Anasayfa » Yazarlarımız » Aristo » 07 Şubat İZMİR Tahminleri – ARİSTO
07 Şubat İZMİR Tahminleri – ARİSTO
ARİSTO İzmir Altılı Ganyan Tahminleri ve Yorumları

07 Şubat İZMİR Tahminleri – ARİSTO

07 Şubat Perşembe İZMİR TJK tahminleri, altılı tahminleri, at yarışı tahminleri, altılı ganyan tahminleri ve yedili plase tahminleri şu şekildedir:

* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *

1.KOŞU:

1-GIALLO RAGAZZA, 2-DENİZYILDIZI mücadelesi olur.

Burada DENİZYILDIZI‘nın şansı biraz daha fazladır.

2.KOŞU:

4 Yaşlı arapların mücadelesinde uzundan dönenler var. Bir de aynı mesafede koşanlar bulunuyor.

2-İPKİNHAN, 3-CEMAL BABA, 1-DAIMON, 6-OĞLUM AZAD ilk şanslı atlarımız.

4-KRALİOVA, 5-SÖZENBİR, 9-HANAYLI da ihmal edilmemeli burada.

3.KOŞU:

5-KAFADAR, 1-ÜNALAMCA mücadelesi bekliyorum.

4.KOŞU:

2-KIZILHAN, 4-YILMABAŞAR, 3-TOROS ASLANI ayırımsız yazılıp bu ayak kapanır.

5.KOŞU:

2-MY ROYAL SUN kazanmaya yine yakındır.

4-ALAÇATI AĞASI tek rakibidir.

6.KOŞU:

1,8,2,4,3,7,5,6 sıralaması yazılıp bu ayak kapatılabilir.

– Şansınız bol olsun.

ALTILI GANYAN TAHMİNİM
1.Koşu: 2,1
2.Koşu: 2,3,1,6,,,5,4,9
3.Koşu: 1,5
4.Koşu: 2,3,4
5.Koşu: 2,,,4
6.Koşu: 1,8,2,4,3,7,5,6

EKONOMİK ALTILI
1.Koşu: 2,1
2.Koşu: 2,3,1,6
3.Koşu: 1,5
4.Koşu: 2,3,4
5.Koşu: 2-MY ROYAL SUN
6.Koşu: 1,8,2,4,3,7

Hakkında Admin

3 yorum

 1. Merhabalar Tahmin Okulu Canları nasılsınız ?sağlıklar Moraller iyimi ?şansı sormuyorum çünkü her kupon 5te kalıyor şans yok bu günde İZMİR varŞANLIURFA var İZMİR’DE az atlı bir yarış var ama yinede atlar dengeli iki üç yerde iyi espri olursa 1000tl yazar BUDA ancakKAFADAR Gelmez MY ROYAL SUN,ALAÇATI AĞASI dışına çıkar örneğin SUHARRYgibi kAFADAR’IN orada iseVASEEM bitirebilir gibi o zaman kupon diğer yerlerdeki espriler ile para yapar yani öküzün altında buzağı aramak gibi ARKADAŞLAR normal oyununuzu kurgulayın artık ne verirse bazen insanların ne oynadığını bilmiyoruz dün ilk altılı nasıl 2750 verdi bende anlamadım hani bazen ummadığımız parlarda olabiliyor ikinci ayağı 3atla geçsem son ayağı banko bıraksam altılıyı almıştık bu da benim ÇEKİRGE’ye erken zıplamam 🙂 Sakarya’dan sevgiler selamlar

 2. İZMİR

  Merhaba Arkadaşlar tüm dostlara kazançlı bir gün diliyorum..

  Bugün İzmir de çok yüksek bir ikramiye vermese bile çekişmeli ve seyir zevki yüksek olan yarışlar bekliyorum..

  1.KOŞU: Eğer bu ayağı az atla geçebilirsek şansımızın yüksek olabileceğini düşünüyorum ne var ki 3 yaşlı İNGİLİZ dişi safkanların ŞARTLI – 4 mücadelesi pist şartlarına göre kolay geçmeyecek gibi duruyor 2.DENİZ YILDIZI ile 1.GIALLO RAGAZZA rakiplerinden farklı gibi duruyor görünseler de HANDİKAP değerlerinde çok da fark görünmeyen rakipleri var eğer bu ayakta risk alınacak ise kalite ve form durumu ile DENİZ YILDIZI nı yazıp geçebiliriz kendi düşüncem at yazmaktan yana bil hassa ilk yarışında üçüncülük elde eden 7.LUSSO MİLAN bu gün gelişen kondisyonu ve yarış görmesi ile daha farklı bir yarış sergileyebilir.. Bu yıl bu pistte ilk defa start alan iki safkan 5.CALLIENTE ve 4.TURNUR bütçelerimizin el verdiğince kuponlara yazılması gerektiği inancındayım.. Yineliyorum riskli ve misli kuponların teki 2.DENİZ YILDIZI olabilir tercih her zaman sizlerin..

