Anasayfa » Yazarlarımız » Aristo » 28 Ocak BURSA Tahminleri – ARİSTO
28 Ocak BURSA Tahminleri – ARİSTO
ARİSTO Bursa Altılı Ganyan Tahminleri ve Yorumları

28 Ocak BURSA Tahminleri – ARİSTO

28 Ocak Pazartesi BURSA TJK tahminleri, altılı tahminleri, at yarışı tahminleri, altılı ganyan tahminleri ve yedili plase tahminleri şu şekildedir:

* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *

1.KOŞU:

6-PAMUKHANIM, 1-AKŞEKER yazdığımızda yedili plase geçilir.

2.KOŞU:

7-SUHARRY kazanma özürlü. 8 yaşına gelmiş atımız uzunda pek koşmadı. 1800 m. orta mesafe kazanması gerek bu gurupta ama güven vermiyor.

3-RED SUN‘ın son yarışını beğendim, rakibi.

6-JUST RUN, 8-KAPTAN ABİ, 9-ARPELLO geliri olan safkanlar. Kuponlara yazılabilir.

3.KOŞU:

5-LADY OF KANEKO‘nun son yarışı inandırıcı değil.

6-THREE CAT formunu yükseklere çıkardı.

1-ROWDY kazanacak yarış arıyor.

2-FREE POWER öne yakın gidip sıyırma yapıyor, direnci de iyi.

7-RABİA HANIM, 8-BIPOLAR LADY, 11-LAST PRINCESS üzerindeki adamlar iyi, atlarda iyi.

3-İMMORTAL LIFE de aynı durumda.

12-MİRANUR sürprizde.

4.KOŞU:

1-ENERGİN ekürisi ile birlikte BANKO yazacağım. Ekürisi bile bunlarla başedebiliyor. Eküriler kazanır diyorum. BANKO.

5.KOŞU:

1-AKYAZILI HAKAN, 3-HASKAYA, 5-VILLAGE HOOF yazalım.

6.KOŞU:

8-SENSU, 3-MİRNUR ikilisi yeterli.

7.KOŞU:

2-GREAT ATTACK, 1-FLYING ZEUS, 3-REMAZANABİ, 5-SILENT SCREAM burada yazıalabilir.

– Şansınız bol olsun.

ALTILI GANYAN TAHMİNİM
2.Koşu: 7,3,,,6,8,9
3.Koşu: 5,1,6,2,8,,,3,7,11,12
4.Koşu: 1-ENERGİN
5.Koşu: 1,3,5
6.Koşu: 8,3
7.Koşu: 2,1,3,5

EKONOMİK ALTILI
2.Koşu: 7,3
3.Koşu: 5,1,6,2,8
4.Koşu: 1-ENERGİN
5.Koşu: 1,3,5
6.Koşu: 8,3
7.Koşu: 2,1,3,5

Hakkında Admin

13 yorum

 1. BURSA

  Merhaba arkadaşlar herkese sağlıklı şanslı ve hayırlı bir hafta diliyorum..

  Bursa programına çok zorlu bir ŞARTLI – 2 mücadele ile başlıyoruz minimum az atla geçebilenler kuğusunda teklerine güveniyor ise büyük avantaj sağlar..

  2.KOŞU: Bu zorlu koşuda İZMİR den gelen 3.REDSUN önceliğimdir mesafeye yatkın olan bu isim formda geliyor 8.KAPTAN ABİ denk rakipleri yanında bu sefer etkili koşmasını bekliyorum 6.JUST RUN son yarışında bu mesafedeki üçüncülüğü artık yarış vurabilecek nitelikte 11.STEEL AND FIRE bu safkana bugün dikkat..! Kum pistte etkili koşabilen safkan bir müddet aranın ardından bu yıl bir yarış gördü özellikle kısrak babası UNACCOUNTED FOR olmasından dolayı bugün bu mesafede takibe alınmasında yarar görüyorum güne çok cazip bir safkanla başlaya biliriz.. Kilo değerlerini dikkate almamız da yarar görüyorum HANDİKAP değerleri rakiplerinin üstünde olan 7.SUHARRY kalitesi ile mutlaka dikkate alınmalı 5.DAVINE BOY bu mesafede etkili koşabilecek potansiyele sahip 9.ARPELLO ve 4.BRANZİNİ imkanlar dahilinde yazılması gereken safkanlardır.. Bütçesi elverişli olanların kapatması gerektiği bir koşu..

