Anasayfa » Yazarlarımız » Aristo » 03 Ocak İZMİR Tahminleri – ARİSTO
03 Ocak İZMİR Tahminleri – ARİSTO
ARİSTO İzmir Altılı Ganyan Tahminleri ve Yorumları

03 Ocak İZMİR Tahminleri – ARİSTO

03 Ocak Perşembe İZMİR TJK tahminleri, altılı tahminleri, at yarışı tahminleri, altılı ganyan tahminleri ve yedili plase tahminleri şu şekildedir:

1.KOŞU:

1-AŞANBEY, 4-ÇİVRİLLİ, 6-OĞLUM AZAD, 8-RÜZGARBERK yazarak ilk ayağı geçeriz.

2.KOŞU:

6-PATRONİÇE ara vermiş olması beni korkuttu.

5-MY SULTAN ilk rakibi.

4-GÜLŞEKER ikinci rakibi.

3.KOŞU:

3-BADEGÜL, 4-DONT HESITATE, 1-İPEKKIZ yazalım derim.

4.KOŞU:

1-BAYDÖKER bir daha kazanır. Ben BANKO önereceğim.

2-GRIFFON kafamdaki rakip olabilecek tek at.

5.KOŞU:

5-INNOVAITON da kazanmaya yakın bir atımız. Ekonomik ve misli oyunlara BANKO gider.

2-GÖRKEM, 3-YOU NEVER KNOW, 4-ANGELETTA rakip düşünülebilir.

6.KOŞU:

2-GOLDEN KING bitirebilir.

Ara vermiş olan 3-ALPTUĞHAN bunlardan kalitedir. Mesafe kısa ama fazla etkilenmez.

5-VANLIMAHO, 1-UÇAN UÇAN da yazılabilir.

– Şansınız bol olsun.

ALTILI GANYAN TAHMİNİM
1.Koşu: 1,4,6,8
2.Koşu: 6,5,4
3.Koşu: 3,4,1
4.Koşu: 1,,,2
5.Koşu: 5,,,2,3,4
6.Koşu: 2,3,,,5,1

ALTILI GANYAN TAHMİNİM
1.Koşu: 1,4,6,8
2.Koşu: 6-PATRONİÇE
3.Koşu: 3,4
4.Koşu: 1-BAYDÖKER
5.Koşu: 5-INNOVATION
6.Koşu: 2,3

Hakkında Admin

9 yorum

 1. Yeni yılda sağlık, başarı ve para sizinle olsun, bol şans diliyorum herkese.

  ALTILI GANYAN TAHMİNİM
  1.Koşu: 1-AŞANBEY // 8,6,4
  2.Koşu: 6-PATRONİÇE // 2,5,4,1
  3.Koşu: 3-BADEGÜL
  4.Koşu: 1-BAYDÖKER
  5.Koşu: 5-INNOVATION // 3,2,4
  6.Koşu: 3-ALPTUĞHAN

 2. teşekkürler üstat. AŞANBEY’in çalışmalarını izledim, çok diri görünüyordu ve bu mesafeyi çok iyi koşar görüşündeyim. KIR safkan olduğu için mesafenin uzaması ıslak pistte lehine, kaçar bitirir umarım. İzlediğim çalışmasını paylaşıyorum aşağıda.

  https://www.youtube.com/watch?v=tMhDEhGrA08&feature=youtu.be

 3. Günaydınlar Tahmin okulu Canlar… nasılsınız?sağlıklar moraller iyimi? Yeniyılın üçüncü günü bu yıl çok çalışmamız lazım yarışlar üzerine Haftada üç dört darış bulmak olacak işimiz Günlerden perşembe İZMİR ile başlıyoruz AŞANBEY seri bir isim olduğunu söyledik ama ikincilikler üçüncülükler Maidenden çıkmak peşinde değil yani iOĞLUM AZAD bir yarış önce geçmişti bu atıRÜZGARBERK,ÇİVRİLLİ de çok formdalar bu dört at şansları birbine yakında CEMAL BABA da bir yarış iyi koşmuştu oda aklımızda 2inci ayaktaPATRONİÇE,MY SULTAN gruptan farklı atlar ama ara vermiş olmaları düşündürücü,GÜLŞEKER iyi durumda üç atla risk alınabilir ben kuponumda öyle yaptım ama LADY HATUN bazen olmadık yarışları var FANİZAN da öyle At yerine konmadığında bitirme şansı yüksek bir de TOMURCUK ÇİÇEK var 3.ÜNCÜ ayakta BADEGÜL kuponlara banko yazılabilir hani diyorum bu tür atlar düştüğünde kupon iyi paralar gidiyor iki kupon yapanlar oluyor kontra misali burada DON HESİTATE Temposunu ayarlarsa bitirebilir BADEGÜL de bu ata uyarsa İPEKKIZ,KOMHSU gelirse şaşırmam 4üncü ayak BAY DÖKER yardıra yardıra sonlardan gelip kazanıyor Burda Tempoyu SKY NET belirleyecekı GRİFFON ikincilikte yada üçüncülükte gidecek yarış ağır gidecek gibi bir hissim var TOROK oğlu GRİFFON virajdan sonra liderliği alıp durmayabilir iyide bomba olur 5inci ayaktaİNNOVAITON a oldukça meyiliyim son yarışını beğenmiştim at mı güzel koştu ÖZCAN MI göreceğiz YOU NEVER KNOW iyi orjin ama daha onuda göstermedi Görebiliriz bu gün LADY ADİLE,ANGELETTA da olabilir burada karar sizin ya iki at ya banko yada 4 atı birlikte yazacağız DEMİRALP inde suçu yok 4ünü yazdığınızda onuda yazın.6ıncı koşudaALPTUĞHAN eğer ara vermemiş olsa bankoönerecektim,GOLDEN KING burada en ilginç at bu atı atlamayın birde VANLI MAHO var ben burada olabilecek olayları yazdım şimdi buna göre (1,6,,,,4,8,3)(6,5,4,,,1,2,7)(3,,,4,,,,,1,2)(1,,,2)(5,3,,,4,6,1)(3,2,5) diye bir kurgu çıkıyor önemli olan bu kurguyu paramıza göre kısabilmek bu nasıl olacak Ben kemdim şöyle yapacağım (1,6,4,8,3)(6,5,4,1,2,7)(3,4)(1,2)(3,5)(2,3,5) bu teksiz kurguyuda kendim yatıracağım bakalım akşam ne göreceğiz saygılar sevgiler selamlar Sakarya’dan

