Anasayfa » Tahminler » Adana » 05 Mart ADANA Tahminleri – ARİSTO
05 Mart ADANA Tahminleri – ARİSTO
ARİSTO Adana Altılı Ganyan Tahminleri ve Yorumları

05 Mart ADANA Tahminleri – ARİSTO

* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *

1.KOŞU:

1-PALAWAN bir yarış gördü, sıkmamışlardır, bu defa hedef olabilir.

13-WIN WELL arkadaşlar bu atımızda son yarışında kötüydü ama bir yarış önce kendini göstermişti.

2-KARAFIRAT, 4-TATVAN BEYİ zaten yazılacak favori olan atlar.

5-LOST AMİGOS 240 gün arası var ama mesafe kısa.

6-JAMES, 10-LAWLEES de yarış kollayan atlarımız gurup uygun.

2.KOŞU:

İkinci ayak bu sefer handikap yarış. Buralarda boğulunca diğer yarışlara düşündüğümüz sürprizleri yazamıyorum.

2-ATEŞK RALLIĞI kazanmaya yakındır.

12-YANTAR, 13-BUZUL ilk rakipleridir.

Kısası böyle yazılır. Üç at ama at yazdığımızda 6-TUĞBEY, 4-PALERMO, 9-AVAN, 10-AÇIK KIRMIZI, 11-GAZINÇ, 7-MELEKSİMA, 3-AFRİKAANDER, 8-BİLGİNKADİR, 1-ÖZLENEN GÜL yaz kapa kısacası ben üç atla risk aldım.

3.KOŞU:

1-GREAT MASTER kazanmaya çok yakındır.

3-SÜMEL HAN, 4-EZOP KAHRAMANI rakip öneriyorum.

4.KOŞU:

5-STINGING STROKES, 1-NALIN İSYANI ile risk alıyorum.

5.KOŞU:

3-YOLDAŞHAN, 5-KADHAN, 4-YÜKSELİM yeterli olur.

6.KOŞU:

8-ZAVALLI ÇOCUK banko yazılabilir.

Geniş oyunlar ilk defa koşacak 2-KOÇ BURAK ilave etsinler.

– Şansınız bol olsun.

ALTILI GANYAN TAHMİNİM
1.Koşu: 1,13,2,4,5,6,10
2.Koşu: 2,13,12
3.Koşu: 1,,,3,4
4.Koşu: 1,5
5.Koşu: 5,3,4
6.Koşu: 8,,,2

Hakkında Admin

12 yorum

 1. ADANA

  Öncelik ile Sevgili ARİSTO geçmiş olsun dileklerimi sunmak isterim Rabbim Babana ve tüm hastalarımıza acil şifalar versin umarım yakın zamanda sağlığına kavuşur..

  Arkadaşlar bugün ADANA programı gerçekten bana göre oldukça zor ve ikramiye açısından ters atların gelebileceği denk güçler bir arada belki de en favori safkanlar ganyan olacak bunu kestirmek oldukça güç ancak bakıldığında kendimce yüksek bir ikramiye verebilir düşüncesindeyim.. Özellikle birinci ayak ve ikinci ayak bakalım bekleyip göreceğiz umarım şans yanımızda olur..

  1.KOŞU: Safkanların Handikap değerlerine bakıldığında çok da fark görünmüyor çoğu safkan ara vermiş yada bu yıl yeni start almış mesafe kısa kilo dengeleri eşitlenmiş neresinden bakarsak bakalım istikrar yakalayamamış İNGİLİZ safkanların (kendimce) çok ama çok zorlu mücadelesi.. Mesafe handikabına rağmen rakiplerinden daha hazır ve formda olan 13.WIN WELL ile son yarışına inanmadığım 2.KARAFIRAT önceliğimdir 8.FAMA ile 10.LAWLEES mutlak düşünülmeli 6.JAMES tabela içerisinde yer alabilecek safkandır.. Ara sonrası bir yarış gören 1.PALAWAN çalışmalarını sahaya yansıtması halinde mutlaka iyi koşacaktır İstanbul dan gelen 5.LOST AMIGOS henüz bu yıl start almadı ancak bu rakipleri yanında potansiyelli bir safkan 11.SON HAMLE bugün kısa mesafeye çıkıyor dikkat..! 3.TOKATÇI Ş.urfa pistinden gelen bu safkan daha önceleri takibimde idi yarışlarına bakacak olursak iç açıcı değil ancak kumda ve bu mesafelerde etkili koşabilecek güce sahip bugün bu ayağa TOKAT vurabilir ve ikramiye uçar..!! Her saydığım safkanın ayrı nedenleri ve sebepleri var yarış kazanması için bunlara diğer safkanlar da dahil kısaca imkanı olanların kapatması gerektiği bir yarış elbette kendimce karar sizlerin..