  3,8,6,11,7,5,9,4,,,,H

  3.KOŞU: Yine zorlu geçmesini beklediğim İNGİLİZ safkanların HANDİKAP mücadelesi.. Son yarışına itibar etmediğim ancak mesafesinde bu yıl ilk defa start alacak olan 5.LADY OF KANEKO kantarmasını iyi okuduğu O.YILDIZ ile önceliğimdir Boş kilosu ile 11.LAST PRENCES uzun mesafelerde daha etkili gibi görünse de ciddi rakiptir.. Son yarışında kilo handikabına rağmen ikinci olan ve bu yıl ilk defa start alacak H.CANTINAZ sahibi olduğu isim 8.BİPOLAR LADY ile denk rakipleri yanında yarış kollayan 1.ROWDY kilo handikabına rağmen kalitesi ile mutlaka kollanmalı 7.RABİHA HANIM ve 3.IMMORTAL LIFE sürpriz beklediğim safkanları yazıp bu koşuyu geçmek istiyorum..

  5,11,8,1,7,3

  4.KOŞU: Bu yıl ilk defa start alan ve o koşuda dördüncülük elde eden 7.ŞAHİN SEMİH bana göre kazanmaya oldukça yakın bir safkan risk almayı sevenler bu safkanı değerlendirsin derim bana göre tek ciddi rakibi eküriler 1.ENERGİN\2.SON MUHARREM olur düşüncesindeyim..

  7,,2

  5.KOŞU: 1.AKYAZILI HAKAN Kocaeli pistinde etkili koşan bu safkan risk edilebilir başka yerde tek tercihini kullanmak isteyenler kalitesi ile bu yıl ilk defa start alacak isim 4.OVER CLOUDS u bu mesafede GÜNDÜZELİ nin çalıştırıp koşacak olması ile mutlaka dikkate alsın derim yeri olanlar formda isim 3.HASKAYA ya bir çarpı atsın derim..

  1,,4,3

  6.KOŞU: ARAP safkanların MAIDEN mücadelesi kendimce zorlu geçmeye aday her ne kadar 3.MİRNUR ile 8.SENSU ön planda gibi görünse de özellikle son yarışını hemen tabela dibinde bitiren 1.FAROTAY ın takibe alınması gerektiği inancındayım 5.PRENCESS ŞEYMA ve 4.OYMA PINAR bütçeler dahilinde ayırımsız yazılması gerektiği inancındayım..

  8,3,1,5,4

  7.KOŞU: 2.GREAT ATTACK bu gün bu safkana güvenip kazanmasını bekleyeceğim ideal mesafesinde kantarması N.AVCI ile bu rakiplerini geçebilecek potansiyele sahip umarım bizleri yanıltmaz BANKOM..!!

  2.GREAT ATTACK

  ALTILI GANYAN TAHMİN

  2.KOŞU: 3,8,6,11,7,5,9,4,,,,

  3.KOŞU: 5,11,8,1,7,3

  4.KOŞU: 7,,2

  5.KOŞU: 1,,4,3

  6.KOŞU: 8,3,1,5,4

  7.KOŞU: 2.GREAT ATTACK

  -İyi şanslar

 2. Tahmin Okulu Canları merhabalar ,,güzel bir hafta geçirmenizi diliyorum aman sağlığınıza moralinize dikkat ediverin bu günlerde havalar bir sıcak bir soğuk geçiyor bu gün BURSA mız varŞANLIURFA da neler olacak bakalım BURSA da esprilerin bol olduğu bir gün yaşayabiliriz BEN GERÇİ YARIŞI PAMUK İPLİĞİNE Bağladım ama öyle olmadanda para kazanılmıyor dün 7 Bini işgüzarlığımız yüzünden kaybettik nasip olursa bu gün telefi ederiz idye düşünüyorum Sadece ENERGİN sapma yapıyor eğer saparsa Önde kaçan BABA MUTLU ve iyi at olduğunu bildiğim ŞAHİN ŞEVKET devreye girer ŞAHSANCAK kapalı kutu Aslında AKYAZILI HAKAN son yarışını yaparsa kazanır da AKYAZI var ya adında ondan korkuyorum Birde yazmadığım FAROKIZ var olma şansı var onları yazdığınızda son ayağı GREAT ATTACK,FLYING ZEUS la kısaltabilirsiniz Sakarya’dan sevgiler selamlar

