Anasayfa » Yazarlarımız » Aristo » 11 Şubat BURSA Tahminleri – ARİSTO
11 Şubat BURSA Tahminleri – ARİSTO
ARİSTO Bursa Altılı Ganyan Tahminleri ve Yorumları

11 Şubat BURSA Tahminleri – ARİSTO

11 Şubat Pazartesi BURSA TJK tahminleri, altılı tahminleri, at yarışı tahminleri, altılı ganyan tahminleri ve yedili plase tahminleri şu şekildedir:

* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *

1.KOŞU:

3-SURŞAHİNİ, 1-ALTINONUR, 5-BABA SAHAKIRAN mücadelesi bekliyorum burada.

Bu atların dışına çıkarsa eğer 2-FIRTINA TOYNOK, 4-KARATEPELİ, 6-USTURA devrede olabilir. Ben üç atla risk alırım.

2.KOŞU:

2-LITTLE BIRD son yarışını kolay kazanmıştı. Burada da kazanmaya yakındır.

1-AMAZING LOVE, 3-ARPELLO, 5-ACOUSTIC COVER, 9-SUPER STAR LADY diğer şans tanıdıklarımdır.

Ekonomoik oyunlar 2-LITTLE BIRD de karar kılabilirler.

3.KOŞU:

2-VILLAGE HOOF, 1-GREAT ATTACK, 3-AĞA BATUR‘la geçebiliriz.

Sürpriz arayanlar 4-OXIL, 5-TURGAYBAŞKAN yazabilir.

4.KOŞU:

3-GOLD FOOT, 4-LEXINGTON FIRE ikilisi önde ama 1-MALERBA, 2-BEDWULF yazılıp bu ayak kapatılabilir.

5.KOŞU:

2-ILICA BEY, 5-SILENT SCREAM, 1-DI FORCE ekonmik oyunlara yeterlidir.

3-İTİBARLI, 6-LAST NUMBER, 4-DOKUZAĞAÇ, 8-SARI MELEKLER de kuponlarda bulunsun.

6.KOŞU:

8-MY SULTAN bir aksilik olmadığı takdirde bunları geçer. BANKODUR.

– Şansınız bol olsun.

ALTILI GANYAN TAHMİNİM
1.Koşu: 3,1,5
2.Koşu: 2,,,9,5,1,3
3.Koşu: 1,2,3,,,4,5
4.Koşu: 4,3,,,2,1
5.Koşu: 2,5,1,,,3,6,4,8
6.Koşu: 8-MY SULTAN

EKONOMİK ALTILI
1.Koşu: 3,1,5
2.Koşu: 2,,,9,5,1,3
3.Koşu: 1,2,3
4.Koşu: 4,3
5.Koşu: 2,5,1
6.Koşu: 8-MY SULTAN

Hakkında Admin

5 yorum

 1. BURSA

  Arkadaşlar herkese hayırlı haftalar diliyorum.. Hafta sonu öğrendiğim habere göre U.POLAT 20 Yıla yakın hapis cezası ile gündeme manşet olmuş.. Tüyleri ürperten haberi ibretle okudum sanırım detayları yazmama gerek yok ancak şunu belirtmeden geçmek istemiyorum.. Bir İnsan eğer merhametinden yoksun ise yapamayacağı hiç bir şey yok demektir.. Bu olayı nefret ile kınıyorum demek ki İnsanlığını kişiliğini merhametini yitirmiş toplumun geçmişinde yaşadığı etkenler sadece İnsan olabilme değerlerini bitirebiliyor.. Yaptığı ve yaşattığı olayların kendi adına savunabileceği yada gerekçe gösterebileceği hiç bir mazereti olamaz dilerim en ağır şekilde cezasını çeker ve başkalarına ibret olur..! Değdi mi kendi hayatını karartman Ailen ve çevrendeki insanlara hangi yüzle nasıl bakabileceksin? Yazıklar olsun senin gibi İnsan kılığına girmiş embesillere ..!! Konuştukça düşündükçe inanın kanım donuyor.. Başını ağırttıysam özür dilerim..

  -Bugün Bursa da yine zor bir koşu ile başlıyoruz geçen irdelediğim gibi bu artık gelenek haline geldi ve yine GÜNDÜZELİ demek istiyorum.. Bu defa kendi ekürisi adına at binecek çok merak ediyorum geçen yarış içinde yaptıklarını kendi ekürisi adına yapabilecek mi?

