Anasayfa » Tahminler » Adana » 19 Mart ADANA Tahminleri – ARİSTO
19 Mart ADANA Tahminleri – ARİSTO
ARİSTO Adana Altılı Ganyan Tahminleri ve Yorumları

19 Mart ADANA Tahminleri – ARİSTO

* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *

1.KOŞU:

5-SITAMUN sprinter bir at. Eğer yarış süratli giderse kazanır da yavaş giderse 6-FAST FORWARD, 3-FREESIA, 1-NOBEL PRINCESS de 4’lü ganyan kuponlarına ilave edilebilir.

2.KOŞU:

2-EZOP KAHRAMANI yine kazanır.

1-SEFİR BEY 4’lü yapanlar sigorta yapabilir.

3.KOŞU:

Altılı zor bir koşu ile başlıyor.

10-YOLDAŞKAYA, 2-EQUULEUS, 3-FEHMİBEY, 4-FOREVER IN LOVE, 5-GRAND HARMONY, 7-LIONEFE yazıp ilk ayakta risk almak istemiyorum.

4.KOŞU:

3-YÜKSELİM geç kalmazsa kazanır.

Geç kalırsa 9-KADHAN, 2-YOLDAŞHAN‘dan biri kazanır.

5.KOŞU:

2-ARTUKLU çok formda, kısa uzun dinlemeden kazanıyor.

Ben yanına yine de 7-DENİZİM, 3-AŞEMEZ eklemekten yanayım.

6.KOŞU:

1-GÜZİDE ZEYNEBİM, 2-FAR FERN, 3-BELENUS, 4-MADAM CHERNOBYL ile bu ayağı geçeceğiz.

7.KOŞU:

3-ÖZBİLDEN ekonomik kuponlara BANKODUR.

2-ÖZBATU, 1-DERİN MAVİ, 4-UNZEN diğer şanslı atlarımız.

8.KOŞU:

9-PURO arkadaşlar bu tayımız BANKODUR.

– Şansınız bol olsun.

ALTILI GANYAN TAHMİNİM
3.Koşu: 10,2,4,3,7,5
4.Koşu: 3,,,9,2
5.Koşu: 2,7,3
6.Koşu: 2,1,3,4
7.Koşu: 3,,,4,1,2
8.Koşu: 9-PURO

EKONOMİK ALTILI
3.Koşu: 10,2,4,3,7,5
4.Koşu: 3,,,9,2
5.Koşu: 2,7,3
6.Koşu: 2,1,3,4
7.Koşu: 3-ÖZBİLDEN
8.Koşu: 9-PURO

Hakkında Admin

5 yorum

 1. Günaydın

  ADANA da

  Çelik A.Ş çelik çomak oynar

 2. Tahmin Okulu Canları Merhabalar nasılsınız sağlıklar moraller iyimi? bu gün biraz boş kaldım ASPAR kardeşim şimdi bulalım bu gün yarışı dedi bende akşam ADANA antremanlarını izledim şimdi 1,inci ayakta taylarda Vermediğim iki tay var biri THE PUNISHER diğeri LIMITLESS ikisinin de çalışmaları çok iyi Ben bu iki tayı da yazalım derim yani ilk ayak oldukça fazla at yazacağız 2İNCİ AYAKTA ise KADHAN iyi ama YÜKSELİM YYOLDAŞHAN da Yazalım burada olabilecek BAŞPEHLİVAN,GÖKKURT ben eledim DİLBER GÜLÜ de bahiste kalabilir ancak 3ÜNCÜ AYAKTA ise DENİZİM, Üzerinde biraz daha yoğunlaştım ama ARTUKLU da çok formda AŞEMEZ ibiraz daha geride tutuyorum 4ÜNCÜ AYAKTA iseFARA FERN üzerine yoğunlaştım alternatif oyunda banko önereceğim 5 İNCİ AYAKTA zaten ÖZBİLDEN demiştim rakipleri ÖZBATU,UNZEN,DERİN MAVİ süprizi ALGANTAY yapar SON AYAKTA ise PURO kazanmaya yakın atımız ama ALPERBEY de Çok pişti çıkıp bitirebilir Yine çalışmalarında süper görünen EROLUR,DUMBEDORE,MUGSYde olabilir dikkat etmek lazım ŞÖYLE BİR KURGU KURULABİLİR (10,4,9,6,3,5,7,2,1,8)(3,9,2)(7,2)(2)(3,,,2,4,1,5)(9,1,,,6,4,8) BU OYUN İKİ KİŞİ ORTAK YATIRABİLİR YADA ÖZBİLDEN banko yazılıp yapılabilir son durum budur ben Sakarya’DAN SEVGİLER SELAMLAR diyorum.

