Anasayfa » Tahminler » Adana » 19 Şubat ADANA Tahminleri – ARİSTO – TUTTU – 932,89 TL.
19 Şubat ADANA Tahminleri – ARİSTO – TUTTU – 932,89 TL.
ARİSTO Adana Altılı Ganyan Tahminleri ve Yorumları

19 Şubat ADANA Tahminleri – ARİSTO – TUTTU – 932,89 TL.

19 Şubat Salı ADANA TJK tahminleri, altılı tahminleri, at yarışı tahminleri, altılı ganyan tahminleri ve yedili plase tahminleri şu şekildedir:

* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *

1.KOŞU:

9-ANADOLUKAN öyle bir form tuttu ki üçüncü kez kazanırsa şaşırmam. Formda olan atı yazmamak olmaz.

4-TUĞBEY kaçan atların hemen sağrısında olacak. Virajda sıyırırsa direnebilir.

7-YANTAR bu atımız da formda kazanabilir.

Bir de yarışın bittiği yerde gelip gelip tabelada kalan 10-ÇAKIRALİ var.

2-KIRMIZIKAYA ve 3-PALERMO ekürilerini de yazalım.

2.KOŞU:

4-BURGU son yarışını kazandı.

6-ŞERAHLIKIZI da son yarışında geliyorum sinyalini çaktı.

İki atla burayı geçebiliriz.

3.KOŞU:

1-BERTHOLD yine beyaz ayna bayrak yapar. Ekonomik kuponlar yanına at yazmasın.

Eğer düşerse 2-ALTIN KOP, 6-ZANAPALI‘dan biri devrede olur.

4.KOŞU:

8-STOROM LIFE son yarışını yaptığında bu taylara geçilmez. BANKO öneriyorum.

5.KOŞU:

1-HALİLŞAH, 3-ANKA, 5-FOREST EAGLE, 6-FALEZ, 8-LUCKY FALCON, hatta 2-NOBEL PRINCESS bile yazılır bu koşuda.

6.KOŞU:

5-RUNNER CAT artık kendine geldi.

2-DEUCALION, 4-MAKTAYMAN, 6-ZAFER MEYDANI, 9-COCHABAMBA yazıyorum.

– Şansınız bol olsun.

ALTILI GANYAN TAHMİNİM
1.Koşu: 9,10,7,4,(3)
2.Koşu: 4,(6)
3.Koşu: 1,,,(2),6
4.Koşu: (8)-STORM LIFE
5.Koşu: 1,3,(5),8,6,2
6.Koşu: 5,2,4,(6),9

6’LI GANYAN(2,3/6/2/8/5/6) : 932,89 TL.

EKONOMİK ALTILI
1.Koşu: 9,10,7,4,3
2.Koşu: 4,6
3.Koşu: 1-BERTHOLD
4.Koşu: 8-STORM LIFE
5.Koşu: 1,3,5,8,6,2
6.Koşu: 5,2,4,6,9

Hakkında Admin

29 yorum

 1. ADANA

  1.KOŞU: Yine ARAP safkanların zorlu bir HANDİKAP mücadelesi ile başlıyoruz güne boş kilosu ile 10.ÇAKIRALİ bu defa istediği birinciliğe ulaşabilir mesafeye yatkın bir safkan ve çalışmaları gayet tatminkar 7.YANTAR küçük bütçeli kuponlarda bile düşünülmesi gerekilen bir safkan ki URFA pistinde başarısız oldu ve tekrar sevdiği ADANA pistinde kazanmak için elinden geleni yapacaktır.. Zor bir yarış olduğunu yinelemek istiyorum bu yıl start almamış safkanların nasıl bir performans sergileyeği tam bir muamma bu yüzden 4.TUĞBEY kalitesi ile mutlaka düşünülmesi gerekir eküriler 2.KIRMIZI KAYA \ 3.PALERMO bu rakipleri ile her zaman baş edebilecek potansiyele sahipler 5.AGAH ara vermiş olsa da kum performansı ile yazılması gerekir 8.MAVİ ATEŞ ile yarışın favorisi safkanı 9.ANADOLUKAN son iki yarışını kazanmış olması ile ayırımsız düşünülmesi gerekir inancındayım imkanı olanların kapatması gerektiği bir koşu..

