Anasayfa » Yazarlarımız » Aristo » 18 Şubat BURSA Tahminleri – ARİSTO
18 Şubat BURSA Tahminleri – ARİSTO
ARİSTO Bursa Altılı Ganyan Tahminleri ve Yorumları

18 Şubat BURSA Tahminleri – ARİSTO

18 Şubat Pazartesi BURSA TJK tahminleri, altılı tahminleri, at yarışı tahminleri, altılı ganyan tahminleri ve yedili plase tahminleri şu şekildedir:

* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *

1.KOŞU:

4-FLYING ZEUS son yarışını kolay kazanmıştı. Yine en şanslı at ama banko öneremeyeceğim.

5-OVER CLOUDS, 2-BUZZER BEATER bu atlar kısa vade koştular.

1-BRAVE COLLEEN, 7-ÖMER IN MY MIND de yazalım diyorum burada. Belki yarışa gideceğiz, belki de favori yazmadığımızdan yarış kaybedeceğiz ama durum bu.

2.KOŞU:

İlk ayakta fazla at yazdım. Burada ise kısa geçeceğim.

3-HÜRSEV, 7-GONCA, 9-EMSALSİZ KIZ, 4-HOPPA ve 2-HIZLI ASİYE yazıp burayı geçiyoruz.

3.KOŞU:

2-KATISFACTION seri bir at, bitirme şansı yüksek.

4-SILENT SCREAM rakip diyorum.

1-REMAZANABİ, 3-İTİBARLI da yazılır.

Geriye 5-EKSİK ETEK kaldı, bazen erkek atlar dişiyi geçmeye çalışmıyor, en iyisi kapatalım.

4.KOŞU:

1-YILDIZHAN STAR, 2-ARKANSAS SOUL yazdık mı bitti gibi görünüyor ama en büyük bombalar böyle kolay görünen yarışlarda patlar.

5-FAITHFUL WOLF, 6-LORD OF DARKNESS hatta 3-ATLETICO da olabilir.

4-FERHATHAN ara vermiş ama ben bu ayağı da bir at bırkalmaz misali kapatacağım.

5.KOŞU:

1-ACIDİLLİ FATİH bir yarış önce günün kalesi idi. Bu sefer bize kendini afettirsin. BANKO.

6.KOŞU:

1-BEYAZ KULE arkadaşlar üç öğün size bu atı verdim biliyorsunuz. Ekonomik oyunlar BANKO yazsın.

Neden mi?

Gördünüz dün son ayakta Mehmet bindi RENGÜL’e at kısada bile kazandı.

Rakip kim olur bu ata? 5-SANBERK ve 2-MADAM ELLİ diyorum.

– Şansınız bol olsun.

ALTILI GANYAN TAHMİNİM
1.Koşu: 4,2,5,7,1
2.Koşu: 3,7,9,4,2
3.Koşu: 2,4,1,,,3,5
4.Koşu: 1,2,,,5,6,3,4
5.Koşu: 1-ACIDİLLİ FATİH
6.Koşu: 1,,,5,2

EKONOMİK ALTILI
1.Koşu: 4,2,5,7,1
2.Koşu: 3,7,9,4,2
3.Koşu: 2,4,1,,,3,5
4.Koşu: 1,2,5
5.Koşu: 1-ACIDİLLİ FATİH
6.Koşu: 1-BEYAZ KULE

Hakkında Admin

3 yorum

 1. Merhabalar Tahmin Okulu Canları…güzel bir haftanın başlangıcıda sonuda güzel olsun güzel bitsin. başlıyoruz BURSA -ŞANLIURFA devam ediyoruz şimdi BURSA ile kısa bir gezinti yapalım yarışlara ayak1=diyelim FLYING ZEUS Hakan Cantınaz’ın atı bu kardeşimiz soz düzlük te kazandığı parayı doğru yere yatırıyor eğer doğru işler yaparsa burada da para kazanabilir atının performansı iyi koşacağım derse rakiplerinin yapacağı birşey yok dediğim o ki BANKO ile başlanabilir yarışa BUZZER BEATER ilk rakibi bence istanbul’dan gelen atlara herzaman dikkat etmek lazım Bursa’da sonrasında OVER CLODUS çok önemli koşular yapmamış ama bu yarışla çıkışa geçebilir ÖMER İN MY HEART,TURGAYBAŞKAN,BRAVE COLLEION gelirsede eyvallah diyebilirim yani kısacası YA FLYING ZEUS banko geçeceğiz yada çok at AYAK2=Dişiler uzuna çıkıyor ilginç atlar uzunda adını duyurabilirHÜRSEV GONCA öncelikli görünüyorda HIZLI ASİYE seri bir isim çıkar bitirirHOPPA orjin olarak uzunu çok iyi koşar EMSALSİZ geri alınıp iyi hazırlıkları var dinçlik yarışı yapabilir ESENKIRda hem pilotu iyi hemde uzun deneyimi var Aklımdan geçenler bunlar AYAK3= KATIFASTION tempoya çıkacak Bitirebilir burada uzunu en iyi yapabilecek atların başında İTİBARLI geliyor Yine SILENT SCREAM üzerindeki pilotu ile avantajlı REMAZAN ABİ bir kaya atı oda olur Geriye kalan EKSİK ETEK 4at yazıldımı 5inci at yazılır kısası Bence 2,3dür AYAK4=YILDIZHANSTAR ARKANSAS SOUL ile risk alınabilirmi ?LO. OF DARKNESS,FAITHFUL WOLF da yazılabilir Geriye Kalan ATLETİCO,FERHATHAN ben biraz geriye aldım AYAK5=ACIDİLLİ FATİH Mesafe 1800 oldu ben yedire yedire kazanmasını bekiyorum eğer gelemezse YÖRÜK KANI son yarışı hikaye KUTLUŞHANIM ,LİZARDON dan biri devrede olur AYAK6=BEYAZ KULE dedim ilk at hala öyle düşünüyorum SANBERK .MADAMELLİ ve VARLIKLI burada yazılabilecek diğer atlarımız Son bir altılı denebilirse bu kontra bir kupon olur (4)(2,3,4,5,7,9)(2,3,4,1,5)(1,2,5,6)(1)(1,5,2,6) Şeklindebir kurgu oluşturulabilir Sakarya’dan sevgiler selamlar