 3. ASPAR Ö.YILDIRIM 3gün daha hastahanede kalacakmış bence belki 1 ay atda binmeyebilir ona acil şifa diliyorum.

 4. ADANA

  Merhaba Arkadaşlar herkese sağlıklı ve güzel bir hafta diliyorum.. Bugün ADANA pistinde güzel ve bir o kadar çekişmeli geçmesini beklediğim yarışlar var umarım şans bizlerle olur..

  3.KOŞU: Bana göre en kritik koşulardan bir tanesi İNGİLİZ safkanların MAIDEN yarışı ilk defa koşan safkanlara dikkat..! Özellikle pedigrisini sahaya yansıtması halinde CUVE yavrusu olan 1.DEGÜSTATÖR çalışmalarını kantarması S.ERKUŞ ile tamamlamış eğer start ta sorun yaşamaz ise etkili koşmasını bekliyorum 7.LIONEFE içinde düşüncelerim aynı.. Ara vermiş olmasına rağmen 5.GRAND HARMONY bu rakipleri yanında etkili koşabilecek potansiyele sahip 10.YOLDAŞKAYA hem tecrübesi hem de ADANA pistindeki pişkinliği ile mutlaka düşünülmesi gerekilen bir safkan.. Son yarışını çim pistte yapan 3.FEHMİ BEY bugün kum pistte çok daha etkili koşabilecek kaliteye sahip 6.LIMITLESS bu safkanda bugün ilk defa kum pistte start alacak çalışmalarını sahaya yansıtması halinde etkili koşacaktır son olarak yarışın favori ismi 4.FOREVE IN LOVE benim saydığım bu isimlerin yanına bütçesi elverişli olanlar tuttuğu safkanları ilave edebilir ben bu YEDİ safkanı ayırımsız düşünüyorum karar her zaman sizlerin..

  1,7,5,10,3,6,4,,,,,

  4.KOŞU: 3.YÜKSELİM sprint mesafesini ayarlaması halinde bu rakiplerine pabuç bırakmaz ancak mesafe 1300 ve bu mesafede 9.KADHAN çok başarılı mümkünse beraber değerlendirmek gerekir eğer bu iki safkan kötü performans sergilerse işte o zaman bu yarış cibali karakolunda biter küçük bütçeli kupunlar için bu iki safkanı beraber değerlendirelim aksi durumda özellikle 7.BİNBİR ve 6.BAŞPEHLİVAN demek istiyorum..

  3,9,,,,,7,6

  5.KOŞU: İstanbul pistinde son yarışında ikinci olan 7.DENİZİM artık kazanabilecek kıvama geldi çalışmalarını KOCAELİ pistinde tamamlayan bu safkan risk alınabilir lakin ÇELİK kardeşler bu yarışta herhangi bir entrika yapmaz ise ben 6.ÇELİKKLAKAN isimli safkanın yazılması gerektiği inancındayım karar sizlerin..

  7,,6

  6.KOŞU: 2.FARA FERN kalitesi ve performansı bu rakiplerinin üstünde bu safkanda altını çizmek istediğim CUVE yavrusu bana göre günün en sağlam bankosu olarak değerlendirmemiz sanırım çok anormal bir durum değil..!!

  2.FARA FERN

  7.KOŞU: 4.UNZEN starttan çıktığı gibi liderliği alıp yarışın temposunu istediği gibi ayarlayabilecek potansiyele sahip viraj dönüldüğünde kendine sermaye bırakabilirse kazanmaya oldukça yakın kalite olarak rakiplerinden bir iki gömlek üstün risk alınabilir aksi durumda sonlarda 2.ÖZBATU bu favoriyi oldukça zorlayabilir..

  4,,2

  8.KOŞU: İlk yarışında dördüncü olan 8.MUGSY bugün ilk defa koşacak ekürisi ile beraber start alıyor bana göre öncelik ile değerlendirilmeli 6.EROLUR bu safkanda CUVE yavrusu ve iyi koşacaktır güçlü pedigrisi ile 4.DUMBLEDORE ve 9.PURO bu ayakta ayırımsız düşünülmesi gerektiğini savunduğum safkanlardır cazip safkan aramak isteyenler 7.LEVENT BEY ve ilk defa start alacak olan isim 10.SABİTHAN çalışmaları ile bu ayağı çok cazip bir hale getirebilir..

  8,6,4,9,,7,10

  ALTILI GANYAN TAHMİN

  3.KOŞU: 1,7,5,10,3,6,4,,,,,

  4.KOŞU: 3,9,,,,,7,6

  5.KOŞU: 7,,6

  6.KOŞU: 2.FARA FERN

  7.KOŞU: 4,,2

  8.KOŞU: 8,6,4,9,,7,10

  -İyi şanslar

 5. ADANA

  YEŞİLOBA

  ****×**,,
  *****,,,, **
  *********

  3,4,,,,,10
  9,3,,,,,2,6
  2,3,7,,,,,H
  2 FARA FERN BANKO
  1,3,4,6,,,,,H
  5,,,,,9,,,,,

Cevapla