Anasayfa » Yazarlarımız » Aristo » 01 Mart KOCAELİ Tahminleri – ARİSTO
01 Mart KOCAELİ Tahminleri – ARİSTO
ARİSTO Kocaeli TJK Altılı Ganyan Tahminleri ve Yorumları

01 Mart KOCAELİ Tahminleri – ARİSTO

* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *

1.KOŞU:

1-CEASAR, 4-KUZEY HAMZA, 3-HARPUTLU LADY, 5-RHYTHM CHOREOGRAP arkadaşlar bu atları yazalım.

2.KOŞU:

6-YOLKIRAN, 2-KELEŞHAN, 5-ÖVÜNÇCAN, 13-AKDAMAR, 8-BU yazıyoruz.

3.KOŞU:

1-MISS BALKAN kazanabilecek durumda ama 5-MISS SERITANA, 3-CORAL ROSE yazıp ben burada risk almayacağım.

4.KOŞU:

4-ŞAHIMSIN, 5-TUMBULYALAZ, 1-AŞANBEY, 3-SÜMERİNOĞLU yazıyoruz.

5.KOŞU:

2-BEHRAMKALE, 1-YILDIZHAN STAR burada yazacılacak.

8-STAR RUBY, 6-NEDİMHAN da olabilir.

6.KOŞU:

10-WEST GROVE arkadaşlarben bu atı BANKO önereceğim.

– Şansınız bol olsun.

ALTILI GANYAN TAHMİNİM
1.Koşu: 1,4,3,5
2.Koşu: 6,2,5,8,13
3.Koşu: 1,3,5
4.Koşu: 4,5,1,3
5.Koşu: 1,2,8,6
6.Koşu: 10-WEST GROVE

Hakkında Admin

4 yorum

 1. KOCAELİ

  Merhaba arkadaşlar herkese hayırlı Cumalar diliyorum..

  1.KOŞU: Performansları ile rakiplerinden farklı görünen 4.KUZEY HAMZA ile 1.CEASAR öncelikli safkanlardır lakin bu yıl iki defa start almış olan 6.ZUMRE kumda iyi koşabilen bir safkan ve kondisyon açığını kapattığını tahmin ediyorum üstelik ekürisi 7.HOROZ ile beraber koşuyor bence değerlendirmekte fayda var 5.RYHTHM CHOREOGRAP ve 3.HARPUTLU LADY yazıp bu koşuyu geçmek istiyorum ..

  4,1,,6,5

  2.KOŞU: Çok zorlu ŞARTLI-3 mücadele birden fazla süratli safkan var ve bu yarışı çok daha zorlu hale getiriyor benim önceliğim eküri safkanlardan olan 11.ŞAHCAN ekürisi 5.ÖVÜNÇCAN ile bu koşuya ağırlığını koyabilir aksi taktirde ara vermiş olmasına rağmen 3.LAZ OĞLUM hazırlıklarında iyi görünüyor kalitesi bu rakiplerine yetebilecek nitelikte mutlaka dikkate alınmalı 6.YOLKIRAN ve 2.KELEŞHAN tabela içerisinde her zaman yer alabilecek isimler 12.BICEROĞLU ve süratli isim 8.BU yarışın sürpriz safkanları ve ihmal edilmemeli 13.AKDAMAR ile 7.NALEZEN bütçeler dahilinde yazılması gerektiği inancındayım imkanı olanların kapatabileceği bir yarış..

  11,5,3,6,2,12,8,13,7,,,H

  3.KOŞU: 7.SARI MELEKLER ve 1.MISS BALKAN kısa mesafeli sürat yarışında ayırımsız düşünülmesi gerekir aksi taktirde bu yarış kapatılmaya kadar gider ve bütçemizi fazlası ile aşmamız gerekir bu iki safkanı yazıp geçmek istiyorum..

  7,1

  4.KOŞU: 4.ŞAHIMSIN İstanbul dan gelen bu isim bu pistte ilk defa koşacak olmasına rağmen kalitesi bana göre bu rakiplerine yetebilecek düzeyde özellikle kısrak babası THUNDER TİKİ hem mesafe olarak hem de pist olarak iyi koşması gerektiği inancını taşıyorum elbette kantarması A.KAÇMAZ olağan dışı koşturmadığı taktirde ben yine de risk alıyorum BANKOM..

