Anasayfa » Yazarlarımız » Aristo » 20 Şubat BURSA Tahminleri – ARİSTO
20 Şubat BURSA Tahminleri – ARİSTO
ARİSTO Bursa Altılı Ganyan Tahminleri ve Yorumları

20 Şubat BURSA Tahminleri – ARİSTO

* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *

1.KOŞU:

6-RESON WHY, bir Kurtel tayı, ilk şans onun yedili plasede.

2-BRAVE AIR, 1-ARANANKAN da hem üçlü ganyan yapan arkadaşların hem yedili plase yapan arkadaşların yazacağı atlarımız.

2.KOŞU:

5-SULTANBATUR tempo koyabileceği bir yarış buldu.

6-KARAŞÖVALYE de oldukça formda, iki kez kazandı.

9-NEŞETİM ve 2-YARİSSA da olabilir geliyor bana.

3.KOŞU:

7-ASİLBAKİ üzerinde biraz yoğunlaştım. Ekonomik oyunlar BANKO kullansın.

5-YUMRUK, 6-TUĞTEKİN, 3-ERGENE RÜZGARI, 1-ÇOK YAKIN olabilecek diğer atlarımız.

4.KOŞU:

Oldukça süratli geçecek bir yarış. Bu nedenlerden 10-AKÇAAĞA‘nın bir daha kazanmasını bekliyorum. BANKO öneriyorum.

5.KOŞU:

4-SÜBYE kazanacak yarış arıyor.

6-ÇAĞLARKAN, 1-SAVAŞ ATI, 2-TUNÇ DEVRİ oldukça formda atlar, ayırmadan yazalım.

6.KOŞU:

4-TİNEMİS son yarışında nereden çıktı bu at dedirtmişti. Bu tür arka arkaya iyi yarış yapmazlar ama yinede favorim.

2-LADY OF KANEKO o gün ikinci kalmıştı.

7-WILD OF WESTPORT‘un son yarışını ölçü almayalım.

1-IMMORTAL LIFE de kazanacak yarış arıyor, yazalım diyorum.

7.KOŞU:

1-ALWAYS ON MY MIND‘in son yarışı pek inandırıcı değil.

6-POWER OF ANGELS de iyi durumda.

Ara vermesine rağmen 8-STRONGER de olabilir.

Üç at kanımca yeterlidir.

– Şansınız bol olsun.

ALTILI GANYAN TAHMİNİM
2.Koşu: 5,6,9,2
3.Koşu: 7,,,5,6,3,1
4.Koşu: 10-AKÇAAĞA
5.Koşu: 4,2,1,6
6.Koşu: 4,2,1,7
7.Koşu: 1,6,8

EKONOMİK ALTILI
2.Koşu: 5,6,9,2
3.Koşu: 7-ASİLBAKİ
4.Koşu: 10-AKÇAAĞA
5.Koşu: 4,2,1,6
6.Koşu: 4,2,1,7
7.Koşu: 1,6,8

Hakkında Admin

2 yorum

 1. BURSA

  Bugün Bursa cazip bir ikramiye verebilir denk safkanların ve kalabalık görünen program da öncelik ile kendi düşüncelerinize yer vermenize dikkat çekmek istiyorum.. Umarım şans yanımızda olur..

  2.KOŞU: Performans ve kalitesinin bu rakiplerinden üstünde olduğunu savunduğum 2.YARİSSA ideal mesafesinde ağır kilosundan etkilenmediği taktirde kazanmaya oldukça yakın gördüğüm bir safkan risk alınabilir elbette kendimce aksi durumda bu ayakta her atın gelme şansını yüksek görüyorum özellikle küçük kuponlarda bile 7.CUKKA ile 4.FATİHİNGÜLÜ yazılabilecek safkanlardır.. Bütçeler el verdiğince at yazılabilecek bir yarış.. Ben YARİSSA yı küçük kuponumda tek olarak değerlendirmek istiyorum..

  2,,,,7,4,,8,5,6

  3.KOŞU: Bu ayak bugün para yaptırır den safkanların kalabalık koşusu her türlü sonuca açık gibi duruyor ben sadece 3.ERGENE RÜZAGARI na dikkat çekmek istiyorum son yarışını dikkate almamak gerekir potansiyeli bu rakiplerine yetebilir ilk olarak değerlendirmek istediğim safkandır.. Sıralamam şablonda olacak

  3,1,6,8,5,7,9

  4.KOŞU: 9.HABERLİ bu safkanı uzun zamandır takip ediyorum bugün bana göre ideal mesafesinde koşuyor eğer önlerde kendini yıpratmadan son düzlüğe kendine sermaye bırakırsa koşuyu kazanması içten bile değil aksi durumda bu koşu fena karışır özellikle 11.ELLİBEŞ ile 1.MAZLUM ZÜLFİKAR başta olmak üzere sonlarda çok güçlü sprint atabilen 6.MY CEM sürpriz şansına sahiptir 8.TAYYARE bu kuşunun bomba safkanıdır dikkat..!!