  10,7,4,2,5,8,9,,H

  2.KOŞU: Öncelik ile bu yarış için şunu söyleme gereği hissediyorum ARAP kısrakların ŞARTLI -3 mücadelesi ve YAMAK ların at bineceği koşunun oldukça zorlu geçmesini bekliyorum ancak dediğim gibi bu yamakların arasında formu ve at binmesini beğendiğim M.K.KUMBASAR kardeşimizi ayrı tuttuğumu ve 6.ŞERAHLIKIZI isimli safkan ile daha iyi koşabileceğini düşünüyorum bir önceki yarışında bu mesafede yarışı derecesiz tamamlayan bu safkan bugün bir olumsuzluk yaşanmaması halinde bu mesafede kazanmaya oldukça yakın gibi duruyor.. Bu safkan risk alınabilir eğer tek olarak düşünemeyenler için bu mesafede etkili koşabilecek pedigrisi ile 9.BAŞAYCAN ı mutlaka değerlendirmeye almalarını öneririm elbette haddim olmadan..!

  6,,,,9

  3.KOŞU: Denk İNGİLİZ safkanların KV -8 yarışı.. Son G-2 yarışını uzak kazanan 1.BERTHOLD önceliğim olsa da o yarışın üçüncüsü 2.ALTIN KOP bir müddet aradan sonra koştuğunu ve hazırlıkları ile daha hazır bir hale geldiğini kalitesi ile mutlaka iyi koşacağını unutmamamız gerekir 6.ZANAPALI son iki yarışında formda olduğunu gösterdi kantarması M.KAYA ile mutlaka düşünülmesi gerekir.. Yeri olanlar 5.NALIN İSYANI başta olmak üzere bütçeler dahilinde kapatılabilecek bir koşu..

  1,2,6,,5,,H

  4.KOŞU: 8.STORM LIFE son yarışlarına göre mesafenin mesafenin uzaması ile şansının daha fazla olduğunu düşünüyorum açıkçası bu safkanı sığınma limanı olarak gördüm ve risk alıyorum yoksa bu ayağa birden fazla safkana şans tanımam gerekir buda bütçemizi fazlası ile aşar..!!

  8.STORM LIFE

  5.KOŞU: Günün zor yarışlarından bir tanesi benim bu koşuda önceliğim 7.SPLENDOR kilo avantajını en iyi şekilde değerlendirebilecek potansiyele sahip 3.ANKA ile bu mesafe başarılı koşabilen 2.NOBEL PRİCESS bu pistte iki yarış gördükten sonra bu defa daha hazır durumda takip..! Bu yarışın sürprizini çalışmalarında etkili görünen 6.FALEZ den beklediğimi özellikle belirtmek isterim..!

  7,3,2,,6

  6.KOŞU: Bana göre kapanış mücadelesi oldukça zorlu ve bu mesafede 1200 iyi koşabilen denk safkanlar var süratli isim 4.MAKTAYMAN bu mesafelerde oldukça etkili bir safkan ancak sitilinde koştuğu rakipleri olduğu için onu önde rahat bırakmazlar diye düşünüyorum ve bu yüzden sprinter safkanların daha şanslı olabileceği inancına sahibim özellikle 9.COCHABAMBA ve 5.RUNNER CAT öncelikli safkanlarım olup 6.ZAFER MEYDANI ile bu mesafelerde özellikle ADANA pistinde 2.DEUCALION ayırımsız bütçeler el verdiğince yazılması gerekir..

