Anasayfa » Yazarlarımız » Aristo » 14 Aralık KOCAELİ Tahminleri – ARİSTO
14 Aralık KOCAELİ Tahminleri – ARİSTO
ARİSTO Kocaeli TJK Altılı Ganyan Tahminleri ve Yorumları

14 Aralık KOCAELİ Tahminleri – ARİSTO

14 Aralık Cuma KOCAELİTJK tahminleri, altılı tahminleri, at yarışı tahminleri, altılı ganyan tahminleri ve yedili plase tahminleri şu şekildedir:

* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *

1.KOŞU:

2-ROYAL CAPICINO üçlü ganyan yapacak arkadaşlara ilk atım ama burada 1-GOYCOCHEA seri isim olabilir. 3-EL GAMBO da seri bir isim, O’da olabilir. 4-HARPUTLUNUN OĞLU iki yarış gördü, bunları avlayabilir. Yani üçlü ganyana çok at yazacaklara diyoruz ki 4 at da yazılır.

2.KOŞU:

3-HABERLİ seri bir isim, çıkıp bitirme şansı var ama az atlı koşulacağı için avans verilmez. 2-KIZIMİREM de bence yediliyi bozmaz. Tek at yazacaklar HABERLİ de karar kılsınlar.

3.KOŞU:

Düşüncemde ilk ayakları şişirmeden kısa geçmek var.  1-BAHATTİN, 6-CANIMBABAM, 3-ÇELİKŞAH burada kazanmaya yakın 3 yaşlı arap tayları. Ben üç atla geçeceğim.

Hatta psikolojik baskıdır 60 Kg. bunun için BAHATTİN yarın üçüncü at bile çıkabilir AGF’de. İsteyen BANKO da yazabilir. Sürprizini de söyleyeyim 2-KARAİBO‘dur.

4.KOŞU:

1-FIGHT FOR HONOR bence kazanmaya yakın tay. Yarın AGF’de ne çıkar bilmiyorum.

4-NİĞDE BEYİ, 3-KUZEY HAMZA rakiptir. Burayı böyle geçeceğim.

5.KOŞU:

2-EGEBEYİ herhalde %50’liler üzerinde oyuncu çeker. Banko yazılır mı yazılır ama ben bu tür durumlarda rakip verme tarafındayım.

4-ŞAHİNGÖZ, 3-SAYGON yazalım diyorum.

6.KOŞU:

2-RAMPAGE Kısa Vade 6’dan dönüp tekrar Kısa Vade 6 koşacak. Ekonomik oyunlar BANKO yazsın.

1-KAYI OVASI ilk rakiptir.

9-SON OF UTOPIA, 4-EĞİL ATEŞİ, 5-HASFIRTINA sürprizlerim.

7.KOŞU:

1-AKDAĞ FIRTINASI banko yazılabilir.

9-ARANANKAN, 7-RHYTHM CHOREOGRAP da rakip önereceğim atlar.

8.KOŞU:

1-RESURRECTION çıkıp bitirebilir.

4-LUSINGA, 8-ADALSON rakip durumundadır.

– Şansınız bol olsun.

ALTILI GANYAN TAHMİNİM
3.Koşu: 1,,,6,3,2
4.Koşu: 1,3,4
5.Koşu: 2,,,3,4
6.Koşu: 2,1,,,4,9
7.Koşu: 1,,,7,9
8.Koşu: 1,4,8

EKONOMİK ALTILI
3.Koşu: 1,,,6,3,2
4.Koşu: 1,3,4
5.Koşu: 2,,,3,4
6.Koşu: 2,1
7.Koşu: 1-AKDAĞ FIRTINASI
8.Koşu: 1,4,8

MİSLİ ALTILI
3.Koşu: 1-BAHATTİN
4.Koşu: 1,3,4
5.Koşu: 2-EGEBEYİ
6.Koşu: 2,1
7.Koşu: 1-AKDAĞ FIRTINASI
8.Koşu: 1,4,8

