Anasayfa » Yazarlarımız » Aristo » 23 Ocak İSTANBUL Tahminleri – ARİSTO
23 Ocak İSTANBUL Tahminleri – ARİSTO
ARİSTO İstanbul Altılı Ganyan Tahminleri ve Yorumları

23 Ocak İSTANBUL Tahminleri – ARİSTO

23 Ocak Çarşamba BURSA TJK tahminleri, altılı tahminleri, at yarışı tahminleri, altılı ganyan tahminleri ve yedili plase tahminleri şu şekildedir:

* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *

1.KOŞU:

1-GADDARA farklı guruptan gelen bir at. Kilo sorunu olsa da handikap16 bir yarışta ilk şans verdiğim at.

Bu 6-CARUSO son kısa mesafe yarışında beni şaşırttı. Niye diye sorarsanız çünkü bu atımız kır ve kısalarda kazanması biraz zordu. Demekki çok ama çok formda.

7-IRISH COUNTRY bu atımız da bu mesafede şanslı.

Arkadaşlar ben şişirmeden olabilecek atları veriyorum. Gereksiz at yazmayacağım ama geliri olan başka atlar var mı, elbette var. Ben hep böyle gazete ve bültenlerin geniş tuttuğu yerlerde bundan sonra ne olursa olsun korktuklarımı değil tuttuklarımı vereceğim. Burası üç at yeterlidir dedik.

2.KOŞU:

Yine satış koşusu. İnsanların oldukça fazla at yazacakları bir koşu.

6-RUGGIERO, 8-YÜZATLI, 15-PETITE ROUGE, 14-NIPPON ben burayı da bu 4 tayımızla geçiyorum.

3.KOŞU:

5-WILD OCEAN 1500 de koştu. Bir futbolcu düşünün 20 maça çıkmış diğeri de iki maça çıkmış. Kondisyon olarak söylüyorum. Bu tayımızı bu yüzden banko önereceğim.

Diğer taylarında şansı var elbette ama nefes toplamış atı BANKO derim. Gelirse ki bence gelir, altılı içerde olur.

4.KOŞU:

4-SİGNORA en sonunda kazandı ama geçtiği atlar arasında 2-SANAY, 1-VARLIKLI yoktu. Tek at ARİSTO hocam deseler VARLIKLI tek atarım da bizim at sahiplerimiz şimdi kilon ağır üçüncülüğe koş derler bu yüzden banko diyemiyorum.

5.KOŞU:

4-CAMGÖZ, 10-SIRILSIKLAM, 5-GÜNYELİ burada yazacağım üç arap atı.

Basında CAMGÖZ banko olur sanırım.

6.KOŞU:

Arkadaşlar burada da 5-BİR ÖMÜR, 1-İZTAN, 4-ÇAKMAKŞAH, 7-ULUKAAN yazıp köşeme çekileceğim. İnşallah altılıyı buluruz.

– Şansınız bol olsun.

ALTILI GANYAN TAHMİNİM
1.Koşu: 1,6,7
2.Koşu: 6,8,15,14
3.Koşu: 5-WILD OCEAN
4.Koşu: 1,2,4
5.Koşu: 4,10,5
6.Koşu: 5,4,1,7

MİSLİ ALTILI
1.Koşu: 1-GADDARA
2.Koşu: 6,8,15,14
3.Koşu: 5-WILD OCEAN
4.Koşu: 1-VARLIKLI
5.Koşu: 4,10
6.Koşu: 5,4,1,7

Hakkında Admin

7 yorum

 1. İSTANBUL

  1 AYAK 1 GADDARA BANKO
  2 AYAK 13 MY DEAR GIRL BANKO
  3 AYAK 5,,,6,,,
  4 AYAK 1 VARLIKLI ,,, HEPSİ
  5 AYAK 1,4,5,6,8,10,11,12
  6 AYAK 7,,,14,,,