  1.KOŞU: 3.SURŞAHİNİ bir önceki yarışını bu mesafede ve bu pistte M.GÜNDÜZELİ ile kazandı normal şartlarda kazanmasını beklediğim bir safkan üstte dediğim gibi kendi ekürisine ait elinden gelen gayreti gösterecektir risk alınabilir aksi taktirde bu mesafede 4.KARATEPELİ nin çok etkili koşmasını bekliyorum boş kilosu ile 9.OĞLUM HÜSO ve Ş.URFA pistinden geldikten sonra bu pistte ikinci olan 5.BABA SAHAKIRAN bu mesafede mutlak değerlendirilmeye alınmalı 2.FIRTINA TOYNOK kilosu ağır olmasına rağmen bu mesafelerde kalitesi ile düşünülmesi gerekir.. Yineliyorum küçük ve misli kuponlara 3.SURŞAHİNİ tek olarak risk alabiliriz..!!

  3,,,,4,9,5,2

  2.KOŞU: 1.AMAZING LOVE sevdiği mesafede uygun rakipleri yanında kazanmaya oldukça yakın bu safkanıda risk alabiliriz başka bir yerde tek tercihini kullanmak isteyenlere 9.SUPARSTAR LADY bu yıl bir yarış görüp nefes açtı ihmal edilmemesi gerektiği inancındayım 5.ACOUSTIKC COVER içinde düşüncelerim aynı İzmir den gelen bu safkan daha önce Bursa pistinde koşması ile mutlaka düşünülmesi gerekir.. Zor geçmesini beklediğim dişilere ait ŞARTLI mücadelede 3.ARPELLO ile son yarışında 60 kg ile İzmir de ikinci olan 4.PENGUEN benim şablonumda olacak safkandır sizler tuttuğunuz isimlere bu koşuda yer verebilirsiniz..

  1,,9,5,3,4

  3.KOŞU: 5.TURGAY BAŞKAN Bu zorlu koşuda 2.VILLAGE HOOF ile önceliğimdir imkanı olanların kapatabileceği bir koşu ben risk alıp iki safkan ile geçmek istiyorum..

  5,2,,,H

  4.KOŞU: Uzun kısa demeden her türlü mesafelerde başarılı yarışlar koşabilen 4.LEXINGTON FIRE bu yıl ilk startında birinci olmayı başardı bana göre daha etkili koştuğu rakiplerinin yanında kazanmasını bekliyorum..

  4.LEXINGTON FIRE

  5.KOŞU: Etkili koşabilecekleri mesafede 1.DI FORCE ile 2.ILICA BEY ayırımsız düşünülmeli ancak bu koşuda çok etkili koşmasını beklediğim 5.SILENT SCREAM mutlaka takip listenize almanızı öneririm 3.İTİBARLI bu yıl ilk defa start alan bir safkan son yarışındaki üçüncülüğü ile formda olduğunu gösterdi bir çarpı atılmayı hak ediyor..

  1,2,5,3

  6.KOŞU: 8.MY SULTAN hem formda hem de bu mesafelerde çok etkili yarışlar çıkaran bir safkan önceliğimdir ancak KAYA ekürisine ait olan 6.SİGNORA ekürüsi 4.GÜZELKAYA nın desteği ile mutlaka favorinin çok ciddi rakibi olacaktır yeri olanlara 5.MALAKKA demek istiyorum..