Hakkında Admin

5 yorum

 1. Günaydınlar …Tahmin Okulu Canları Hayırlı cumalar diliyorum. nasılsınız sağlığınız moraliniz nasıl ? ülke yine Suriye ve YPG sorunu ile başbaşa ..AMERİKAN EMPERYALİZMİ Başımıza musallat olmuş bir türlü berteraf edemiyoruz hertarafı kan gölüne çevirdiler hala kana doymuyorlar ne diyelim ALLAH Mehmetçiğimizi muzaffer kılsın bu gün yarışlar fazla zor değil ama bir yerlerde esprilier gelip yarış birkaç binde verebilir ben SAKARYA’DAN sevgiler selamlar derken şansınızda bol olması dileği ile

 2. KOCAELİ

  Tüm dostlara selam ve hayırlı Cumalar olsun..

  3.KOŞU: Altılı ganyanın ilk ayağı KV – 6 bir mücadele ile başlıyor kendimce çekişmeli geçmesini beklediğim bu yarışın favori safkanı 6.CANIM BABAM olsa da işinin kolay olmayacağı kanaatindeyim sebebi daha önce KV gruplarda mücadele etmiş safkanlar var ve bu safkanların bu mesafede şansının yüksek olduğu görüşündeyim.. Bunların başında 2.KARAİBO süratli bir isim çıktığı gibi kazanabilecek potansiyele sahip 10.FIRTINA TOYNOK güzel hazırlıklara sahip olan bu safkan özellikle böyle mesafelerde mutlaka düşünülmeli 1.BAHATTİN İstanbul pistinden hazır ve formda geliyor 9.ZAZAHASAN ilk defa kaba kumda koşacak yeterli hazırlıklara sahip mutlaka tabela içerisinde olmasını beklediğim safkan tatlı bir sürpriz yapabilir 3.ÇELİKŞAH kaliteli bir safkan şanslı olabilecek potansiyele sahip bu yarışın bombasını bu mesafede etkili olabileceğini düşündüğüm 8.LOKUM OĞLU yapabilir dikkat..!!

  6,2,10,1,9,3,8

  4.KOŞU: 4.NİĞDE BEYİ hazırlıklarında oldukça iyi görünen safkan son yarışında bu pistte dördüncülük elde etti gelişen form durumu ve kondisyonu ile kazanmaya en yakın gördüğüm safkandır bu safkanı risk almak isteyenlere lafım olamaz ancak onun kadar şanslı gördüğüm ve ciddi hazırlıkları ile 7.VALBUENA bu defa çok farklı bir koşu sergileyebilir bu iki safkan bende ayırımsız olacak açık konuşmak gerekirse favorilerime rakip olabilecek safkanlar HEPSİ derim çünkü hepsi kazanabilecek duruma sahip karar her zaman sizlerin..

  4,7,,,,,H

  5.KOŞU: 2.EGEBEYİ Performans olarak rakiplerinden üstün görünüyor rakipleri de müsait çıktığı gibi kazanmak isteyecektir açıkçası bu safkana bugün güvenemiyorum sebebi 5.TUMBULZELE gibi bir rakibi var bu safkan son metrelerde güçlü gelebiliyor nitekim üstündeki S.TIRPAN gibi handikap bir biniciye sahip yine de yazalım derim 4.ŞAHİNGÖZ bu iki safkanın hatalarını en iyi şekilde değerlendirecektir..

  2,5,4

  6.KOŞU: 4.EĞİL ATEŞİ Ş.urfa pistinde başarılı koşan bu safkan burada bir yarış gördü ve ikinci oldu bugün rakipleri biraz daha sert gibi görünse de kum pistte çok etkili bir safkan üstelik eküri avantajına sahip açıkçası kazanmaya oldukça yakın görüyorum risk alınabilir güvenemeyenler özellikle 3.WORL FAST ve 7.YILDIRIMHAN ın yanında 6.MUTINEER üzerinde mutlaka yoğunlaşsın derim..