 3. yarışta şöyle oluşuyor( 7,3,6,8,9)(5,6,1,7,8,11,2,3,12)(1,7,4,3)(1)(8,3,1)(1,2) 75,60 tl iki kişi ortak yatırılabilir ben bir ortak buldum yatırıyorum bu gün kü limitim altılıya 50tl 25tl de ŞANLI URFAYA toplam 75tl DİR

 4. Bursa Osmangazi Hipodromu

  1. Ayak
  3 – RED SUN
  4 – BRANZINI
  6 – JUST RUN
  7 – SUHARRY
  8 – KAPTAN ABİ
  9 – ARPELLO
  11 – STEEL AND FIRE
  2. Ayak
  1 – ROWDY
  3 – IMMORTAL LIFE
  5 – LADY OF KANEKO
  7 – RABİA HANIM
  8 – BİPOLAR LADY
  10 – TİNEMİS
  11 – LAST PRINCESS
  12 – MİRANUR
  3. Ayak
  2 – SONMUHARREM
  7 – ŞAHİNSEMİH
  9 – BAGÜRGÜZELİ
  4. Ayak
  1 – AKYAZILI HAKAN
  5. Ayak
  3 – MİRNUR
  8 – SENSU
  6. Ayak
  1 – FLYING ZEUS
  2 – GREAT ATTACK

  Kosu: 2 | Misli: 1 | Bahis Sayisi: 672 | Tutar: 47,04 TL | Kupon Tarihi: 28/01/2019 Pazartesi, 13:29:24

 5. ŞAH SANCAK da gelseydi sanırım BURSA da son zamanların en büyük cümbüşü yaşanırdı..)) Devam eden arkadaşlarıma Bol şans diliyorum..

 6. Caneko son zamanlarda ki ikramiyesi düşük yarışlar oyuncuları boşlukta bıraktı,fazla dağıtmadan oynamaya itiyordu bu gün ilk ayaktaki BRANZİ’NİN prosteto sonucu yarışı kazanması ile yarış para verecek demiştim ama TİNEMİS herhalde çok gizli hazırlanmıştı yarış kazanacak hiç bir emare göstermeden kazandı, yada gösterdi de ben göremedim zaten ikinci ayaklarda bu durumlar çok yaşanır ENERGİN aslında yarışı kurtardı 4üncü ayakta KURTEL atı diğerleri yazılıyor o niye yazılmıyor ben bile yazmadım tek atılacak birat aslında hele hele yarıştan para bekleyen arkadaşlar biz zoka yedik tabele ayağındaki yani 5,inci ayaktaki FAROKIZ zaten bir yarış önce geliyorum demişti SENSU danda önce yürüyecekti altılı para yaptı, bizde başarı yok BURSA’DA ama TİNEMİS dışındakilerin mantığı çok fazla zaten BRANZİNİ de erken gitmiş İZMİR’e iyi hazırlanmış bunu biliyordum benim yazmamam bekleme yarışı yapması idi ama bu gün direk tempoya çıktı kazanan atıgeçemezdi ama ona binen delikanlıda hem BRANZİNİ ‘Yİ hem SUHARRY biçti yarış haklı olarak değişti Bakalım ŞANLIURFA ne incilerdöktürecek.