  4.ŞAHIMSIN

  5.KOŞU: Kalite isim 1.YILDIZHAN STAR son yarışını rahat ve uzak kazanırken ne denli formda olduğunu gösterdi ben riskli kuponlara yine tek olarak önermek istiyorum eğer bu koşuyu cazipleştirmek istiyorsak istim üstünde olan ve bu pistte iyi koşabilen 4.BLACK ADLER i mutlaka dikkate almamız gerekir.. Elbette yaşı ilerlemiş olsa da bu mesafede iyi koşabilen 2.BEHRAMKALE ile beraber..

  1,,,,4,2

  6.KOŞU: Arkadaşlar bu yarış kendimce zorluk derecesi o kadar yüksek ki hangi atı elesem o gelecekmiş gibi bu yüzden kendi tuttuğunuz safkanlara öncelik verin derim benim bu koşuda takibimde olan bir safkan var ve özellikle bu safkanı koştuğu ilk yarıştan beri dikkatimde özellikle kısa mesafelerde çok başarılı yarışları var ve bu safkan çok gezdirildi bahsettiğim isim 7.ARNAVUT çok güzel bir pedigriye sahip CUVEE temsilcisi Diyar bakır pistinden geldikten sonra Kocaeli pistinde üç yarış gördü her an patlama yapabilecek düzeyde kantarması Z.KARABUT u beğenmesem de bu mesafelerde es geçmeyin derim 10.WEST GROVE ile 5.QAVIY ciddi rakip görmekteyim 12.SPRİNG BREAK ile 4.BÜYÜK AJİBA imkanı olanların değerlendirmesi gerektiği safkanlardır.. 2.PAMUK BABA idmanları dikkat çekici dikkat..!!Yineliyorum tuttuğunuz safkanları bu ayağa yazın derim..!

  7,10,5,,12,4,2

  ALTILI GANYAN TAHMİN

  1.KOŞU: 4,1,,6,5

  2.KOŞU: 11,5,3,6,2,12,8,13,7,,,H

  3.KOŞU: 7,1

  4.KOŞU: 4.ŞAHIMSIN

  5.KOŞU: 1,,,,4,2

  6.KOŞU: 7,10,5,,12,4,2

  -İyi şanslar

 2. Merhabalar Tahmin Okulu Canları… Cumanız mübarek olsun. Nasılsınız sağlıklar moraller iyimi şansınız nasıl ? bu gün bu KOCAELİ ve İZMİR’İ içeri alalım güzel bir hafta geçirelim diyorum KOCAELİ’NDE suçu Son ayağa yükledik WEST GROVE dedik, şimdi altılı yapıyoruz ve günün teklerini kullanıyoruz eğer tüm basının elbirliği etmiş bankolarını kullandığımızda YARIŞTA bildiğiniz gibi para vermiyor 100 veriyor 200 veriyor bilemedin 300 veriyor bu da bizim beklediğimiz rakamlar değil kurguyu biraz risk alarak değişik teklerle kullanıyoruz.,
  bu gün Kocaeli’de yarış da İLK AYAKTA yarışa baktığımızda CEASAR görünüyor ama üzerindeki adam güven vermiyor KÜZEY HAMZA atda iyi üzerindeki binicide RHYT CHOREOGRAP ,HARPUTLU LADY de olabilir diye düşünüyorum burada risk almak isteyenler KUZEY HAMZA da karar kılsınlar 2 İNCİ AYAKTA ise bizim en çok yattığımız ayak diyorum ben ÖVÜNÇCAN ,KELEŞHAN öcelikle yazılmalıda YOLKIRAN,AKDAMAR ve BU yazılacak LAZ OĞLUM starttan çıkarsa eğer kazanabilir ben yazmadım ama start sorunu halledilmişse tehlikeli 3 ÜNCÜ AYAKTA ise MISS BALKAN bitirebilir MISS SERİNİTA tehlikeli CORAL ROSE de öyle BLUE EYES hişmanla buranın bombasıdır 4ÜNCÜ AYAKTA ŞAHIMSIN ,TUMBUL YALAZ gibi görünüyor AŞANBEY maidenden çıkmadı çıkacağı aklına gelir HİŞMAN’LA bitirebilir SÜMERİNOĞLU buranın süprizidir 5,İNCİ AAYAK BEHRAMKALE YILDIZHANSTAR mücadelesi görünüyor benim korkum erken kapışmaları BENİM korkum ARKADAN boşluktan gelecek at NEDİMHAN,STAR RUBY,BLACK ADLER ,ATLETİCO DARKBOY bunu yapabilecek kapasitede 6INCI AYAK da WEST GROVE de çok iddalıyım zaten bu tür yerleri banko yazamazsak iyi para alma şansımız olmaz yine de burda SPRİNG BREAK ilk rakibidir CAPTAIN STEEL, ikinci rakibidir 2,3,4,5,6,7 OLABİLECEK ATLAR ALTILI GANYAN=(4,1,3,5)(2,5,6,8,13)(1,3,5,2)(4,5,1,3)(1,2)(10) BEN BU KUPONU YATIRACAĞIM İNŞALLAH tutar SAKARYA’DAN SEVGİLER SELAMLAR

