Anasayfa » Tahminler » Adana » ÖNEMLİ DUYURU
ÖNEMLİ DUYURU
TJK At Yarışı Tahminleri

ÖNEMLİ DUYURU

Sevgili Tahmin Okulu ailesi,

Bilindiği üzere yıllık üyelik süresi bu ay sonunda doluyor. Sitemizin yayın hayatını devam ettirip ettirmeme konusunda bizler kararsızız. Burada bir aile gibi olduğumuz için devam edip etmeme konusunda sizlerin fikrini öğrenmeden karar almak istemedik.

Tahminlerden ve siteden memnun musunuz, sitemizin yayın hayatını devam ettirmesini istiyor musunuz?

Devam etme kararı almamız durumunda yıllık 100 TL. ücret talep etmek durumunda kalacağız.

Bu yazının altına düşüncelerinizi yazıp iletirseniz seviniriz.

Hakkında Admin

28 yorum

 1. Merhaba
  Ücretli üyeliklerin hepsinde hatta havuzda yer aldım.Uzun zamandır da sitedeyim.Heredot Usta gittikten sonra sirayla Kemal , Batur,Terraki,Koray,Ugurtek siteye renk katan ustadlar siteden koptu.
  ARİSTO Ustad tek basına her programa tahmin yayınladı.Emegi icin çok teşekkür ediyorum.
  Site ne yazık ki enerjisini kayip etti.Bu enerji tekrar toparlanmali , format değişmeli.
  Yoksa üzgünüm ama devam etmenizin bir anlamı olmayacak.
  Iyi aksamlar

 2. Bence 100 tl uygun. Sitenin devaminda cesitli tahmincilet yerine Aristo hocam yeterli. Keske heredot hocamda olsa. Ben dahil cok tahminci var. Hocam gibisi yok. Saygilar

 3. Hocam, Adana 1. Kosuda Ezheran kosuyor.

 4. Merhaba sevgili Admin ve Aristo hocam
  Eski üyelerden biriyim,ben şahsıma çok faydalı bilgiler öğrendim.Lütfen devam edin

 5. Site çok faydalı devam edilmeli ve aidatta normal herodotun katliamıda sağlanırsa süper olur

 6. Selamlar tahminokulu dostları yıllık üyelik ücreti 100 tl gayet makul bir fiyat fakat sadece aristo ustanın yorumları tek başına malesef zayıf kalıyor.
  Şahsım adına bu şartlar altında bende devam etmeyi pek düşünmüyorum.

 7. Merhabalar Tahmin Okulu Canları nasılsınız sağlıklar moraller iyimi?Bu gün Cumartesi hafta sonu ama ne yazık ki ilk altımız dümdüz gidiyor ülkenin teki dışında orada da rakibi geldi sanırım 100tl cıvarında bir para verebilir baen durumlar böyledir ne kadar diğer taraflarda ararsan ara İstanbul’da olmaz fovariler gelir. bu durumda yapılacak şey nedir akşam yarışlarına bakmak bizde öyle yapacağız Admin bir durum paylaşmış Arkadaşlar ne düşünüyor diye ben bir hafta kamu oyunu dinleyeceğim duruma göre arkadaşların isteğine göre bir durum paylaşacağım .burada çoğunuz kardeşimiz gibi oldunuz duruma göre görüşümü yazacağım .inşallah herşey yolunda olurda devam ederiz yanımıza bir iki arkadaş alarak sevgi ile kalın selamlar SAKARYA’DAN

 8. https://i.hizliresim.com/5a2lkq.jpg

  Kazayla 2 tane de altılı buldum.
  Tabela sıralıyı 100 misli yazmak işten bile değildi.

  • GAnyana girdim 2 dk vardı
   4 ü Ahmet çelik zannettim
   Dedim yıkılır gelmez 3/4/1,13,7,9,11 /1,13,7,9,11 şeklinde karışık alıcaktım yetişmedi malesef 5 misli gitti
   Ama yıkıcagım at yanlış oldu
   Keşke 4/3/ ….. kazayla ahmet çelik zannedip yatırsaydım 5 misli 30 bin tl temiz bendeydi 😉

 9. Sayın admin ben herzaman varım heredot üstatın yeni yılda aramızda olması dileyi ile Üçret konusuna gelince yılda en az 365 tl olması gerekmezmi emek emektir hakkınızdır