  9,5,6,2,4

  ALTILI GANYAN TAHMİN

  1.KOŞU: 10,7,4,2,5,8,9,,H

  2.KOŞU: 6,,,,9

  3.KOŞU: 1,2,6,,5,,H

  4.KOŞU: 8.STORM LIFE

  5.KOŞU: 7,3,2,,6

  6.KOŞU: 9,5,6,2,4

  ALTILI GANYAN TAHMİN (Ekonomik kupon)

  1.KOŞU: 10,7,4,2,5,8

  2.KOŞU: 6.ŞERAHLIKIZI

  3.KOŞU: 1,2,6

  4.KOŞU: 8.STORM LIFE

  5.KOŞU: 7,3

  6.KOŞU: 9,5,6,2

  -İyi şanslar

 2. ADANA

  YEŞİLOBA

  7,,,,2,5,9,10
  4 BURGU BANKO
  2,,,,1,5
  8,,,,1,36
  3 ANKA BAKO
  6 ZAFER MEYDANI BANKO

 3. Merhabalar Tahmin Okulu Canları güzel bir gün var Sakarya’da hava güneşli inşallah sizlerdede sağlıklar iyidir moraller iyidir bu gün yarın güzelde programlar var bu tahmin paylaşan arkadaşlara baktım CANEKO olsun ASPAR olsun günün kalesini banko önermemişler buna mutlu oldum demek ki düşüncelerinde yıkılsın paraya gitsin var zaten menü ancak ne zaman yazılır at müthiş farklıdır rakibi yok denecek kadar azdır o zaman Bu gün BERTHOLD kaçıyor ama ALTIN KOP son yarışında geçildi ama aşırı beklemişti şimdi M.Turan hemen yanına gelip prese başladı yani nefes aldırmadı inşallah STROM LIFE gelir altılıyı da içeri atarız Sakarya’dan sevgiler selamlar

 4. KOCAELİ

  1.KOŞU: 9.DIVINE BEAUTY uygun rakipleri ve hem cinsleri nin yanında bu defa kantarması M.ÇİÇEK idaresinde kazanmasını bekliyor ve geceye tek ile başlamak istiyorum umarım bizleri yanıltmaz..

  9.DIVINE BEAUTY

  2.KOŞU: 9.DÖKERSON bu safkan Kocaeli pistinde kantarması O.YILDIZ ile başarılı koşuyor biraz sık koşmasından etkilenmediği taktirde ideal mesafesinde kazanmaya oldukça yakın risk alınabilir dediğim gibi eksik koşması halinde sürpriz bir safkana öncelik tanımak istiyorum 6.HILL HEAD Bursa pistinde bu mesafede 1900 kumda 2.01.15 koşmuş olması benim için yeterli evet aman aman bir derece değil fakat genellemeye baktığımızda bu rakiplerinin yanında bence yabana atılmaması gerekir.. 8.BIG MAN ve 5.NEDİM HAN yazıp bir türlü istediğim yarışları çıkaramayan 4.OSMANİYE ÇOCUĞU yeri olanların değerlendirmesi gerektiği bir safkan..

  9,,6,8,5,4

  3.KOŞU: Gecenin en önemli ve en zevkli yarışlarından biri olan ARAP safkanların A-3 mücadelesinde müthiş form grafiği ile 5.TARIKHAN önceliğim olsa da 6.YILMABAŞAR hem kalitesi hem de mesafesinde KARATAŞ ile ihmal edilememeli 2.ATASOY eğer yarışta istediği avansı alırsa bu iki safkana çok ciddi rakiptir..

  5,6,2

  4.KOŞU: 2.EMEK YEMEZ son iki yarışında uzun mesafelerde daha başarılı koştuğunu ispatladı bana göre kantarması T.YILDIZ ile rakibi konumundaki ATAKAN ABİ nin önünde yarışı tamamlar ve kazanan isim olur BANKOM..

