Anasayfa » Tahminler » Adana » 16 Aralık ADANA Tahminleri – ARİSTO
16 Aralık ADANA Tahminleri – ARİSTO
ARİSTO Adana Altılı Ganyan Tahminleri ve Yorumları

16 Aralık ADANA Tahminleri – ARİSTO

16 Aralık Pazar ADANA TJK tahminleri, altılı tahminleri, at yarışı tahminleri, altılı ganyan tahminleri ve yedili plase tahminleri şu şekildedir:

* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *

1.KOŞU:

3-EZHERAN tutuyorum. Yedili plasede isteyen TEK kullanabilir.

At yazıyorum dediğinizde 4-ASİLBEŞİR, 8-KOŞUKHAN, 7-ÇIKMAZOĞLU, 2-EUPHRATES de yazın.

2.KOŞU:

3-ÇELİKKARDEŞLER Çeliklerin apranti kardeşleri 40 yıllık at biner gibi soğukkanlı. Adını da ben buz adam koydum. Bu atla da kazanması normal sonuç. BANKO yazanları da desteklerim.  Çünkü son yarışında Ahmet Çelik en gerilerde bekliyordu kardeşim kazansın diye.

11 nolu YALÇINGÜLÜ ilk rakibidir.

10-MAHSİMA, 6-GÖKÇE EFE, 7-KARAKUŞ, 1-AKILLIOL da yazılabilir.

Dediğim şu banko yazılırsa oyun çoook ama çok kolaylaşır.

3.KOŞU:

Yarışı şöyle bir inceledim buranın en büyük bombası kim olabilir diye karşıma 2-KÜLÜNK AĞA çıktı. Bu atımız tempoya çıkacak, eğer H.Çanakçı arkayı uyutabilip yarışı viraja kadar arap atı temposunda götürürse virajdan sonra yakalanmaz.

9-BOGDANOVIC ilk rakibidir.

Kilo alan ama çok formda olan 3-ÖZTÜRKMEN yine şanslıdır.

5-TRUSTABLE doğuda harikalar yarattı. Burada öne yakın gittiğinde bu at da şanslı.

6-ALEXANDROPOLI başka şanslı bir at.

1-CHEAT da buraya uyum sağladı.

7-MY TITANIUM, 4-FALEZ de olabilecek atlar.

4.KOŞU:

8-OGUZBOYLU son yarışında lütfen yanına at yazmayın diye uyarmıştım. Yine geçilmemesi lazım.

Yalnız körün baktığında gördüğü bir şey var. Bu tür olaylardan kıllanırım. Gerçi zor görünüyor ama ya Nasrettin hoca gibi biz gölü mayalım belki göl maya tutar da ömür boyu yoğurt yeriz.

Kimden mi bahsediyorum 1-ASTEROİD son yarışında dünyaların kalesi idi adını duyan oldu mu? Eee şimdi burada basıp gidip durmazsa vay anasını deriz. Ben kuponuma yazacağım, siz ne yaparsınız bilemem gayri.

5.KOŞU:

1-HÜMA SULTAN istim üzerinde ve kendisine koşacak.

3-ASİL RÜZGAR da Müslüm var.

Yine 5-ALBUNEA da son yarışında ben bomba gelirim demişti.

Buranın bombası da 7-SERRACEM olur. Son yarışında kulağıma fısıldanmıştı.

6.KOŞU:

2-ATLIKAN‘a Özcan atlamış.

4-KUTUPHAN ilk koşusunda herkesin dilindeydi.

Yarışın çok süratli gitmesi 7-ACI HAYAT ve 6-SEVMURAT‘a yarayabilir.

7.KOŞU:

6-CANPETEK, 4-RUMET, 9-PERHANE, 8-OLCAYIN KIZI, 3-KIRDERE, 2-LİMONCELLO, 1-AKDERE, 5-ULRIKE, 7-PERFECT HEART, 10-JUST LOOK yazıp bu ayak kapanabilir.

6-CAN PETEK, 4-RUMET, 9-PERHANE, 8-OLACAYIN KIZI kısada yazılabilir.

– Şansınız bol olsun.

ALTILI GANYAN TAHMİNİM
2.Koşu: 3-ÇELİKKARDEŞLER
3.Koşu: 2,9,3,,,1,5,6,7,4
4.Koşu: 8,,,1
5.Koşu: 1,3,5,7
6.Koşu: 2,4,6,7
7.Koşu: 6,4,9,8,,,3,2,1,5,7,10

KONTRA ALTILI
2.Koşu: 3,,,11,10,6,7,1
3.Koşu: 2,9,3
4.Koşu: 8,,,1
5.Koşu: 1,3,5,7
6.Koşu: 2,4
7.Koşu: 6,4,9,8

Hakkında Admin

8 yorum

 1. Hocam, iyi akşamlar,
  Yedili plasenin ilk ayağında Ezheran tutuyorum demişsiniz. Uzun süre düşündüm niçin diye sormak için. Sonra vazgeçip biat ettim. 7li plasem gümledi. Biat iyi birşey değilmiş demekki. Saygılar

 2. BURSA

  LÜLEBURGAZ – KV gruplarda koşmuş ve boy göstermiş bir safkanın puan cetvelinde gerilerde kalmış olması bana göre biraz muamma her ne olursa olsun kumaşı iyi bir safkan bugün bence bu grupta ihmal edilmemesi gerekir

  MY CEM – Bir türlü istediği performansı gösteremeyen bu safkan sürekli takibimde bugün viraj dönüldüğünde öndeki rakiplerinin kapışmasından faydalanıp sprint mesafesini ayarlaması halinde mutlaka adından bahsettirecektir.. Bu safkan gibi KALAYCIKAYA dan iyi bir performans beklediğimi belirtmek isterim..

  BRAVE AIR – Bu gün belki de çoğu yarış severin sığınma limanı olacak olan safkan yarışı kazanabilir ancak çalışmalarını sahaya yansıtması halinde ilk defa koşacak olmasına rağmen iyi koşmasını beklediğim LADY MYTHICAL favoriye zor anlar yaşatabilir..!!

  NAKİT – Performans olarak rakiplerinden üstün görünen bu safkan birinciliğine bir yenisini ekleyebilir ancak bugün çok etkili bir yarış koşmasını beklediğim JUNIOR DANCER mutlaka değerlendirilmeli yeri olanlar SANTA RUA yı ihmal etmesin derim..

  YURTTAY – Kalitesinin rakiplerinden üstün olduğunu düşündüğüm bu safkanın kantarması M.GÜNDÜZELİ idaresinde bu rakiplerini geride bırakmasını bekliyorum..

  LADY CARINA – Son yarışındaki ikinciliği form grafiğinin arttığı anlamına gelir bugün kazanma şansı en yüksek isimlerin başında geliyor lakin boş kilo avantajına sahip ALFA KIZI mutlak suret ile değerlendirilmesi gerekir..

  ALTILI GANYAN TAHMİN

  2.KOŞU: 2,8,7,6

  3.KOŞU: 2,8

  4.KOŞU: 1,6

  5.KOŞU: 5,1,3

  6.KOŞU: 3.YURTTAY

  7.KOŞU: 2,9,4,10,5,8

  İyi şanslar

 3. Helal olsun sana RECEP ÖZŞAHİN nihayet atın dilinden anlayan bir performans gösterdiğin için son ana kadar mücadeleyi bırakmadığın için kazanma hırsını sahaya yansıttığın için bir atın potansiyelini bilip her zerresinde kazandırdığın için tek kelimeyle taktiri hak ediyorsun helal olsun..

Cevapla