Anasayfa » Yazarlarımız » Aristo » 08 Şubat KOCAELİ Tahminleri – ARİSTO
08 Şubat KOCAELİ Tahminleri – ARİSTO
ARİSTO Kocaeli TJK Altılı Ganyan Tahminleri ve Yorumları

08 Şubat KOCAELİ Tahminleri – ARİSTO

08 Şubat Cuma KOCAELİ TJK tahminleri, altılı tahminleri, at yarışı tahminleri, altılı ganyan tahminleri ve yedili plase tahminleri şu şekildedir:

* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *

1.KOŞU:

4-KARAİBO son yarışları itibarı ile burada fovari olmayı hak ediyor.

6-NİZİP FIRTINASI uzunda gezdi, şimdi hedef.

2-UÇANBİLGİN biliyorsunuz son yarışında çok tutuyordum sprintine geç kaldı.

7-CABBARREİS‘de de Hişman var. Biraz hantal at ama jokey faktörü ile bu açığını kapatabilir. 4 at veriyorum buraya.

2.KOŞU:

8-SARIBEYZA ve 9-SENSU ekürisi sanırım yarın günün kalesi olurlar. Kazanmaları da normal sonuç. Ekonomik oyunlar BANKO yazsın.

Burada süprizi kim yapar 12-YÖRÜK KANI son yarışında kaçıp KANLI AY’ı dağıttı. O olabilir.

10-TURBO LOGO kapalı kutu. Sürprize imza atabilir.

Ben iki rakip verip geçeceğim buraya.

3.KOŞU:

2-KIZIM AZRA fiziğini beğendiğim bir kısrak.

4-MADAM ALYA da formda.

3-ATEŞGEÇİRMEZ buranın bir diğer şanslı tayıdır.

4.KOŞU:

3-OBRADA geç kalmazsa kazanabilir.

4-RASİMBEY de makina gibi.

İki atla risk alınabilir. Geniş oyun yapanlarda burayı kapasın.

5.KOŞU:

1-ENERGİN iki yarıştır kazanıyor. Son yarış fotoda bitmişti.

8-ŞAHSANCAK tabii rakbidir.

4-TUMBUL ŞEN ekürili.

9-HAKKAK ve 7-ŞAHCAN diğer şans tandıklarım.

6.KOŞU:

Arkadaşlar burada 1-MUTINEER ekonomik oyunlara bu atı da BANKO önereceğim.

Bence 5-COOL BULLET rakip.

9-SEVDALUK, 2-GREEN CASTLE, 6-REFFERANCE, 3-RICH CAT geniş oyunlarda bulunması lazımdır.

– Şansınız bol olsun.

ALTILI GANYAN TAHMİNİM
1.Koşu: 4,2,6,7
2.Koşu: 8,,,12,10
3.Koşu: 2,4,3
4.Koşu: 3,4
5.Koşu: 1,8,4,7,9
6.Koşu: 1,5,,,2,6,9,3

ALTILI GANYAN TAHMİNİM
1.Koşu: 4,2,6,7
2.Koşu: 8-SARIBEYZA
3.Koşu: 2,4,3
4.Koşu: 3,4
5.Koşu: 1,8,4,7,9
6.Koşu: 1,5

Hakkında Admin

4 yorum

 1. GünaydınlarTahmin Okulu Canları …hayrılı cumalar diliyorum .nasılsınız? sağlığınız moraliniz iyidir inşallah şansı da bundan sonra kendimiz belirleyeceğiz çünkü yarışlara kafa yoracağız düşüneceğiz bir karar verdikmi pir karar vereceğiz ,yani jokey hatları kapanmalar dışında sığınacağımız liman kalmadı, ve yüksek meblağlı oyunlar değil buluncak oyunlar ideal dir kuponlarımızı oldukça ekonomik yapmaya çalışacağız Bu düşünceler ile son rütuşlar ne olur KOCAELİ’DE ilk ayak KARAİBO,UÇANBİLGİN,NİZİP FIRTINASI,CABBARREİS 2,inci ayakta SARIBEYZA ya tek at yazacak isek TURBO LOGO,YÖRÜKKANI 3ÜNCÜ AYAK KIZIM ARDA ,MADAM ALYA 4,ÜNCÜ AYAK NAKİT i vermemiştim ilave OBRADA ,RASİMBEY 5,İNCİ AYAK ENERGİN ŞAHSANCAK,TUMBULŞEN HAKKAK SON AYAKTA İSE MUTINEER,COOL BULLET Diyorum ALTILI GANYAN=(4,2,6,7)(8)(2,4)(2,3,4)(1,4,8,9)(1,5) BU GÜNDE 20TL KOCAELİ yarışını ben yatırıyorum Sakarya’dan selamlar

 2. KOCAELİ

  1.KOŞU: Denk safkanların HANDİKAP mücadelesinde adet haline geldiğini düşündüğüm altılı ganyanın birinci ayakları dikkat ettiğimizde genelde zorlu başlıyor ve çok at yazmamız kaçınılmaz hale geliyor. Ben aksine bu koşuda risk almaya karar verdim yoksa en az altı safkana şans vermem gerekir buda açıkçası pek işime gelmez..! Son yarışında bu rakiplerinden çok daha güçlü isimlerle koşan ve sonuncu olan 6.NİZİP FIRTINASI bugün bu mesafede daha önce bu pistte 1.35.89 luk derceye sahip yarışı birden fazla safkanın süratlendirecek olması bu safkanın işine gelir diye düşünüyorum başta KARAİBO ve UZUN BEY önlerde bir birini yıpratır ve CANYOLDAŞ ta bunlara eşlik ederse ki bu ihtimal oldukça yüksek sonlarda kuvvetli atakları ile NİZİP FIRTINASI bu yarışı lehine çevirebilir.. Bu senaryonun aksini düşünecek olursak bu ayak cibali karakolunda biter.. Bu yüzden ben risk almaya karar verdim karar her zaman sizlerin..

