Anasayfa » Yazarlarımız » Aristo » 11 Aralık KOCAELİ Tahminleri – ARİSTO
11 Aralık KOCAELİ Tahminleri – ARİSTO
ARİSTO Kocaeli TJK Altılı Ganyan Tahminleri ve Yorumları

11 Aralık KOCAELİ Tahminleri – ARİSTO

11 Aralık Salı KOCAELİ TJK tahminleri, altılı tahminleri, at yarışı tahminleri, altılı ganyan tahminleri ve yedili plase tahminleri şu şekildedir:

* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *

1.KOŞU:

6-GOLD FIST yedili plasede tek atılabilir.

5-FREE TURKS rakip yazacaklara önerilir.

 

2.KOŞU:

10-YEŞİLLİ BEY, 3-BULLET PROOF öncelikli atlarımdır.

4-CHURCHILL FIRE, 1-ALFA KIZI, 2-BRACCIOFERRO çok at yazan arkadaşlarıma önerilir.

 

3.KOŞU:

2-ÖCAL TAY, 4-PERA, 9-FIRNIZ, 5-SHANGHAIS GIRL, 10-DUCHESSE VIVIENNE bu koşuda tuttuğum atlar.

 

4.KOŞU:

5-ULUKAAN yine kazanabilir.

4-ŞANSLI KAFKAS rakip tuttuğum at.

 

5.KOŞU:

1-PERFECTUS formda.

5-WARM BLOODED de en az onun kadar formda isim ayırmayalım.

 

6.KOŞU:

9-UZUN BEY, 10-SULTANBATUR, 2-ÖZİLHAN, 5-TUTARLI, 8-URLA DESTANI şanslı atlar.

Burayı HEPSİ de diyebiliriz.

 

7.KOŞU:

10-SENSU son yarışlarında harika idi. Bu koşuyu kazanacağına inancım tam. BANKO öneriyorum.

 

– Şansınız bol olsun.

 

ALTILI GANYAN TAHMİNİM
2.Koşu: 10,3,,,4,1,2
3.Koşu: 2,4,5,9,10
4.Koşu: 5,4
5.Koşu: 5,1
6.Koşu: 9,10,2,5,8 / H
7.Koşu: 10-SENSU

 

Hakkında Admin

13 yorum

 1. KOCAELİ

  Arkadaşlar herkese güzel ve şanslı bir gün diliyorum hadi hep beraber bugün KOCAELİ yarışını içeri atalım biraz risk ve o şans yanımızda olursa bu neden olmasın.. Umarım kazançlı bir gün bizlerle olur..

  2.KOŞU: 3.BULLET PROOF Bu safkan İzmir den geldikten sonra Bursa pistinde bir yarış gördü tabela içerisinde bitirdiği yarış derece olarak ta fena değil performans olarak rakiplerinden üstün gördüğüm bu ismi risk alabiliriz küçük bütçeli kuponlar değerlendirsin derim güvenemeyenler için rakiplerinden yaşça tecrübe olarak üstün görünen 1.ALFA KIZI hızlı gidecek olan yarışın son metrelerinde bitirici sprinti ile adından bahsettirebilir.. Yeri olanlar için söylüyorum Son yarışında istenilen kıvama geldiğini gözlemlediğim 10.YEŞİLLİ BEY ile 4.CUHURCHILL FIRE imkanlar dahilinde yazılabilecek isimlerdir..

  3,,,,1,,10,4

  3.KOŞU: 2.ÖCAL TAY kantarmasını iyi okuduğu E.YAVUZ ile bu mesafelerde zorlu koşuda mutlaka tabela içerisinde yerini almasını bilecektir performans olarak da rakiplerinden farklı duruyor ancak kilo değerleri yarışa etki edebilir bu yüzden at yazmak kendimce çok mantıklı 4.PERA İzmir den hazır ve formda geliyor özellikle altını çizmek istediğim 9.FIRNIZ henüz kumda kazanamamış olmasına rağmen bu pistte etkili bir isim mutlaka şans verilmesi gerektiği inancındayım.. Son yarışını İstanbul pistinden geldikten sonra burada kendine tabela da yer bulan 5.SHANGHAIS GIRL ile hazırlıklarında çok sağlıklı görünen ve bu yarış takibe alınması gerektiğini düşündüğüm 10.DUCHESSE VIVIENNE kendi kuponuma sığdırabildiğim safkanlar olacak.. Bütçesi el veriş li olanların at yazabileceği bir koşu..

  2,4,9,5,10

  4.KOŞU: 5.ULUKAAN son yarışını bu pistte uzak kazanan safkan küçük bütçeli kuponların teki olabilir.. Şahsi düşüncem çok ciddi rakipleri olduğu yönde özelikle 8.KARATEPELİ hazırlıklarında oldukça diri ve akıcı görünen bu safkan favoriye kantarması M.GÜNDÜZELİ ile ciddi rakiptir kalitesine inandığım bir safkan olan 3.KIVRAKTAY bugün çok etkili bir yarış sergileyebilir.. 7.DENİZ KÖPÜĞÜ kumda çok etkili bir safkan kendimce bu dört safkan ayırımsız kuponlarda bulunmalı..!