  • Sevgili ARİSTO ne desek inan boş bir yerlerde demekki hata yapıyoruz yada gözümüzü kapatıp cesaretli oynayamıyorum.. Yalnız şöylede bir durum var hangi kurguyu mantık dışında yaparsın.. Evet bir yerlerde sürpriz yada bomba aramak mutlaka işin gereği fakat bugün neredeyse bir ayak hariç diğerleri plase ve sürpriz gelde işin içinden çık..! Kaldık hepimiz belirli bütçeler ile oyun kuruyoruz bunun içinde çokta mantığın dışına çıkmak sanırım biraz abes olur.. Ne diyelim bulanlara hayırlı olsun.. Herkese hayırlı akşamlar..

   • Caneko dostum iyi geceler… at yarışı bilgi şans ve yarışı hissetme oyunudur burada şablonu önümüze koyduğumuzda yarış nerelerden para verebilir nerelere gereksiz at yazmayayım diye düşünüyorum ,ve jokey trafiğini kontrol ediyorum örneğin daha önce hangi ata binmiş neden bırakmış anlaşmalımı değilmi?bunlar önemli bir de basın hangi atı ilah yapmış örneğin bir at %65 oynanmış hak ediyormu bunu !! benim şansızlığım daha fazla basına bakmadan yarışı oynamam elbette tahmin verirken basına dikkat ediyorum, ama bizim ülkenin yarış yapanlarının %75i fanatik gazetesi hastası BURSA’DA BUGÜN kimler yazılıyordu AKYAZILI HAKAN ,ŞAHİN SEMİH ,FAROKIZ SON AYAK iki at ayrılmıyordu,GREAT ATTACK,FLYING ZEUS burada son iki ayak ta espri yoktu 5İNCİ Ayak zaten üç at kapalı duruyordu, DANYAL KAYA nın at binmemesi üzeine oyuncular ENERGİN ve FLYING ZEUS tercih etmediler pek çünkü rapor alan jokeyin yerine binen jokeyler pek tutulmaz böyle koşularda bu tür atlar biraz daha süpriz olur eğer son ayakta FLYING ZEUS gelmiş olsa yarış herhalde 100bin yazardı inan bunları ben düşünüyorum, bu konularda pek yorum yapmıyorum ama amacım hem sizinle yarış analizi hemde muhabbet babında arkadaşlara tecrübelerimizi aktarıyoruz Tahmin veriyoruz yarın ADANA var ÖZBATU basının teki olacak atında gelme şansı gerçekten yüksek ama burada bir nüans var 1500den 1300 dönüyor benim aklıma geçilirse kime geçilir sorusu geliyor önde yarışı kabul edecek yani ÖZBATU’DAN önce sprinte kalkacak bir ata geçilir bunu böyle düşünemezsen yarışı okuyamamışsındır Çünkü ÖZBATU sprint yemez ÖrneğinBİRKASIM kaçak at sprinter bir ata geçilir TAÇSER geç kalırsa kim sprint atarGÖRGÜNCAN VAR görüneni Acaba DOMATES GÜZELİ nedurumda diye sorabiliyorum kendime diğer bir koşuda BİTCOIN tamam sprinter deGLOIN önde tempoyu belirleyecek HOTCHOLETTE, HUMBARA ,MALERBAne yapabilir düşüncesi hakim Selim HUMBARA ‘YA neden bindi sorusu ikramiye 180bin değilmi:)KADHAN 5İNCİ AYAKTA tempoya çıkacak YOLDAŞHAN,YÜKSELİM geriden gelecek atlarda AKAĞAÇ herşeyi yapabilecek bir at burayı patlatırmı düşüncesi beynimi kurcalıyor örneğin THE RED SEA gülerce atı Özcan bir azizlik yaparmı sorusunuda kendimden alamıyorum ,bu duygularla tüm okul arkadaşlarıma ve sizlere iyi geceler diliyorum

 7. ASPAR arkadaşımız TİNEMİS i yazmıştı eğer yarışı biraz karıştırsa BRANZİNİ ,TİNEMİS onda mevcut yarışı bulabilme şansı olurdu.

 8. admin arkadaşın dikatine. garanti bnk eft yapılmıştır.kullanıcı adı,salihduman. selamlar

 9. Admin arkadşın dikkatine enpara hesabına efete yapıldı 100 tl kullanıcı Karacan2035 selam

Cevapla