  • Sayın eyupunlu,

   En az günlük 1 TL. olmalı diyorsunuz. Günlük 1 bülten ücreti bile değil, evet haklısınız ve emeğimizin karşılığını almamız konusunda gösterdiğiniz duyarlılık ve inceliğe çok teşekkür ederiz. Fakat bildiğiniz gibi 2018 yılı için 60 TL. ücret belirlemiştik. Şimdi 60 TL.’den 265 TL.’ye çıkmak olmaz. Biz 100 TL. ücreti bile inanın mahçup bir şekilde açıklıyoruz. Çünkü durumu olmayan üyelerimizi zor durumda bırakmayı ve sırf bu sebeple aramızdan ayrılmalarını asla istemeyiz. Gerçekçi olmak gerekirse bahsettiğiniz miktar aylık 30 TL. yapar ve biz bu miktarı talep etsek zaten az sayıda olan üyelerimizi de kaybedebiliriz. Şu an için devam edip etmeme ve ücret konusunda net bir kararımız yok. Öncelikle sizlerin ne düşündüğünü öğrenmek istedik.

   Diğer konuya gelince;

   HEREDOT üstad siteye ne sıklıkta giriyor bilmiyorum ama muhtemelen yazdıklarınızı okuyordur diye tahmin ediyorum. Çünkü bugün siteye girip yorum kısmından paylaşımda bulunduğunu görüyoruz. Tekrardan tahminleri ile aramızda olmasını biz de çok isteriz, fakat bu işi layıkıyla yapabilmek için özel hayatınızdaki her şeyden feragat etmek gerekiyor. Çünkü her programın hakkını vererek tahmin ve yorum paylaşabilmek için gerçekten de zamanınızın çok büyük kısmını bu işe ayırmanız gerekiyor. HEREDOT üstadın özel işleri ne durumdadır, bu işi yapabilmek için zamanı müsait midir bilemiyoruz. Yıllarca denedik ve maddi olarak da verilen emeğin karşılığını alabilmek en azından şu ana kadar mümkün olmadığı için kendisine tekrar burada yazarlığa dönmesi için bir teklif sunamıyoruz. Çünkü bu işe harcayacağı zamanın ve emeğinin karşılığını göreceğine dair bir güvence veremiyoruz. Sitede tek yazar bulunmasından ve HEREDOT üstadın aramızda olmamasından şikayet ediliyor ama varken de kıymeti bilinmiyordu. HEREDOT üstad yıllarca belki binlerce sayfa yorum yazarak ücretsiz tahminde bulundu ama maddi destek talep ettiğimizde siteyi takip eden binlerce kişi ortadan kayboldu. Yaşamımızı devam ettirebilmek için hepimizin zorunlu olarak ihtiyaç duyduğu bir gelir var. HEREDOT üstad sitede yazarlık yaptığında başka bir işe vakit ayırabilmesi mümkün değil. Siteden de şu an yaşamımızı idame ettirmeye yeterli bir gelir elde edemiyoruz. Mevcut koşullarda yazarlığa dönmek isterse geçmişte çok büyük emeği olduğu için site zaten bizim olduğu kadar da kendisinindir ve döner. Dolayısıyla bu konuda söz hakkı yalnızca kendisindedir. Mevcut koşullarda bizim bu konuda herhangi bir söz verebilmemiz mümkün değil. Şimdi kendisine ’emeğinin karşılığını görmeden tekrar gel ve hayatının büyük kısmını feda et’ nasıl diyelim?

  • Bu arada yazımda size karşı herhangi bir sitem yok yanlış anlamanızı istemem. Bizle devam eden üyelerimizi ailemizden biri gibi görüyoruz ve yüksek ücret talep edip üzmeyi de istemiyoruz. Sitemimiz sadece, ücretsiz yayın yaptığımız dönemlerde burada olup destek talep ettiğimizde ortadan kaybolanlaradır.

 10. Heredot ustam hayırlısı olsun yorumunuz olacak mi yarın icin

  • Eyv dostum sağol.
   ALTIN KOP kullanıp altılıyı misli yazmak lazımdı.