  5,,8,3,7

  5.KOŞU: 3.DİDACTTİC pistin ıslak olması halinde koşuyu kazanmaya oldukça yakın bir isim bu safkana en ciddi rakip 5.WARM BLOODED olur düşüncesindeyim..

  3,5

  6.KOŞU: Bugün en fazla düşündüğüm ve kafa yorduğum ARAP safkanların HANDİKAP-17 mücadelesi.. En sonunda bu koşuda risk almaya karar verdim nispeten son yarışlarına göre kilo olarak daha avantajlı koşacak olması rakiplerine göre daha avantajlı duruma gelmesi çalışmalarında gayet iyi görünmesi ile 8.URLA DESTANI kantarması N.AVCI ile risk almama etken oldu aksi durumda çok zorlu geçmesini beklediğim mücadele de birden fazla safkana yer vermek gerekir malum bütçe buna müsaade etmiyor ben yanına at önermiyorum umarım düşündüğümüz gibi iyi koşar ve bizi yanıltmaz BANKOM..

  8.URLA DESTANI

  7.KOŞU: Tüm otoritelerin birleştiği nokta 10.SENSU üzerine belki de genel olarak çoğu yarış severin sığınma limanı kendi düşüncem çok ciddi rakibi ve rakipleri olduğu yönünde bu safkan kazanabilir de lakin böyle bir kaliteye sahipken neden hala MAIDEN gruptan çıkamadı? Bunun için kendimce düşündüğüm kuşkularım var kimseyi yanıltmak yada etkilemek değil sadece düşüncelerimi aktarıyorum özellikle bir rakibi var ki es geçemem 11.SERVİNİSA bu safkan güçlü bir pedigriye sahip daha önce KOCAELİ pistinde koştu ve tabela içerisinde yer aldı etkili koşmasını bekliyorum.. İlk defa koşacak olan 14.TARABYA çalışmalarının hakkını sahaya yansıtması halinde günün son ayağını çok cazip bir hale getirebilir zira güçlü bir pedigriye sahip.. Bu rakipleri yanında her zaman söz sahibi olabilecek potansiyel barındıran 12.SEVDE GÖR benim ayırımsız önermek istediğim safkanlar olacak.. Karar her zaman sizlerin..

  10,11,14,12

  ALTILI GANYAN TAHMİN

  2.KOŞU: 3,,,,1,,10,4

  3.KOŞU: 2,4,9,5,10

  4.KOŞU: 5,,8,3,7

  5.KOŞU: 3,5

  6.KOŞU: 8.URLA DESTANI

  7.KOŞU: 10,11,14,12

  Not; Düşünce ve görüşlerim sadece yardımcı olmak adına olup kendi düşüncelerinize öncelik vermeniz yönündedir şablon üzerinde dilediğiniz gibi at çıkarıp ilave edebilirsiniz.. Unutmayın en önemli detay kendi kararlarımız pozitif yada negatif etkenlerden bir başkalarını sorumlu tutmaya hakkımız yok. Umarım kazançlı çıkan taraf oluruz..

  -İyi şanslar

 2. 1,2,3,4,7
  1,2,4,5,9,10
  5,8
  1,3,4,6
  2-Özilhan
  3,10,12,14

  Selamlar bolşans, Caneko abi tek dışında genelde benzeriz , seninki gelmezse benimki gelsin 🙂

  Bende son ayakta 3 e dikkat çekmek isterm ilk iki yarışı izledm çıkışta tost fln oldu 3 ay arası var hazırlıkları fena değil

  Bide gündüzeli karatepeliye gelmiş , ulukan son yarışı efsane yıkılır mı bilmiyorum ama şansımı denedim

 3. Merhabalar …Tahmin Okulu Canları nasılsınız sağlığınız moraliniz nasıl? bu gün Kocaeli ve Adana var inşallah başarılı oluruz sizlere Sakarya’dan sevgiler selamlar

 4. KOCAELİ

  3,4,10
  2,4,5,9
  2,3,4,5,6
  5 TEK
  2,3,4,5,6,7,8
  10 TEK

 5. Selamlar Herkese Bol Şanslar Dilerim.

  Bursa’nın ufak tefek taşları

  https://i.hizliresim.com/nQ7Ml0.png

 6. hoşbulduk koray ayağımızın tozuyla bi silkelenelim dedim tutmuş altılım bu arada buradaki oyunu iptal ettim 3.ayakta di force oyundan çıktı diye yenisinde 3.ayak favoriyi ekledim oldu akşam istanbula atıcam bi istişare yapalım 🙂

 7. Selamlar bol şanslar dierim.

  Diyarbakır burma burma ….

  https://i.hizliresim.com/lq74rb.png

Cevapla