  13,2,8,10,6,1,5,11,3,,,,,H

  2.KOŞU: Yine zor geçmesini beklediğim ARAP safkanların HANDİKAP mücadelesi bu mesafede starttan düzgün çıkması durumunda 12.YANTAR kendini unutturabilir M.ÇELİK ile iyi koşacaktır 7.MELEKSİMA iki yarış gördü ve bu defa daha hazır üstelik mesafe uygun benim özellikle belirtmek istediğim safkan olan 10.AÇIK KIRMIZI takibimde olan bir safkan boş kilosu ile mutlaka kollanmalı 2.ATEŞ KRALLIĞI ile Ş.urfa pistinden gelen 9.AVAN son yarışına göre boş kilosu ve kantarması E.KILIK ile ayırımsız düşünülmesi gerekir.. Elbette imkanı olanlar bu ayağa tuttuğu safkanları ilave edebilir..

  12,7,10,2,9

  3.KOŞU: 3.SUMEL HAN ve 1.GREAT MASTER son metreler de kıyasıya birincilik mücadelesi verirler mümkünse bu iki safkanı ayırmadan yazalım derim..

  3,1

  4.KOŞU: 5.STINGGING STROKES kalite ve performans olarak rakiplerinden üstün olan bu safkan ara vermiş olmasına rağmen çalışmalarında oldukça iyi risk almak isteyenlere lafım olamaz aksi durumda bir solukta bitirebilecek güç ve kaliteye sahip 3.BABAFIRAT mutlaka değerlendirmekte fayda görüyorum.. Çelik kardeşler bu koşuda birlikte koşuyor 2.BABA CUVEE bu ayağı entrikada dan kurtarır elbette bütçeler el verdiği müddetçe..

  5,,3,2

  5.KOŞU: Gel de işin içinden çık..! 5.KADHAN ve 3.YOLDAŞHAN bu safkanlara ÇELİK kardeşler biniyor hangisini eleyebiliriz mümkün mü? Çok zor bir yarış sprint mesafesini ayarlaya bilmesi halinde 4.YÜKSELİM kardeşlere kök söktürür 6.CÖMERT ÇOCUK altılı ganyanın ikramiyesini zıplattırır dikkat..!

  5,3,4,6

  6.KOŞU: 9.DENEF çalışmalarını kantarması T.BALİ idaresinde tamamlayan bu safkan bana göre ideal mesafesinde koşuyor özellikle kısrak babası TİMURHAN olması benim risk almama etken olduğunu söyleye bilirim umarım bu kardeşimiz safkanı iyi idare edebilir ki çalışmalarını kendi idaresinde yapmış olma avantajına sahip.. Zorlu bir yarış olduğunun altını çizmek istiyorum aksi durumda bu ayakta en az beş safkana yer vermem gerekir buda işin içinden çıkılmaz bir hal alır riskli de olsa bu safkana güvenmek istiyorum..