   https://i.hizliresim.com/nQ24RM.jpg

  • İZMİR ilk ayakta Kavacık BEYİ kuponda bulunsun. Aşağıda ki formda atlardan ekleyebilirsiiz.
   Bu koşuda mutlaka formda sprinter atlar kuponda bulunmalı.
   2.Ayakta DARK HEART son koşusunda ki başarılı performansı ile favori olmayı hakediyor. Bu atı bir kuponda tek, kontra da bu ayakta çok at yazmayı düşünüyorum.
   3.Ayakta ATALANTE son koşusunda ki başarılı performansı ile bir anda dikkatleri üzerine çekti. Yine bu atı bir kuponda tek, kontra da H düşünüyorum.
   4.Ayakta LEAD SOLDIER tek yazarım keyfime bakarım. Gelmezse akşam ki Adana kebabı güzel.
   5.Ayakta uzayan mesafe de daha etkili koşmasını beklediğim PERFECT RUNNER tek yazmayı düşünüyorum ama burada beğendiğim başka taylar da var. Bu nedenle kontra kuponda rakip yazabilirim.
   Son ayakta Bursa pistinde ki son koşularında çok başarılı yarışlar koşan ERTECİMER çok şanslı gördüğüm bir isim. Tek yazdığım son koşusunda nefesten etkilenip 2.kalan YÜCEDAĞ artan kondisyonu ile yüce bir yarış çıkarabilir.
   Yine tek yazdığım son koşusunda potaya uzanıp cebimi dolduran SULTANBATUR, Bursa pistinde hazırlanıp gelen DİYARBEYİ, zaman zaman etkili yarışlar yapabilen ZAMAN YOLCUSU, son koşusunda tabelada yer bularak kelleyi kurtaran ALİBEGİ, aradan sonra bir yarış gezdirilen ve sonlarda fırtına gibi gelebilecek FIRTINAM kendilerine şans yaratabilecek isimler.
   Belki de ters vuruş yaparak ADAM gibi bir kupon yaparım.

   Tüm Tahminokulu kardeşlerime bol şanslar diliyorum.

 11. Sayın admin üstat gelsin 500 yüz olsun seviyorum ben üstatın yorumlarını bu arada Aristo üstatıta seviyoruz bize gönül koymasın

 12. Ben öğrenciyim günde 1 ₺ dediğiniz gibi hiç bişi ama ödemeyi peşin yapacağımız için 100 ₺ az bir para değil , en azından benim için . Ama yinede verdiğimizin karşılığını fazlasıyla alırız görüşündeyim . Almasakta yorumlu tahminler kullanıcıların yorumları olsun mutlaka birşeyler katıyo insana. Diğer taraftan bakarsakta 100 ₺ bu siteye verilen emeğin yanında sembolik kalır . Ben devam edilmesi taraftarıyım .

  • Sayın akigo,

   Evet söylediğiniz gibi yıllık 100 TL. sembolik bir rakam. Aylığa vurduğunuzda 10 TL.’ye bile gelmiyor. Ancak ülkemizin ekonomik gerçeklerinin de farkındayız. Dolayısıyla amacımız üyelik ücretini yüksek tutup az üyemiz olmasındansa düşük tutup çok üyemiz olmasıydı. Üye sayımız çok olduğunda ücret düşük bile olsa toplam miktar büyük olacağı için yine geçimimizi sağlamak adına ihtiyaç duyacağımız miktarı sağlayabilirdik.

   Ancak 2018 yılı için aylık sadece 5 TL.’ye karşılık gelen yıllık toplam 60 TL. sembolik bir ücret belirlememize rağmen ücretsiz hizmet verirken takip eden binlerce kişi yine ortadan kayboldu ve bizle devam etmeyi seçen üye sayısı 100 kişiyi bile bulamadı. Dolayısı ile mevcut koşullarda biz devam ettirmekte çok zorlanıyoruz.

   Ancak biz bu yola bir aşkla ve amaçla çıktık. Sitenin adını Tahmin Okulu koyduk. Daha önce hiç bir yerde bahsedilmemiş, para ile satın alınamayacak kadar değerli bilgiler paylaştık. Balık tutmayı öğrettik. Dolayısıyla bırakıp kapatma kararı almak kolay değil ve bizle bu yolda yürümeyi seçen değerli üyelerimizi tek yönlü bir karar ile yolda bırakmayı da doğru bulmuyoruz.

   ARİSTO üstad uzun yıllar site giderlerini bizzat kendisi karşıladı. Fakat ülkemizin içinde bulunduğu ekonomik krizden ötürü emlak sektörü çöktüğü için O’nun da işleri bitme noktasına geldi ve şu an için ekonomik olarak giderleri karşılayıp devam etme gücüne sahip değiliz.

   Bu yazdıklarımı duygu sömürüsü olarak algılamayın. Anlamsız gurur yapmadan, prestij kaybı endişesine düşmeyip tüm samimiyetimle açık şekilde mevcut durumumuzu özetliyorum. Durumumuz bu ve üyelerimizden destek olursa devam edebiliriz ama olmazsa devam edebilecek ekonomik güce sahip değiliz.