  2.EMEK YEMEZ

  5.KOŞU: Denk safkanların ŞARTLI-5 mücadelesin de 6.ESTİGEÇTİ ve özellikle bu yarış dikkate alınması gerektiğini savunduğum 5.BEYZAYAR mutlaka kuponlarda yer verilmeli 7.FIRTINA TOYNOK ve formda safkan 1.BORALTAN ile bu koşuyu sağlama alabileceğimizi düşünüyorum sizler tuttuğunuz safkanları ilave edebilirsiniz..

  6,5,7,1

  6.KOŞU: Zorlu bir MAIDEN mücadelesi ancak 10.TARGARYEN ile 13.MINOR EMPIRE ilk önce şans verilmesi taraftarıyım 11.YAKUP BABA her an ters bir yarış koşabilecek potansiyele sahip 2.BAFRALI içinde düşüncelerim aynı mümkünse bu safkanları ayırmadan yazalım derim 3.FIGH FOR HONOR ile bir türlü kalitesini yansıtamadığını düşündüğüm 9.SEFER USTA çalışmalarını sahaya yansıtması halinde geceyi çok cazip bir hale getirebilir dikkat..!!

  10,13,11,2,3,9

  ALTILI GANYAN TAHMİN

  1.KOŞU: 9.DIVINE BEAUTY

  2.KOŞU: 9,,6,8,5,4

  3.KOŞU: 5,6,2

  4.KOŞU: 2.EMEK YEMEZ

  5.KOŞU: 6,5,7,1

  6.KOŞU: 10,13,11,2,3,9

  Not; Şablon üzerinden bakıp dilediğiniz şekilde kendi kurgunuzu yapabilirsiniz.. Unutmayalım her zaman kendi düşünceleriniz önceliğiniz olsun..

  -İyi şanslar

 5. Selamın aleyküm
  Admin
  Ottoman1990 olarak garanti hesabınıza para yolladım
  1 aylık
  1,5 yıldır aranızdayın
  Maddi sıkıntılardan dolayı elimden birşey gelmedi
  8 ay için aylık ödeme yapmasamda 100 tl yıl sonuna kadar faydalanma olasılıgım olabilirmi
  Onuda yarurabilirim
  Selam Ve dua ile

  • Sayın Ottoman1990,

   1 Aylık aktivasyon sağlanmıştır. Yıllık ödeme yapmak isterseniz bizim açımızdan herhangi bir mahsuru yoktur. Ancak 2019 yıl sonuna kadar geçerli olacağını vurgulamak isteriz. Sizin için sorun olmayacaksa bizim için de olmaz. Yıllık ödeme yaparsanız aktivasyon için lütfen bilgilendiriniz.

 6. Teşekkür ederim saygılar

 7. İSTANBUL

  1.KOŞU: Altılı ganyanın ilk ayağında kısa mesafeli sürat yarışı izleyeceğiz özellikle CONTRY REEL yavrularının kısa mesafelerde çok başarılı olduklarını ve bu koşuda üç yavrusu olan özellikle 3.DIAMOND DASH önceliğim olsa da 7.IRISH COUNTRY ile 5.DIRTY GIRL ayırımsız yazılması kanaatindeyim 2.FIREY ATEŞ kalitesi ile bu rakiplerine her zaman diş geçirebilecek potansiyele sahiptir..

  3,7,5,2

  2.KOŞU: 9.EFESLİ son yarışında belirttiğim gibi gücü ve kalitesi bu rakiplerine yetebilecek nitelikte gördüğü yarışın ardından daha iyi duruma gelen safkan ideal mesafesinde koşuyor ben bu safkanı risk almaya değer görüyorum umarım bizleri yanıltmaz..

  9.EFESLİ

  3.KOŞU: 2.BABAARİF uygun rakipleri yanında kazanma şansı oldukça yüksek bu safkan İzmir den geliyor eksik koşması halinde bu yarış çok karışır öncelik ile KAIZBER yavrularına dikkat 5.FATİH AĞA İLE 6.GUSTAV başta olmak üzere 7.ULUBATUR ve diğerleri imkanlar dahilinde kuponlara yazılması gerekir..