 2. BURSA

  Merhaba arkadaşlar herkese sağlıklı güzel ve bol kazançlı haftalar diliyorum umarım şansımız yanımızda olur ve haftaya güzel bir başlangıç yapmış oluruz..

  1.KOŞU: 2.BUZZER BEATER ve 7.ÖMER IN MY MIND rakiplerine oranla baktığımızda farklı görünen bu iki safkan koştuğu guruplar ile bugünkü rakipleri ile mukayese edilemez ne var ki bu iki safkanda bu yıl henüz bir yarış koştu çalışmalarını Kocaeli de tamamlayan BUZZER BEATER kalitesi ile daha şanslı görsem de rakibi ÖMER IN MY MIND eğer mümkünse ayırmadan yazalım derim bu iki safkana rakip gördüğüm isim beklentileri bir türlü karşılamayan ancak bugün farklı koşabileceğine inandığım 5.OVER CLOUDS yazıp bu ayağı geçmek istiyorum.. İmkanı olanlar tuttuğu isimlere yer verebilir..

  2,7,5

  2.KOŞU: 3.HÜRSEV formda olan safkan uzayan mesafede çok şanslı görünüyor bu isim risk alınabilir güvenemeyenler için İzmir pistinde bu mesafede bu yıl bir yarış gören 5.ESENKIR güçlü pedigrisi ile mutlaka dikkate alınabilecek bir safkan eğer mümkünse beraber yazalım derim..

  3,,,5

  3.KOŞU: Mesafe deneyimi olan 2.KAFISFACTION önceliğimdir ancak bu mesafede çok etkili koşmasını beklediğim 4.SILENT SCREAM mutlaka dikkate alınmalı 3.İTİBARLI bu mesafede etkili koşabilecek bir diğer safkan olup imkanlar elverdiğince1.REMAZANABİ ve 5.EKSİK ETEK yazıp bu koşuyu kapatmakta fayda görüyorum..

  2,4,3,,1,5

  4.KOŞU: Performans ve kalite olarak rakiplerinden üstün görünen 1.YILDIZHAN STAR şartların lehine olduğunu düşündüğüm bu koşuda kantarması T.YILDIZ idaresinde bir aksilik olmaması durumunda kazanmasını bekliyorum aksi taktirde bu yarışın kazananı birden fazla safkan üzerinde tartışılabilir özellikle 3.TLETICO başta olmak üzere kapatmak gerekir buda açıkçası hiç işime gelmez..!!

  1.YILDIZHAN STAR

  5.KOŞU: 1.ACIDİLLİ FATİF bu safkan üzerinde nasıl bir yorum yapsam bilemedim her defasında beni yanılttı eğer bu rakipleri yanında kazanamaz ise sanırım sözün bittiği yerdeyiz çok uygun rakipleri yanında inanın normal şartlarda tutarak kazanması çünkü bugün mesafe 1800 ve bu pedigrisi ile kendimce kazanması gerekir lakin yine acaba mı demek geçmiyor değil içimden dileyen bu safkanı banko olarak değerlendirebilir ben yanına ara vermiş olsa da bu yıl ilk defa start alacak safkan ve çalışmalarında iyi görünen DEMİRKAZIK ve TALYA yavrusu olan DİKENCİK ekürisine ait olan isim 4.LİZARDON yazıp geçmek istiyorum..

  1,,,,4

  6.KOŞU: Bana göre denk safkanların mücadelesi ayırımsız hepsi yazılması gerekiyor elbette bütçeler el verdiğince sıralamam şablon üzerinde olacak..

  6,5,1,4,3,2

  ALTILI GANYAN TAHMİN

  1.KOŞU: 2,7,5

  2.KOŞU: 3,,,5

  3.KOŞU: 2,4,3,,1,5

  4.KOŞU: 1.YILDIZHAN STAR

  5.KOŞU: 1,,,,4

  6.KOŞU: 6,5,1,4,3,2

  -Herkese iyi şanslar

 3. BURSA

  4,5,,,,2,6,7,8
  3,,,,4,5,7
  2 BANKO
  1,,,,6
  1,3
  5,,,,1,2,3,4,6

Cevapla