  9,,11,1,6,8

  5.KOŞU: 1.SAVAŞ ATI kazanabileceği bir gurupta koşuyor dikkatime takılan kendi ekürisine ait olan safkan SÜBYE ile koşmayacak olması ne olursa olsun uygun rakiplerinin yanında ben bugün kazanmasını bekliyorum..

  1.SAVAŞ ATI

  6.KOŞU: Zorlu geçmesini beklediğim İNGİLİZ safkanların dişilere ait HANDİKAP mücadelesi 2.LADY OF KANEKO ile son yarışında biraz kıpırdayan 12.PISSCA güçlü pedigrisi ile mutlaka düşünülmesi gerekir bugün etkili koşmasını beklediğim 7.WILD OF WESTPORT ayırımsız düşünülmesi gerekir 11.MİRANUR takip listemde olan bir safkan ve bu yarışı cazip bir hale getirebilir..

  2,12,7,11

  7.KOŞU: 1.ALWAYS ON MY MIND son yarışında uzun mesafeden etkilendi rakiplerine oranla hem daha iyi hem de tecrübeli kantarması M.GÜNDÜZELİ eğer macera aramaya girmezse bu yarışı kazanmasını bekliyorum..

  1.ALWAYS ON MY MIND

  ALTILI GANYAN ŞABLON

  2.KOŞU: 2,,,,7,4,,8,5,6

  3.KOŞU: 3,1,6,8,5,7,9

  4.KOŞU: 9,,11,1,6,8

  5.KOŞU: 1.SAVAŞ ATI

  6.KOŞU: 2,12,7,11

  7.KOŞU: 1.ALWAYS ON MY MIND

  -İyi şanslar

 2. Merhabalar Tahmin Okulu Canları gününüz aydın olsun moralleriniz sağlığınız iyi şansınız bol olsun. bugün BURSA İSTANBUL var BURSA’DA İil ayakta SULTANBATUR var KARAŞÖVALYE var bunlar yarışı kazanma babında çok önde iki at ama NEŞETİM , YARISSA ,CUKKA,ŞAHGÖZÜ gelse Birşey deme şansımyok 2İNCİ AYAKTA ise ASİLBAKİ dedim son yarışını yaparsa kazanır YUMRUK ilk rakibidir TUĞTEKİN,ERGENE RÜZGARI, ÇOK YAKIN,ne yapacağıbelli olmayan SAHA KIRAN sonra tabiiki3ÜNCÜ AYAKTA ise AKÇAAĞA benim bankom da yıkalım diyen kardeşlerime TEYYARE, MY CEM,KALAYCIKAYA,BALDAĞI,ELLİBEŞ HANIMSULTAN,KASMANBEY REŞİTBEY, MAZLUMZÜLFİKAR,HABERLİ,KARAZEYTİN yazıp kapatmalara kadar gider 4 ÜNCÜ AYAKTA ise SÜBYE,SAVAŞATI,TUNÇ DEVRİ ÇAĞLARKAN hatta VELİAHT tempo atı olmasına rağmen yazılacak 5İNCİ AYAKTA ise Arkadaşlar LADY OF KANEKO, TİNEMİS,İMMORTAL LIFE demiştim zatenWILD OF WESPORT son yarışı gezinti demiştik BURADA birde PISCA var ben vermedim ama gider gelir aslında ben istiyorum burada atgeçmesin birdahaki yarışta banko önereyim bazen at da geç kalıyoruz buna bir çarpı atalım SON AYAKTA ise ALWAYS ON MY MIND ,POWER OF ANGELS,STRONGER hatta HIGH LEVEL bu atıda bir sonraki yarışa bırakmıştım yarış patlarsa bunlar gelir Şimdi son bir kupon yaparsak eğer (5,6)(7,,5,6,1,8)(10)(4,1,2,6,7)(2,4,1,7,12)1,6,8,4) ŞEKLİNDE BİR OYUN KURGULANABİLİR SAKARYA’DAN SELAMLAR

Cevapla