  2,,,,5,6,7,,,H

  4.KOŞU: 6.TUMBUL YALAZ ile 3.KURABİYE CANAVARI çelik kardeşlerin bindiği atlar sanırım bir şey söylememe gerek yok ayırımsız yazılması gerekir 8.HIRSLI ve 7.BONJOUR SAMAWİ daha sonra ilave edilebilecek safkanlardır..

  6,3,8,7

  5.KOŞU: 7.ORDER OF THE ROSE kazanmaya yakın görsem de 12.NİĞDELİ KIZ son yarışında geliyorum sinyali verdi bu iki safkanı beraber değerlendirelim derim..

  7,12

  6.KOŞU: Bütçeler el verdiğince at yazılması gerektiği inancındayım benim sıralamam şablon üzerinde olacak..

  12,9,5,8,10,6,13,1

  ALTILI GANYAN TAHMİN

  1.KOŞU: 3,7,5,2

  2.KOŞU: 9.EFESLİ

  3.KOŞU: 2,,,,5,6,7,,,H

  4.KOŞU: 6,3,8,7

  5.KOŞU: 7,12

  6.KOŞU: 12,9,5,8,10,6,13,1

  -İyi şanslar

 8. İZMİR

  ŞİRİNYER

  3 TEK 3 KAPAMA 100,80 TL

  HEPSİ
  HEPSİ
  6 GOLDEN KING BANKO
  1 BABAUÇAN BANKO
  HEPSİ
  12 AÇIK EL POT POKER BANKO

  MİSLİ ALTILIM

  6/6/6/1/3/12 30 MİSLİ 2,10 TL

  İYİ ŞANSLAR

 9. İZMİR

  Bugün İzmir de sadece işlerim nedeni ile sadece bankolar üzerinde yorum yapma fırsatım oldu.. Umarım şans bizlerle olur..

  -VENUS DAUGHTER Bugün kantarması Ö.YILDIRIM idaresinde şansının oldukça yüksek olduğunu düşünüyorum son yarışında kantarması aceleci davrandığı için ikincilik ile yetinebildi bugün rakiplerine fırsat vereceğini zannetmiyorum ve başlangıç ayağına banko ile girmek istiyorum..

  -DREAM SOLDIER Çok güçlü bir pedigriye sahip çalışmaları da gayet olumlu üstelik kantarması Ö.YILDIRIM idaresinde daha ne olsun sanırım bugün bu jokeyimize fazla yüklendim fakat her iki safkanında kazanmasını bekliyorum umarım bizleri yanıltmaz..

  ALTILI GANYAN ŞABLON

  2.KOŞU: 6.VENUS DAUGHTER

  3.KOŞU: 11,6,3,8,4

  4.KOŞU: 7,6,3,4,5

  5.KOŞU: 6,1,5,2

  6.KOŞU: 3.DREAM SOLDIER

  6.KOŞU: 5,13,1

  -İyi şanslar

  • Düzeltme; Son yarışı 6.KOŞU olarak yazmışım özür dilerim

   ALTILI GANYAN ŞABLON

   2.KOŞU: 6.VENUS DAUGHTER

   3.KOŞU: 11,6,3,8,4

   4.KOŞU: 7,6,3,4,5

   5.KOŞU: 6,1,5,2

   6.KOŞU: 3.DREAM SOLDIER

   7.KOŞU: 5,13,1

   -İyi şanslar

 10. İZMİR\ 5li GANYAN

  Ö.YILDIRIM son viraja kadar gelip enseye basıyorsa ya atta arıza var yada yarışa gitmedi enteresan