 3. İZMİR

  1.KOŞU: 8.VELİAHTIM lehine mesafede boş kilosunun avantajını en iyi şekilde kullanabilecek potansiyel barındıran safkan son yarışını kazanırken formda olduğunu ıspatladı bu safkanı risk alabiliriz
  aksi taktirde yine mesafeye yatkın olan 2.NEŞETİM ciddi rakiptir sürpriz aramak isteyenler eküriler (5.ANMANA\3.TUNÇ DEVRİ) ni değerlendirebilir..

  8,,,,2,5

  2.KOŞU: 1.ANGELETTA son iki yarışına bakıldığında performansı kötü olan safkan güçlü rakipleri ile KV guruplarda mücadele etti bana göre bu rakiplerinden üstün kalite ve potansiyele sahip kilosu ağır görünse de uygun rakiplerinin yanında mutlak değerlendirilmeli hatta risk alabiliriz aksi durumda zorlu bir yarış olduğunu söylemem gerek HANDİKAP ve dişilere ait İNGİLİZ safkanların 3 yaşlı mücadeleleri genelde çetin geçiyor favorime rakip olarak öncelik ile sürpriz sayılabilecek bir safkanı önermek istiyorum 8.BANA bir önceki yarışını KV gurupta yaptı ve o yarışı tabela içerisinde tamamladı çalışmalarında iyi görünen bu safkan ihmal edilmemeli daha sonra başta 3.FINDIK KIRAN ve 4.TURKNUR olmak üzere bütçeler dahilinde at yazmamız gerekir.. Çalışmalarında harika görünen CALLIENTE ye bugün dikkat..!

  1,,8,3,4,5,,,,H

  3.KOŞU: Denk safkanların MAIDEN yarışı 1.ATCETER kantarması A.O.PAZAR bu safkanla artık bütünleşmiş ve kendisi çalıştırıp binecek olması şansını daha da arttırıyor ancak çok iyi koşmasını beklediğim 6.URLA GÜNEŞİ bu yıl iki yarış gördü ve kondisyon açığını kapattı takip.. 3.MEMETHAN güçlü pedigrisi ile dikkate alınmalı 4.MOUNT MONET ve 5.RED WINNER yazıp bu koşuyu sağlama alabileceğimizi düşünüyorum..

  1,6,3,4,5

  4.KOŞU: 2.ÖZERDİNÇ ve 3.SELDANIN OĞLU arasında geçmesini beklediğim yarışta son yarışında geliyorum diyen 5.ERGİNSOY bu mesafede yazılabilecek bir safkan..

  2,3,5

  5.KOŞU: Sevdiği mesafede ve pistte 2.MY ROYAL SUN en şanslı isimdir bugün etkili koşmasını beklediğim 3.AK DIAMOND dikkate alınmalı 5.SEVENTH SENSE ile 6.VICTORY RHYTHM bu zevkli yarışta mümkünse beraber değerlendirelim derim..

  2,3,5,6

  6.KOŞU: Ara vermiş olsa da kalitesi ile bu rakiplerinin yanında çalışmalarında hazır görünen 8.MİRA MİRA gecenin sonunda bu koşuyu kazanmasını bekliyorum BANKOM..

  8.MİRA MİRA

  ALTILI GANYAN TAHMİN

  1.KOŞU: 8,,,,2,5

  2.KOŞU: 1,,8,3,4,5,,,,H

  3.KOŞU: 1,6,3,4,5

  4.KOŞU: 2,3,5

  5.KOŞU: 2,3,5,6

  6.KOŞU: 8.MİRA MİRA

  -Herkese mutlu hafta sonları.. Bolşans

Cevapla