  9.DENEF

  ALTILI GANYAN ŞABLON

  1.KOŞU: 13,2,8,10,6,1,5,11,3,,,,,H

  2.KOŞU: 12,7,10,2,9

  3.KOŞU: 3,1

  4.KOŞU: 5,,3,2

  5.KOŞU: 5,3,4,6

  6.KOŞU: 9.DENEF

  -İyi şanslar

 2. Aristo Usta,

  geçmiş olsun ,

  ADANA

  6 JAMES
  2,4,8,12
  3 SUMELHAN
  1,2,3,5
  3,4,5
  8,9,10,11

 3. Merhabalar Can Dostlarım. sağlık dilekleriniz için çok teşekkür ederim.nasılsınız sağlıklar moraller iyimi ?aman iyi olsun herşeyin başı sağlık bunu iyice şimdi daha iyi anlıyorum. bu gün erken den Biraz daha yarış analizi yaptım .şimdi ŞANLIURFA yine yarışı bir kişi buldu ya bazen başkasına kızıyorum buralarda yarış oynanmaz diye bu sefer kendime kızıyorum burada jokey trafiğini fazla önemseme diye çünkü onların süper zekalı olduğunu düşünüp yanılıyorum Örnek ilk ayak 9atta bıraktığım at B.Bektaş’ın bindiği KARA ATEŞi Atlamaz belkide 3üncü at verecektim 2İNCİ Ayağı bulabilsem zaten altılıya giderdim Yine 3üncü ayakta GÜVENBEKAN ‘ın yanına at yazmam ayrı facia Kısaca kurgu kurgu Birde korkusuz oynamak HEREDOT da çok korkusuz tek verirdi ama kurgu üzerinde sıkıntı yaşardı ARKADAŞLAR bunları neden anlattım şimdi ADANA var İLK AYAK bir sürü at yazdık Örneğin KARAFIRAT gelse 2İNCİ ayak yine önde o kadar kaçak at varki YANTAR bunları vursa 3üncü ayakta EZOP KAHRAMANIbasıp gitse 1,3 Nolu atlar zaten rakip Yine 4üncü ayaka BABA FIRAT bitirse 5 no ilk rakibi 1ve 2 no lu atlar sonrasında olsa 5,İNCİ ayak 1den 6 ya kadar ne var ne yok yazılsa Son ayakta ise ZAVALLI ÇOÇUK Yıkılsa ne olur diye DÜŞÜNELİM yazalım buda bir kurgudur (2)(12)(4,,,1,3)(3,5,,,1,2)(1,2,3,4,5,6)(8,2,,,,4,5,9,10,12) buda bir kurgudur kısaca yarışlarda önemli olan iyi düşünebilme sanatı ve yarışı almaktır Sakarya’dan sevgiler selamlar

 4. BURSA

  1.KOŞU: 1.BERENGÜL performans olarak bakıldığında rakiplerinden çok daha iyi olduğu aşikar koştuğu son KV koşusu bunun göstergesi lakin bugün bu mesafede bu rakiplerini ekarte edebilir mi? İşte asıl sorun burada risk almak isteyenler için lafım olamaz aslında mantıklı düşündüğümüzde tek kullanılabilir lakin kendi tercihim yarışın son metreleri çok çetin geçeceği yönünde 10.PEXUS ve 4.DENİZSEFASI bu zevkli yarışta fotoda adlarından bahsettirecektir.. Uzun zamandır kazanamayan 8.KOLAÇAN ekürisi ile değerlendirilebilir Bursa da DİKENCİK ekürisine ait olan safkanlar bu koşuda eküri koşuyor özellikle 5.HANIM SULTAN her zaman dikkate ALMAMIZ GEREKİR 11.TOMURCUK ÇİÇEK bu mesafede bana göre muhakkak değerlendirilmesi gerekir.. Yineliyorum dileyen BERENGÜL ü tek kullanıp altılı ganyana riskli başlayabilir karar sizlerin..

  1,,10,4,8,5,11

  2.KOŞU: Bu gün bana göre en zevkli ve seyir zevki açısından güzel geçmesini beklediğim ARAP safkanların HANDİKAP mücadelesi.. Benim önceliğim bugün şanssızlığına bir son vermesini beklediğim sprinter isim 5.FIRATIN ÖFKESİ yarışın süratli gideceği aşikar sonlarda etkili gelip T.YILDIZ ile rakiplerini geride bırakabilir dileyen bu safkanı küçük kuponlarda değerlendirebilir aksi durumda son yarışını 62.5 kg ile koşan DİKENCİK ekürisine ait olan safkan 10.YARİSSA bugün boş kilosunun avantajını en iyi şekilde ekürisi 7.BURAKŞAH ile beraber kullanacaktır 4.BABAMEMDUH kantarması M.ÇİÇEK ile son iki yarışına baktığımızda mutlaka değerlendirmeye almamız gerektiğini düşünüyorum 8.AHMİN kalitesi ve sıklet avantajını düşündüğümüzde tabela içerisinde yerini alacaktır.. Son olarak bütçemiz el verirse 3.GOBEN yazıp bu koşuyu geçmek istiyorum..