 2. İZMİR

  1.KOŞU: Bir birine denk İNGİLİZ safkanların mücadele edeceğim HANDİKAP mücadele kilo değerlerini düşünecek olursak ki düşünmemiz gerekir oldukça zorlu geçme ihtimali yüksek bir yarış.. Çalışmalarında dikkat çeken 7.VICTOR WAY öncelik li safkanımdır 6.BAŞ BELASI son yarışını tekrarlaması halinde mutlak yarışta ağırlığını hissettirecektir her safkanın bu mesafede şanslı olabileceğini düşündüğümden mümkün olduğunca at yazmak gerektiği inancındayım son yarışını kazanan 8.DARK HEART ile kantarmasını iyi okuduğu D.PALAUR ile start alacak 9.PETTIT BLUE önceliğim olsa da kalite isim 3.LAOR OF TIME mutlak yazılması gerekir.. Bu koşuda sürpriz safkanlar altılı tahminimde olacak.. İmkanı olanların kapatması gerektiği bir yarış..

  7,6,8,9,3,,,5,4,,,H

  2.KOŞU: 2.MAZLUMZÜLFİKAR Kalite ve performans olarak rakiplerinin çok üstünde olan bu safkan son yarışını bir müddet aranın ardından bu yıl İSTANBUL pistinde yaptı o yarışı bana göre referans değil güçlü pedigrisi ve ideal mesafesinde normal şartlarda kazanması gerekir bu safkan risk edilebilir kendi kuponumda BANKO olacak.. At yazmak yada tek tercihini başka yerde kullanmak isteyenler ciddi rakip olarak 1.FEYAT BABA olur düşüncesindeyim..

  2.MAZLUMZÜLFİKAR

  3.KOŞU: 3.MY ROYAL SUN Bu safkan da mevcut şartlarda uygun rakipleri ile start alıyor ve misli kuponlarda tek olarak değerlendirilebilir bana göre ciddi rakip olabilecek tek bir isim var 4.RIGHT OR WRONG mümkünse beraber değerlendirmekte fayda görüyorum..

  3,,4

  4.KOŞU: 1.GÜMBÜRGÜMBÜR bu yarışın mutlak favorisi ancak 4.KIZILHAN ekürisi 2.ERTEMİZ ile kazanmak için elinden geleni yapacaktır bana göre ayırımsız yazılmalıdır..

  1,4

  5.KOŞU: 3.CEYLİNSU Şu anki mevcut form durumu ile rakiplerinden şanslı görünüyor ancak kolay bir yarış gibi görünmüyor özellikle 4.LADY HATUN ve 6.SU GAZELİ favori için ciddi rakiptir hem kilo bazında hem de her an yarış vurabilecek potansiyele sahipler ihmal edilmemeli görüşündeyim.. 2.NURLUTAÇ yazıp bu koşuyu geçmek istiyorum..

  3,4,6,2

  6.KOŞU: Zor bir yarış imkanlar dahilinde at yazılması gerekir tırnak içinde belirtmem gerekirse 12.ŞÜKRAN BABANNE ile 6.BANA dan çok etkili koşmalarını bekliyorum kapatmaya kadar gidebilecek bir yarış elbette bütçelerimizi sarsmadan..

  12,6,8,4,9,3,1,5,13,,,,H

  ALTILI GANYAN TAHMİN

  1.KOŞU: 7,6,8,9,3,,,5,4,,,H

  2.KOŞU: 2.MAZLUMZÜLFİKAR

  3.KOŞU: 3,,4

  4.KOŞU: 1,4

  5.KOŞU: 3,4,6,2

  6.KOŞU: 12,6,8,4,9,3,1,5,13,,,,H

  -İyi şanslar

 3. Müthiş bir yarış.. Yarış dediğin böyle olmalı nefesleri kesti umarım böyle seyir zevki açısından nice yarışlar izleriz.. KOCAKAYA yı ısrarı ve yarışı bırakmaması adına kutluyorum.. Son ayak kapalı umarım cazip bir safkan gelir de şanssızlığımıza bir nebze teselli olur..

  Bol şanslar..

 4. Elbette tabela ayağını geçebilirsek..:)

Cevapla