  4,,,3,7,6

  7.KOŞU: Ben bu koşuda risk almak istiyorum.. Rakiplerine göre daha avantajlı olduğunu düşündüğüm 1.AKDAĞ FIRTINASI bu mesafede oldukça güzel bir dereceye sahip bu defa kantarması A.KAÇMAZ idaresinde kazanmasını bekliyor olacağım yoksa bu ayak kapatmaya kadar gidebilir..

  1.AKDAĞ FIRTINASI

  8.KOŞU: İstikrarsız safkanların bir araya geldiği HANDİKAP mücadele bu yarış dahil mutlaka takibe alınması gerektiğini düşündüğüm 7.TURKISH CHROME son yarışını bu pistte hemen tabela dibinde bitirdi bugün bu ayağı çok cazip bir hale getirebilir kendimce mutlaka değerlendirmemiz gerektiği inancındayım 1.RESURRECTION yarışın favori safkanı böyle mesafelerde ve bu rakipleri yanında her zaman söz sahibidir bu koşuda etkili koşmasını beklediğim çok cazip bir isim olan 5.MATHCLESS kum pistte etkili bir isim olup çalışmaları ile dikkatime takıldı bence bütçesi el veriş li olanların değerlendirmesi gerektiği bir safkan..

  7,1,5

  ALTILI GANYAN TAHMİN

  3.KOŞU: 6,2,10,1,9,3,8

  4.KOŞU: 4,7,,,,,H

  5.KOŞU: 2,5,4

  6.KOŞU: 4,,,3,7,6

  7.KOŞU: 1.AKDAĞ FIRTINASI

  8.KOŞU: 7,1,5

  -İyi Şanslar

 3. İZMİR

  Altılı ganyanın birinci ayağında oldukça bir birine yakın safkanlar mevcut ben bu koşuda biraz risk alıp 7.OĞLUM AZAT ve 9.RÜZGAR BERK arsında geçmesini beklediğim mücadelenin birisinden kazanmasını bekliyorum her iki safkanda YALAZ yavrusu umarım tahmin ettiğim gibi sonuçlanır..

  2.BİG DADAŞ – Son yarışını 62 kg ile kazanan bu safkan sprinter bir yapıya sahip yarışın süratli gideceğini var saydığımızda ki bu ihtimal yüksek sonlarda etkili gelip koşuyu lehine çevirebilecek güce sahip bu safkan risk alınabilir.. Rakip yazmak isteyenler için özellikle 10.ÇINAR BEY demek istiyorum boş kilo avantajını en iyi şekilde kullanacaktır..

  2.TUĞALP – Kendimce bu rakiplerinden üstün kalite ve potansiyele sahip galop çalışmalarını sahaya yansıtması halinde kantarması M.ÇİÇEK idaresinde kazanmaya çok yakın olduğunu düşünüyor ve banko olarak kuponuma işaretliyorum..

  ALTILI GANYAN TAHMİN

  2.KOŞU: 7,9

  3.KOŞU: 2,,,,10

  4.KOŞU: 6,3,2,1,8,4

  5.KOŞU: 2,7,1,4

  6.KOŞU: 2.TUĞALP

  7.KOŞU: 6,7,,10,2

  Herkese mutlu ve huzurlu hafta sonları..

  Bol şans

 4. bir sürü tek varken şu altılıyı koyamadık Murat Gündüz eli sana bakıyor ilk ayakta 576tl bu yoklukta iyi para idi EGE BEYİ,AKDAĞ FIRTINASI ile uğraşırsan 500tl veren altılıyıda alamazsın değilmi buna ne şansızlık denir nede kısmetsizlik sadece aptallık denir ARİSTO hocam sana söylüyorum ha:)

Cevapla