  3.KOŞU: 11.TWIST LADY

  4.KOŞU: 6,3,4

  5.KOŞU: 6.İPKİNHAN

  6.KOŞU: 3.DREAM SOLDIER

  7.KOŞU: 5,13

  5 misli

  Bolşans

 11. KOCAELİ

  KARTEPE

  1.Ayak : 1,2,3,4,5,6,7,8,9,10,11,12
  2.Ayak : 1,2,3,4,6,7,9,11,12,13
  3.Ayak : 4
  4.Ayak : 6
  5.Ayak : 1
  6.Ayak : 9

  8,40 TL

 12. İZMİR
  2.3.4
  2.3.6.8.5.1
  2
  2
  5.3.2
  2.4.1.5.11.12.14.7.10.8
  bolşans

 13. İZMİR

  1,2,3,4,7,8,9
  2,3,5,7,8
  1,2,4
  2,4
  5 CELALİYE KUMBURGAZ VER GAZ BANKO
  2 YAYLALI BANKO

 14. İZMİR MİSLİ
  2
  3
  2
  2
  5
  2.14.1.4.12.8
  50 misli

 15. ADANA

  YEŞİLOBA

  OĞUZBOYLU & RUMET KAZANIR.

  63 TL

  1.Ayak : 1,2,3,4,5,6,7,8,9,10
  2.Ayak : 1,5,7
  3.Ayak : 1,2,3,4,5,6,7,8,9,10
  4.Ayak : 3
  5.Ayak : 1
  6.Ayak : 4,5,6

 16. ADANA
  5.7
  3.5.8
  1.4.2.6
  3.1.25
  1.2.3.8
  4

  ADANA 5li
  1.2.3.5.7.8.9
  1.2.4.6
  3
  1.2.3.8
  4.7
  oynanmıştır herkese bol şans

 17. İSTANBUL
  1.5.11.4.3.10.6.8
  1.2.3
  1.3.4.5
  5.1.2
  2.4
  7

  İST 5 li

  1.2.3.4.5.6
  1.3.4.5
  1.2.4.5
  2
  7.2.4.11
  bolşans

 18. İZMİR

  HEPSİ
  7 KÖSEM SULTAN BANKO
  3 MEMDUH AĞA BANKO
  1,,,,4,,,3
  HEPSİ
  1,,,3,,,2,,,HEPSİ

  106 TL

 19. ADANA
  1.6.9.8.4
  5.2
  5.6.7.8.9
  2.4
  1.3.4
  1
  bolşans

 20. ADANA

  56,70 TL

  1.Ayak : 1,3,5,6,8,9
  2.Ayak : 2,5,9
  3.Ayak : 6,7,8
  4.Ayak : 1,2,4
  5.Ayak : 3
  6.Ayak : 1,2,4,8,9

 21. ADANA 5 li

  2.5.9
  7
  2.4
  1.2.3.4.6.7
  1.2.4.5.8.9
  bolşans

 22. MRB ARKADAŞLAR 26/02/2019

  1AYK:8.3
  2AYK:1.5.3.13.4
  3AYK:3.6.8.4.5.9.7
  4AYK1.6.5.3
  5AYK:1
  6AYK:15.4

 23. ADANA

  DÖRTLÜ GANYAN

  3,5
  1,6,8
  1,2
  4,6,7,13

 24. KOCAELİ

  KARTEPE

  80,64 TL

  1.Ayak : 6,7,9,10
  2.Ayak : 2,3,4,6
  3.Ayak : 1,2,3,4,5,6
  4.Ayak : 2,4,7
  5.Ayak : 1,2,3,4
  6.Ayak : 2

 25. KOCAELİ
  6.8.1.5.7.9.10
  2
  H
  4
  1.2.3.4.5
  4.2
  bolşans

 26. BURSA

  ALTILI GANYAN

  8,82 TL

  9 VISERION
  4 UÇAK
  3 PRENSES DIANA
  1,,,,,,HEPSİ
  4,,,,,,HEPSİ
  4 HERO STORM

Cevapla