT Koştuğu yarışlara bakacak olursak bu rakiplerinin üstünde bir potansiyel barındırıyor özellikle böyle mesafelerde bu safkanında kazanmasını bekliyorum eğer rakip aranacaksa eğer bu isim 5.NİĞDE BEYİ olabilir karar her zaman sizlerin..

  2,,,,5

  7.KOŞU: 1.NİNOŞUN OĞLU oldukça müsait grupta ve uygun rakipleri yanında kazanması en doğal neticedir mantıklı olarak baktığımda rakip aradım bana göre en yakın rakibi kendisi yani demem o ki o kadar kötü koşması gerekir ki bu rakiplerinin yanında ancak o zaman çizgiyi başka bir safkan geçsin..! Mecazi de olsa hafif es piri katmak gerekir elbette at atı her zaman geçmiştir ve geçecektir ben bu safkanın yanına bir başka isim önermek istemiyorum..

  1.NİNOŞUN OĞLU

  ALTILI GANYAN TAHMİN

  2.KOŞU: 4,6,1,3

  3.KOŞU: 1.BABA DİNO

  4.KOŞU: 2,,,,6

  5.KOŞU: 4,,,,2,5,,,H

  6.KOŞU: 2,,,,5

  7.KOŞU: 1.NİNOŞUN OĞLU

  ALTILI GANYAN (MİSLİ)

  2.KOŞU: 4,6,1,3

  3.KOŞU: 1.BABA DİNO

  4.KOŞU: 2.GONCA

  5.KOŞU: 4.VELİAHT BETÜL

  6.KOŞU: 2.ÇELİKYURT

  7.KOŞU: 1.NİNOŞUN OĞLU

  -İyi şanslar

 13. Jokey olmak her yiğidin harcı değil..! Sevgili kardeşim ÇETİN TAŞ deklare olduğun her iki safkan BABA DİNO ve GONCA isimli safkanları kazanmamak için elinden gelen her şeyi yaptın.. İnan bana safkanları kendi haline bıraksan her ikisi de kazanabilecek potansiyele sahip.. Ne yaptığını anlamış değilim yada neyi ispatlamaya çalışıyorsun vallahi pes..!!

 14. bazıları bir iki yarış kazandığında kendini şampıyon jokey sanır 🙂

 15. İZMİR

  Arkadaşlar İzmir de yedi koşulu güzel bir program var hava şartlarını şu an için tam olarak bilemiyorum ama çim yarışları kuma alınır ise yarışlar sonuca etki edebilir bu yüzden düşüncelerim değişebilecek ihtimaller üzerinde olacak.. Umarım şans yanımızda ve bizimle olur.

  2.KOŞU: 7.BANA çime nazaran kum pistte daha etkili koşabilen bu safkan önceliğimdir şu ana kadar çim pistte üç yarış koşmuş ve bir üçüncülüğü var mesafeye yatkın bir safkan ihmal edilmemeli.. 5.GÖRKEM performans olarak takiplerinin bir tık üstünde çime daha yatkın görünen safkan henüz kumda kazanmasa bile altı yarışın üçünde tabela yapmış kalitesi ile mutlaka bu mesafede etkili koşacaktır ben bu koşu dahil dikkate almamız gerektiğini düşündüğüm 8.GALVATRON eğer yarış çim pistte koşulur ise bu safkanı mutlaka kuponlarımızda bulunduralım derim 4.GOLDEN SHIP güçlü pedigrisi ve kantarması A.SÖZEN idaresinde iyi koşmasını beklediğim bir safkan olup mümkünse bu dört safkanı ayırımsız yazalım derim..

  7,5,8,4

  3.KOŞU: 3.BARUTEFE hem kum pistte hem de çim pistte etkili koşabilen bu safkan bugünkü şartların lehine olduğunu düşünüyorum ve bu zamana kadar MAIDEN koşulardan neden kurtulamadığını anlamış değilim çok güçlü bir pedigrisi ile BİLGİN\KARAİNCİ eşleşmesinden üstelik kısrak babası ALBATUR daha ne olsun bugün üzerinde M.KAYA var bu kadar pozitif etkenler bir araya gelmişken kazanması benim için en doğal neticedir yanına at düşünmeden bu safkanın bugün bu yarışı kazanabileceğini düşünüyorum bankom..

  3.BARUTEFE

  4.KOŞU: 4.LAST NUMBER kum pistte etkili koşabilen bu isim bugün son yarışlarına göre uzayan mesafede 2000 çok daha etkili koşabilecek potansiyele sahip bana göre kazanmaya çok yakın son yarışını KOCAELİ pistinde kazanan 1.BAFRALI bana göre tek ciddi rakibidir..

  4,1

  5.KOŞU: Bu yarışa dikkat çekmek istiyorum hem denk güçler hemde kilo değerleri muntazam eşitlenmiş bugün boş kilosu ile çok etkili koşmasını beklediğim 6.MOI JIZNI ve son iki yarışını kazanan formda isim 2.BIG EAGLE GIRL eşit şansta gördüğüm safkanlar olacak ancak son yarışını İstanbul pistinde ikinci tamamlayan ve bu pistte yabancı olmayan 4.ANITA BLAKE kantarması S.TIRPAN bu safkanı iyi idare edebilirse ki (at binmesini eksik görüyorum) favori safkanlara zor anlar yaşatabilir 1.AZA LEA aslında rakiplerinden daha üstün bir isim handikap değerlerine bakıldığında bunu görmek mümkün sadece ağır kilosu ve kısa bir ara vermesi handikap gibi görünüyor ben yine de bu safkanı ayırmadan yazalım derim son olarak 3.IMPOTANT yazıp bu koşuyu geçmek istiyorum..

  6,2,4,1,3

  6.KOŞU: 4.HOSLİ eğer yarış kum pistte dönerse bu safkan yarışı kazanmaya en yakın isimdir bu yıl BURSA pistinde bir yarış gördü ve gelişen kondisyonu ile kazanabileceği grupta risk alınabilir aksi durumda son çim yarışında ara sonrası ikincilik elde eden 9.WOUNDED ten etkili bir yarış bekliyorum bütçesi el veriş li olanlar 2.FAIR MONDT ve 3.GRIFFON u bu mesafede ayırımsız düşünmesi gerekir..

  4,,,,9,,2,3

  7.KOŞU: Kum pistte daha başarılı gibi görünse de çim pistte dört yarışın ikisinde bir ikincilik bir üçüncülük elde eden 3.MAZLUMZUFİKAR bana göre bu mesafede kazanmaya en yakın isimdir risk almak isteyenlere lafım olamaz ancak özellikle 1.GÜLÜŞLÜ den bu koşuda çok etkili koşmasını bekliyorum 4.SÜERDEM kalitesi ile ihmal edilmemeli bu koşuda sürpriz bekleyenler özellikle 8.KUM FIRTINASI ve 6.ALLEGRA yı ihmal etmesin derim..

  3,,1,4,8,6

  ALTILI GANYAN TAHMİN

  2.KOŞU: 7,5,8,4

  3.KOŞU: 3.BARUTEFE

  4.KOŞU: 4,1

  5.KOŞU: 6,2,4,1,3

  6.KOŞU: 4,,,,9,,2,3

  7.KOŞU: 3,,1,4,8,6

  -İyi şanslar

Cevapla