  8,6,,5

  ALTILI GANYAN TAHMİN

  1.KOŞU: 3,,,,4,9,5,2

  2.KOŞU: 1,,9,5,3,4

  3.KOŞU: 5,2,,,H

  4.KOŞU: 4.LEXINGTON FIRE

  5.KOŞU: 1,2,5,3

  6.KOŞU: 8,6,,5

  -İyi şanslar

 2. Merhabalar Tahmin Okulu Canları güzel bir hafta başlangıcı olsun bu günkü gibi her gün güneş içinizi ısıtsın sağlıklar moraller her daim yerinde olsun bu gün BURSA Var ŞANLIURFA var Bakalım nasıl geçecek yarışlarımız SUNDAY SÜPRİSE dostum doğru söylüyorsun Bu günlerde herhalde arkadaşların işleri yoğun yoksa burada olurlardı KORAY olsun pilotumuz olsun yyoklar CANEKO dostumuz işleri olmasına rağmen hergün paylaşıyor bu gün de BURSA bu BURSA yı almamız lazım an itibarı ile günün dimdirek iki kalesi var LEXIGTON ve MY SULTAN %60 Oran görünüyor ikisinde bu kaleler yıkılmadığında oyunun 500tl yi geçmesi pek de mümkün değil burada düşünce tarzımız ne olmalı bunu sesli düşünürsek ya diğer ayaklarda tuttuğumuz atları kısa yazıp misli denemek yada günün kalelerini yıkıp beklemek o zamanda bazı ayaklarda risk alacağız demek önce mantığımızı çalıştırıp kalelerin olduğu yerlerde yorum yaparak rakip kim olur onu bulmak LEXINGTON FIRE bekeyip kazanan bir at 4at koşuyor buranın en seri atı GOLD FOOT arkadaşlar bu at virajı bir kaç boy önde dönerse yakalanmayabilir bu bir olasılıktır. bu atı sıyırıp Direnebilecek at da olabilir ama biraz daha zayıf bir ihtimal BEDWULF çok formda ama bunu yapabilirmi? MALERBA genç at kısada daha iyi koşar ben tahminimde bu zayıf olayları da düşünüp burayı kapadım doğrusu 4,3 sıralamsıdır son ayakta MY SULTAN normal şartları düşünürsek kazanır peki nasıl bir yol oluda geçilir at kaya gurubu atı GÜZELKAYA,SİGNORA da bu gurupta bu iki atda da ilginç jokeyler var GÜZELKAYA biraz daha şanslı SİGNORAya nazaran zaten bu iki at da eküri EZİNE GELİNİ Danyal Kaya bu atdaMALAKKA da KAİZBERT temsilcisi Son yarışı iyi oldu 1900 kadar iyi bu orjin isonrasında yere basıyorlar böyle bir oyun kurulduğunda liman kim olabilir ILICABEY H, Ketme de bu at kaçıyor dağıtmazsa kazanabilir Yine ilk ayakta SURKAPI liman olabilir BUNLAR KOMPLO Teorileri bekleyip göreceğiz arkadaşlar şansınız bol olsun bu gün altılı oynayp oynamayacağım belli değil biraz sonra bir hastaheneye uğrayacağım vakit kalırsa bir kupon yaparım selamlar

  • Sevgili ARİSTO öncelikle Baban için çok geçmiş olsun demek istiyorum umarım en yakın zamanda sağlığına kavuşur..
   Yarış analizlerin içinde teşekkürler hemen hemen hepsine katılıyorum LEXINGTON FIRE normal şartlarda rakiplerinin üstünde bir at ona en yakın rakip olabilecek safkan (kendimce) GOLD FOOT olur gibi duruyor lakin bu safkanın az da olsa start sorunu yaşıyor ve bu yüzden LEXINGTON FIRE yi risk almayı uygun gördüm.. Dediğin gibi ister normal kurgu ister ters kurgu bir yerlerde tek atmamız gerekiyor umarım bizi yanıltmaz ve bugün kazançlı çıkan taraf oluruz.. Özellikle altılı ganyanın ilk ayağında SURŞAHİNİ isimli safkana binecek olan M.GÜNDÜZELİ en zor görünen yarışta acaba nasıl bir koşu sergileyecek çok merak ediyorum.. Kendi düşüncem bu safkanı fotoya atmak için elinden gelen gayreti gösterecek yönünde bakalım bekleyip göreceğiz..

   Herkese bolşanslar diliyorum yazdığınız ganyan olsun..

 3. BURSA \ 5.li GANYAN

  Maaşallah USTURA o kadar hazırmış ki bu rakipleri yanında kantarmasını oynatmadan yarış kazandı.. Geçtiğimiz yıl 12. ayda MAIDEN gruptan çıktıktan sonra bu yıl 1200 kumda bir yarış görmüş ve üçüncü olmuş bana ilginç gelen KV ve HANDİKAP gruplarda koşmuş olan atların yanında bu kadar rahat yarış kazanabiliyor olması.. Elbette ihtimaller üzerinden yola çıktığımızda kazanma şansı olabilecek bir safkan lakin bu kadar yarış görmüş daha üst gruplarda koşmuş olan rakiplerinin yanında bu kadar kolay kazanabilmesi bana göre biraz manidar.. Bunu eleştiri olarak söylemiyorum ilgililerini yürekten kutluyorum daim olur inşallah fakat mantığın dışında ki faktörleri düşünebilmek sanırım biraz abes oluyor..!

  Sürpriz bir beşli yapmak istiyorum mantığın dışında sadece şans üzerine kurulu..

  2.koşu: 5,9

  3.koşu: 5.TURGAY BAŞKAN

  4.KOŞU: 4,3

  5.KOŞU: 1,2,3,5,6,7,9

  6.KOŞU: 5,6,2

  Bolşans

 4. Caneko dostum … Günün banko atları geldi 1000 tl verdi benim ilk ayağa söylediğim diğer üç atıda yazıp günün tekleri ile oyun kurgusu paylaşmam gerekirmiş ne verirse versin desek belki bir iki arkadaşımız 1000tl harçlık alırlardı neyse yinede alan varsa paralarını güle güle yesinler iyi akşamlar

Cevapla