 4. İZMİR

  Az atlı İZMİR programında fakat bir o kadar denk güçlerin mücadelesi çok yüksek ikramiye vermese bile seyir zevki açısından güzel olabileceği inancındayım..

  1.KOŞU: 8.RÜZGARBER bu mesafede deneyimli olan safkan çalışmalarını sahaya yansıtması durumunda en şanslı isimdir ancak favorim kadar şanslı gördüğüm 4.ÇİVRİLİ mevcut form durumu ve daimi kantarması GÖKHAN GÖKÇE ile mutlak son metrelerde adından bahsettirecektir.. Bu iki safkan önceliğim olsa da 6.OĞLUM AZAD ve 1.AŞANBEY bütçeler dahilinde kuponlarda olması gerektiğini düşündüğüm safkanlar olacak..

  8,4,,6,1

  2.KOŞU: Bana göre günün en kritik geçmesini beklediğim denk ARAP safkanların ŞARTLI – 3 Mücadelesi.. Kalitesine inandığım bir isim olan 4.GÜLŞEKER bir müddet aranın ardından 29\11\2018 tarihinde bir yarış gördü ve bu yarış kesinlikle gücüne ölçü değil koştuğu KV yarışlardan sonra bu rakiplerinin yanında ve bu çalışmaları ile mevcut saha ve zemin şartlarını düşünecek olursak benim cazip bir alternatif tek adayımdır ancak bu safkanın kötü koşması durumunda VEGOL harici tüm safkanların geliri var açıkçası bütçesi elverişli olanların kapatabileceği bir koşu..

  4.GÜLŞEKER,,,,,6,2,5,1,7,3,,8

  3.KOŞU: 3.BADEGÜL mevcut form durumu ve kalite olarak rakiplerinden üstün görünen bu isim kazanmaya oldukça yakın duruyor ancak süratli isim 4.DONT HASITATE önlerde kendini fazla yıpratmadan koşunun temposunu ayarlaya bilirse favoriye ciddi rakiptir.. Bu koşunun sürprizini hem cinsleri yanında koşacak olan ve erkek rakipleri ile dişe diş mücadele veren 1.İPEKKIZ yapabilir..!

  3,4,,1

  4.KOŞU: 1.BAYDÖKER rakiplerinden form ve kalite olarak üstün görünen bu safkan risk edilebilir ancak bu mesafede derece olarak bir birine yakın değerde olan isimler var özellikle 7.VİCTORY WAY ve 5.SKYNET benim vaz geçilmezlerim yeri olanlar 4.RECO ya bir çarpı atabilir..

  1,,,7,5,4

  5.KOŞU: 6.LADY ADİLE gördüğü yarış sonrası çalışmalarında etkili görünen bu safkan ekürisi 2.GÖRKEM ile beraber düşünülmeli bana göre bu rakipleri yanında pist şartları ve mesafesinde kazanması gerektiği inancındayım..

  6.LADY ADİLE

  6.KOŞU: 7.NİLDA son iki yarışı referans değil kalitesi bu rakiplerine yetecek düzeyde mutlaka değerlendirilmeli 3.ALPTUĞHAN ve 5.VANLIMAHO eksik koşması halinde ciddi rakiplerdir bu mesafede 2.GOLDEN KING ve 1.UÇAN UÇAN yazıp bu koşuyu tamamlamak istiyorum..

  7,3,5,,2,1

  ALTILI GANYAN MİSLİ ŞABLON

  1.KOŞU: 8,4

  2.KOŞU: 4.GÜLŞEKER

  3.KOŞU: 3,4

  4.KOŞU: 1.BAYDÖKER

  5.KOŞU: 6.LADY ADİLE

  6.KOŞU: 7,3,5

  \\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\

  ALTILI GANYAN NORMAL ŞABLON

  1.KOŞU: 8,4,,6,1

  2.KOŞU: 4.GÜLŞEKER,,,,,6,2,5,1,7,3,,8

  3.KOŞU: 3,4,,1

  4.KOŞU: 1,,,7,5,4

  5.KOŞU: 6.LADY ADİLE

  6.KOŞU: 7,3,5,,2,1

  -iyi şanslar

Cevapla