  5,,10,4,8,3

  3.KOŞU: Arkadaşlar altılı ganyanın üçüncü ayağı bana göre fay hattı bu gurubun üstünde kalitesi olan 3.AYZA normal şartlarda kazanması gereken bir isim ancak İstanbul dan geldiğini unutmamak gerekir handikap yaşadığı taktirde işte burası mısır çarşısı gibi karışır başta 6.ÖCAL TAY ve böyle mesafelerde başarılı koşabilen 1.DIVINE BEAUTY başta olmak üzere bütçelerimiz el verdiğince at yazmamız gerekir.. Yineliyorum AYZA küçük kuponların teki konumunda..! Karar sizlerin..

  3,,,,6,1,,,,,,H

  4.KOŞU: KURTEL ekürisine ait 3.IRRSISTIBLE ekürisi 2.FLAME STAR ile bugün yarışa gidiyor kazanmaya oldukça yakın ancak bu yarışta temposunu kabullendirmesi halinde 1.KATISFACTION çıktığı gibi kazanabilecek potansiyele sahip mümkünse beraber değerlendirelim derim..

  3,1

  5.KOŞU: 4.BEHİÇEFE bugün en güvendiğim safkan diyebilirim hem istikrarlı yarışlar yapıyor hem de çalışmaları ile göze batıyor son yarışını kazanabileceği durumdayken çok az farkla ALPERENCAN a boyun eğdi bugün kendisini af ettirebileceği rakipleri yanında kazanmasını bekliyorum..

  4.BEHİÇEFE

  6.KOŞU: Arkadaşlar günün son ayağı bütçeler el verdiğince at yazmamız gereken MAIDEN bir mücadele benim bütçem üç safkan için yeterli 5.JOURNALIST ve tecrübesi ile 10.MY GLORY önceliğim olsa da ilk yarışında üçüncü olan ve bugün daha iyi koşabileceğini düşündüğüm 6.KIZIL DEV öncelikli safkanlarım sizler tuttuğunuz isimlere bu koşuda şans verebilirsiniz..

  5,10,6,,,,,,

  ALTILI GANYAN TAHMİN

  1.KOŞU: 1,,10,4,8,5,11

  2.KOŞU: 5,,10,4,8,3

  3.KOŞU: 3,,,,6,1,,,,,,H

  4.KOŞU: 3,1

  5.KOŞU: 4.BEHİÇEFE

  6.KOŞU: 5,10,6,,,,,,

  Not: Şablon üzerinden kendi bütçelerinize göre kurgunuzu oluşturabilirsiniz yada dilediğiniz gibi ilave edip eksiltebilirsiniz her zaman kendi düşünceleriniz önceliğiniz ile beraber şansınız yanınızda olsun..

  -İyi şanslar

 5. BURSA

  5 Lİ GANYAN

  4,,,3,8,10
  5,,,3,6,9
  3 Banko
  4,,,2,3,6
  6,,,1,5,10,12,13

 6. İSTANBUL

  Arkadaşlar işlerim yoğunluğundan sadece şablon verebilme fırsatım oldu..

  Banko olarak düşündüğüm dördüncü ayakta 3.VICTORY IS OURS son yarışında ZAFER ATEŞİ ile girdiği mücadeleden çok az farkla mağlup ayrılmıştı bugün rövanşı almasını bekliyorum.. Aksi taktirde bu ayak kapatma ya kadar gidebilir..

  Beşinci ayakta 4.GRASHOF bu form grafiği ile kazanmasını bekliyorum..

  Altılı ganyanın ikinci ayağında daha evvel değindiğim 3.EFESLİ son yarışına göre 100 metre uzayan mesafede daha şanslı durumda alternatif tek olarak değerlendirilebilir..

  ALTILI GANYAN TAHMİN

  2.KOŞU: 4,8,5,1,6

  3.KOŞU: 3,,9,,,,,5,2,4

  4.KOŞU: 6,1,5,2,,3,,,H

  5.KOŞU: 3.VICTORY IS OURS

  6.KOŞU: 4.GRASHOF

  7.KOŞU: 6,13,2,8

  -İyi şanslar

 7. İZMİR

  Merhaba arkadaşlar.. Tüm Dost ve Müslüman Aleminin Regaip kandilini kutlar hayırlara vesile olmasını dilerim..