  6.NİZİP FIRTINASI

  2.KOŞU: 9.SENSU ekürisi 8.SARI BEYZA ile uygun rakipleri yanında kazanması kadar doğal bir netice olamaz elbette normal şartlarda gel gör ki her zaman bu şartlar düşündüğümüz gibi gelişmiyor bende şu an bu yönde düşünenlerdenim nedense bu koşuda başka bir safkanın geleceğini düşündüğümden ki özellikle 7.SARAYAÇİÇEĞİ ve son yarışında bu yıl ilk defa koşan ve ikincilik elde eden 12.YÖRÜK KANI gelişen form durumu ile favorilere çok ciddi rakiptir 10.TURBO LOGO ile bu yarış dahil takibe alınması gerektiğini düşündüğüm 2.ESAS ALTIN ile ilk defa koşacak olan KAIZBERT temsilcisi 6.PARLAK MÜCEVHER benim ayırımsız kuponumda olacak isimlerdir.. Yineliyorum SENSU yu tek atmak isteyenlere lafım olamaz bu benim kendi düşüncem karar her zaman sizlerin kimseyi etki altında bırakmak istemem..

  9,,7,12,10,2,6

  3.KOŞU: 4.MADALYA koştuğu yarışlarda kalitesini belli eden bu safkan kusursuz formu ve kantarması K.TOKAÇOĞLU ile risk alınabilir bütçesi el veriş li olanlar 2.KIZIM AZRA yı mutlaka düşünsün derim hem tabi ki bu mesafede etkili koşabilen 3.ATEŞ GEÇİRMEZ ile beraber sağlama alınabilir..

  4,,2,3

  4.KOŞU: Günün bana göre en zevkli ve çekişmeli mücadelesi 3.OBRADA starttan düzgün çıkması halinde bir solukta bitirebilir 1.AYTEMİZ bu mesafenin en iyilerinden bir birine denk safkanların mücadelesinde kapatılması gerektiği inancındayım..

  3,1,4,2

  5.KOŞU: 4.TUMBULŞEN ekürisi 2.BALASAGUN ile sevdiği mesafede çok şanslı gibi duruyor ancak son iki yarışını bu mesafede kazanan formda isim 1.ENERGİN ciddi rakiptir bu mesafede çok farklı bir performans beklediğim 5.YUMRUK ile son yarışında ENERGİN e çok az farla boyun eğip ikincilik elde eden 8.ŞAHSANCAK mutlaka dikkate alınmalı.. Gelişen form durumu ile 7.ŞAHCAN bu koşuyu cazip bir hale getirebilir..!

  4,1,5,8,7

  6.KOŞU: Bu rakiplerinden farklı olduğunu düşündüğüm 1.MUTINEER bugün şanssızlığına bir son verebilir bu safkan riskli tekimdir.. At yazmak isteyenler özellikle 11.AÇIK TEPE demek istiyorum bu mesafelerde çok etkili koşabilen safkan bu yıl bir yarış gördü ve tabela içerisinde yer almasını bildi mutlaka değerlendirin derim.. Bütçesi el veriş li olanlar trafik sorunu yaşamaz ise starttan düzgün çıktığı gibi 13.FIGHT FOR HONOR bir solukta bitirmek isteyecektir..! Benim bütçem bu üç safkana yetiyor dileyen tuttuğu isimleri ilave edebilir..

  1,,,11,13

  ALTILI GANYAN TAHMİN

  1.KOŞU: 6.NİZİP FIRTINASI

  2.KOŞU: 9,,7,12,10,2,6

  3.KOŞU: 4,,2,3

  4.KOŞU: 3,1,4,2

  5.KOŞU: 4,1,5,8,7

  6.KOŞU: 1,,,11,13

  -İyi şanslar

 3. KOCAELİ

  5.li GANYAN

  M.GÜNDÜZELİ nin ne yaptığını anlayan varsa bana bir izah etsin lütfen.. Senelerin tecrübesi eğer böyle at biniyorsa inanın aklıma mukayyet olmam gerekiyor.. Yarışa gitmediği her halinden belli olurda bu kadar belli edilmez ayıptır yahu üzerinde sadece at binmesi için kantarma vazifesi görüyor yazık..

  2.koşu: 2,6,7,9,10,12

  3.koşu: 4.MADAM ALYA

  4.koşu: 3,1,4,2

  5.koşu: 4.TUMBUL ŞEN

  6.koşu: 1,11,13

  Bolşans

 4. Caneko Dostum bu BURSA’DA ilah yapılan atları dikkat etmek lazım ben rakip önerdim ama ucuz rakipleri seçtiğim yarış sonrasında anladım buraya yüklenmem lazımdı arık akşama bakacağız.

Cevapla