 13. Merhabalar Tahmin Okulu Canları günüz aydın olsun güzel bir pazar günü olsun şansımız,sağlımız moralimiz de iyi olsun. bu gün yine yarışlar var yine umut var yine beklenti var herşey yolunda olsun istiyoruz ama ne yazık ki bazen pekde yolunda gitmiyor hele hele ekonomi nin bozulduğu doların tavan yapıp akabinde faizlerin artması ile sorunlar büyüdü kriz büyüdü bizlere okulda öğretilen şey şuydu. ekonomi arz talep dengesinin terazi gibi dengede olması lazım denirdi,ekonominin büyümesi de üretim üretim çalışma çalışma paylaşım paylaşım derlerdi, yani üretim fazla tüketim az ise deflasyon piyasa durgunluğu, üretim az tüketim fazla ise enflasyan bir adıda hayat pahalılığı olurdu,benim 18 yaşından beri gördüğüm şey bu ülkenin kaynaklarının oldukça iyi olmasına rağmen yönetimlerimlerinde pek iyi olmadığını gördüm bu çoğunlukla her dönem böyleydi, bir kaç krizi kıl payı çok büyük yarlar almadan dünya tefecilerine borçlanarak ve tüm elimizdeki üretim fabrikalarını peşkeş çekerek bu güne gelmiştik.ama deniz bitmişti,şimdi büyük krizler kapıda bekliyor eğer aklımızı başımıza almazsak tüm komşularımızda olanlar bizim başımıza da gelecek.küresel güçler her taraftan sınırlarımızı çerçevelediler yani biz şuan biz çember altındayız.bunu kırmak için üretim üretim çalışmak çalışmak ve en önemlisi demokrasi ve iç barış olması lazım.bu ülkede ”bu gemide” olanların birbirine sarılması birlik olması bu ülkeyi korumak adına herkesin elini taşın altına koyması lazım,gün o gündür yoksa batarken kimsenin gözyaşına bakmaz kan içicileri Suriye^de Irak’ta,Libya’da ve diğer mazlum ülkelerde olduğu gibi.. bu ahvalde tüm arkadaşlarıma sevgi selam derken günün özeti budur inşallah başınızı ağrıtmamışımdır

 14. selam tahmin okulu .bende eski bir üyeyim.HEREDOT üstadın yorumunu gördüm yüzüm güldü.yani kısacası.HASTASIYIZ HEREDOT USTANIN

 15. Teşekkürler aristo ve heredot ustadlar

 16. KOCAELİ

  EMİRSOR – Süratli gidecek olan yarışı düşündüğümüzde ekürisi BAŞKAYNAK ile avantajının çok olduğunu düşünüyorum EGEBEYİ ve KOVADA bu iki safkan yarışın temposunu üst seviyelere taşıyacaktır FORDTA TEK de ilk metreler de bu ikiliye ayak uydurmaya çalışacak ancak mesafe handikabına sahip ilerleyen metrelerde temposu düşer diye düşünüyorum yarışın son metreleri kıyasıya çekişme içinde geçebilir ancak EMİRSOY hem formda hemde kantarması H.ÇİZİK ile iyi bir uyum içerisinde bu safkan risk adile bilir açıkçası bugün yine yer vermek istediğim YURTTAY son metrelerde AMİRSOY ile beraber fotoya yakın gördüğüm safkanlar olacak..

  YEŞİLLİ BEY – Son yarışını kazanırken yakalamış olduğu form grafiği ile bugün ki şartlarda yine kazanmaya en yakın isim at yazmak isteyenlere son yarışındaki tabelası ve boş kilosu ile ADALSON u mutlaka takibe alınması gerektiği inancındayım..

  TARABYA – Hayatının ilk yarışında bu pistte çıkan ve ikinci olan safkan derece olarak ta gayet iyiydi bugün mesafenin 200 metre uzaması kendisi için avantaj olduğu kanısındayım güçlü pedigrisi ile bugün en güvendiğim safkan olacak..

  ALTILI GANYAN TAHMİN

  2.KOŞU: 7,,3

  3.KOŞU: 4,6,2,7,3

  4.KOŞU: 5,2,4

  5.KOŞU: 5,,7

  6.KOŞU: 7.TARABYA

  7.KOŞU: 13,6,2,8,10,4,12,,,,H

  Herkese iyi şanslar

 17. KOCAELİ

  Mevcut olumsuz hava şartları dolayısı ile 14.30 da başlaması gereken 1.KOŞU Komiserler kurulu kararı ile saat 16.15 te başlamasına karar verilmiştir kuponlarınızı erken yatırmamanızı ve oluşabilecek her hangi bir olumsuzluk yönünde beklemenizi öneririm.. Pistte yoğun yağış ve çalışmaların devem ettiğini bilginize sunmak isterim..

Cevapla