  1.KOŞU: Altılı ganyanın başlangıç ayağına risk alarak başlamak istiyorum 2.USTA OĞLU dengi rakipleri yanında koşacak olan bu safkan son yarışında ikinci olurken bu pistte bu yıl ilk defa start aldı geçildiği isim bugün yine aynı koşuda AÇIK EL di hem mesafenin uzaması hem kondisyon açığını kapatması ile şartların lehine olduğu düşüncesindeyim.. Bugün kantarması GÖKHAN GÖKÇE idaresinde yarışın son metrelerinde koşuya ağırlığını koyup kazanmasını bekliyorum..

  2.USTA OĞLU

  2.KOŞU: SATIŞ koşusu genellemede her zaman zor geçmeye müsait bu yüzden sürpriz beklediğimin altını çizmek isterim.. 8.LAST NUMBER önceliğim olsa da galop çalışmalarında iyi görünen 1.DEMİRALP mutlaka değerlendirilmeli daha sonra bütçeler dahilinde boş kilosu ile bugün iyi koşmasını beklediğim 9.ŞÜKRAN BABAANNE ve 10.URLA GÜNEŞİ sürpriz şansına sahip isimler 6.ULU MANİTU bu koşunun bomba safkanıdır..

  8,1,,,9,10,6

  3.KOŞU: 2.BARUT EFE müsait rakipleri yanında güçlü pedigrisi ile bu defa kazanması gerektiği inancındayım..

  2.BARUT EFE

  4.KOŞU: 3.Yaşlı İNGİLİZ safkanların HANDİKAP mücadelesi zorlu geçmeye aday 2.MISS DADAŞ ve kilo avantajı ile 4.POWER BY FIRE önceliğim 1.FINDIK KIRAN bu mesafede daimi kantarması M.KAYA ile düşünülmesi gerekir.. İmkanı olanların kapatabileceği bir koşu..

  2,4,1,,3,5

  5.KOŞU: 1.ALPTUĞHAN normal şartlarda kazanması gereken bir safkan ancak bu mesafede iyi koşan rakipleri var eğer hücumda gecikmez ise kazanır aksi taktirde önde süratli gidecek safkanların gazabına uğrar özellikle 5.AĞAPERSEN ve bu mesafelerde çok etkili koşabilen 4.TEKİNER bana göre mutlaka değerlendirilmeli 3.ÜNAL AMCA kalitesi ve kantarması M.KAYA ile mesafe handikabına rağmen değerlendirilmesi gerekir.. İmkanı olanların yada cazip düşünenlerin kapatabileceği bir koşu.. Yineliyorum ALPTUĞHAN ı risk almak isteyenlere lafım olamaz..!

  1,,5,4,3,,,H

  6.KOŞU: Bana göre yine zorlu bir mücadele ve bu koşuda sürpriz bir safkana ilk şansı vermek istiyorum 7.ANITE BLAKE rakiplerine göre az da olsa kilo avantajına sahip son iki yarışını KOCAELİ pistinde yaptı bana göre daha etkili koştuğu İZMİR pistinde mutlaka değerlendirilmeli 1.BİPOLAR LADY ağır kilosu handikap gibi görünse de grup uygun 3.MISS TUDOR bu mesafelerde etkili bir safkan 5.IMPORTANT son iki yarışına aldanmamak gerekir bu yıl üçüncü koşusuna çıkıyor ve İZMİR pistinde ve bu mesafelerde etkili bir isim.. Son olarak 6.MOI JIZNI kantarması D.PALAUR ile etkili koşabilecek potansiyele sahip.. Bana göre bu isimler ayırımsız kuponlarda düşünülmeli.. Elbette bütçeler el verdiğince..

  7,1,3,5,6

  ALTILI GANYAN TAHMİN

  1.KOŞU: 2.USTA OĞLU

  2.KOŞU: 8,1,,,9,10,6

  3.KOŞU: 2.BARUT EFE

  4.KOŞU: 2,4,1,,3,5

  5.KOŞU: 1,,5,4,3,,,H

  6.KOŞU: 7,1,3,5,6

  -İyi şanslar

 8. İZMİR 5.li Ganyan

  1.) 8.LAST NUMBER

  2.) 2,6

  3.) 2,4,1

  4.) 1,5,4,3,6,3

  5.) 7,3

  Bol şans

 9. Admin 1 senelik 100 tl yolladım
  Bilgin olsun

Cevapla