  2,,1,7,5,4

  2.KOŞU: Zor bir yarış gibi görünse de 2.İPKİNHAN kantarması A.SÖZEN in ısrarı ile bir daha koşacak olması ile mutlaka çok şanslı bu safkanı risk almak isteyenlere lafım olamaz ancak 1.DIAMON gibi çok ciddi bir rakibi var eğer az safkanla geçilecekse bu iki safkanı ayırmayalım derim kendi düşüncem bu yarış dahil 10.UÇAN KARACA ile 5.SÖZENBİR dikkate alınmasında fayda görüyorum 9.HANAYLI bu yarışın sürpriz safkanı olup bütçeleri el veriş li olanların kapatması gerektiği bir yarış..!

  2,,1,,,10,5,9,,,,,,H

  3.KOŞU: 5.KAFADAR kalite ve performans olarak rakiplerinden üstün olan bu safkan üstelik iyi anlaştığı kantarması H.GÜN ile kazanmaya oldukça yakın hatta risk alınabilir eğer bu koşuda cazip bir safkan aranacaksa pist koşullarının lehine olduğunu düşündüğüm 4.GOBEN i mutlaka dikkate almanızı öneririm hem tabi ki haddim olmadan yeri olanlara kalite safkan 1.ÜNAL AMCA demek istiyorum..

  5,,4,1

  4.KOŞU: Geldik günün en zevkli yarışması olan ARAP safkanların KV-8 yarışına son yarışında beni mest eden KIZILHAN altılı ganyanı yakalamama etkendi ancak üstündeki G.KOCAKAYA nın hakkını teslim etmek gerekir bugün o olsaydı düşüncem çok farklı olurdu lakin bugün kalitesi bu rakiplerinden çok üstün olan 4.YILMABAŞAR var koşunun gidiş hattı KIZILHAN önde inatçı karakteri ile liderliği alıp yarışı forse edecektir ekürisi ERTEMİZ sonradan düzlük üzerinde YILMABAŞAR beraber gelip son metrelerde yarışa ortak olmak isteyecektir bu kapışma nefesleri kesecek düzeyde olabilir kalitesi ile YILMABAŞAR ın ekürileri mağlup edip bu yarışı kazanmasını bekliyorum bugün en güvendiğim isim diyebilirim..

  4.YILMABAŞAR

  5.KOŞU: 2.MY ROYAL SUN mevcut form durumu ile en şanslı isim olup misli ve riskli kuponların tek tercihi olabilir ancak çok formda olan rakibi 4.ALAÇATIAĞASI var eğer imkanımız var ise bu iki safkanı beraber yazalım derim 5.SUHARRY kuponları çok cazip bir hale getirebilir dikkat..!

  2,,4,,,5

  6.KOŞU: Denk safkanların sürat yarışı 4.TAŞKESEN rakiplerinden üstün gibi duruyor ancak İzmir kumunu seven ve bu yıl bir yarış görüp kondisyon açığını kapatan 2.GÜÇLÜ KIZ benim olmazsa olmazımdır.. Kalitesine inandığım bir safkan olan 8.STRIKE HEART boş kilosu ile mutlak değerlendirilmeli.. 3.YAZLALI ile 5.SÜPHAN bu koşunun sürpriz safkanları olup ağır kilosundan etkilenmediği taktirde 1.DEATH RACER mutlaka dikkate alınması gerekir.. Yine imkanlar dahilinde 7.URLA ZAMANI ve 6.ALMOHAD yazıp bu koşuyu kapatmanın mantıklı olacağı düşüncesindeyim..

  4,2,8,3,5,1,7,6

  ALTILI GANYAN (KÜÇÜK KUPON)

  1.KOŞU: 2.DENİZYILDIZI

  2.KOŞU: 2,,1,,,10,5,9

  3.KOŞU: 5.KAFADAR

  4.KOŞU: 4.YILMABAŞAR

  5.KOŞU: 2,,4

  6.KOŞU: H

  ALTILI GANYAN TAHMİN

  1.KOŞU: 2,,1,7,5,4

  2.KOŞU: 2,,1,,,10,5,9,,,,,,H

  3.KOŞU: 5,,4,1

  4.KOŞU: 4.YILMABAŞAR

  5.KOŞU: 2,,4,,,5

  6.KOŞU: 4,2,8,3,5,1,7,6

  -İyi şanslar

 3. kolay kolay kızmam da sayın İZMİR komiserleri beyler biraz yarışı okuyun Hadi ÜNAL AMCA’NIN Önüne geçti birşey yok dediniz Allah aşkına KAFADAR’ I nerelere attı size ne diyem ki

Cevapla