Anasayfa » Yazarlarımız » Aristo » 04 Aralık KOCAELİ Tahminleri – ARİSTO
04 Aralık KOCAELİ Tahminleri – ARİSTO
ARİSTO Kocaeli TJK Altılı Ganyan Tahminleri ve Yorumları

04 Aralık KOCAELİ Tahminleri – ARİSTO

04 Aralık Salı KOCAELİ TJK tahminleri, altılı tahminleri, at yarışı tahminleri, altılı ganyan tahminleri ve yedili plase tahminleri şu şekildedir:

* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *

1.KOŞU:

2-BEYOND REDEMPTION, 5-TARGAERYEN misli üçlü ganyanlara.

1-ALİJA, 3-REBEL WIND, 7-BEKLENEN de normal üçlü ganyanlara yazılır.

 

2.KOŞU:

3-MENINA, 2-KOMSHU, 1-PENGUEN yedili plase ayağında şanslı üç at.

 

3.KOŞU:

6-AHMİN burada en şanslı at. Öncelikle banko vermeyi düşündüm sonrasında 7-SULTANBATUR rakip önereyim dedim.

4-TULYARBABA’yı 42 günlük ara sonrası yazmadım.

3-AKSOYAK da kazanma özürlü eledim.

Bunları niye yazıyorum, risk aldığım ayaklarda oldukça düşünüyorum. Örneğin bu tahmini saat 14:40 sularında bir gün önceden veriyorum. Bursa’da ilk ayak koşulmuştu. Biliyorsunuz VASEEM, BEYZA SULTAN demiştim. Başıma gelecekleri nasıl anlatsam, VASEEM kaçıyor tamam da BEYZA SULTAN’ın jokeyi Tolga Yıldız EFE YÜREK’e fedai mi koşuyor, anlamadım. Beklemesi gereken at Vaseem’i de bitirdi kendini de. EFEYÜREK, hediye edilmiş bir yarış kazandı. Doğru oynasan ne yazar at yarışında, durum bu dostlarım.

 

4.KOŞU:

Tay yarışı ayakları düz bassın hepsinin. 5-SEFER USTA ilk şans verdiğim tay.

4-ROBIN HOOD, 3-KUZEY HAMZA, 2-KUNTA KINTE, 8-HAZELNUT diğer şans tanıdığım taylarımızdır.

 

5.KOŞU:

İlk baktığımda 4-RECO banko yazarım diye düşündüm ama 2-WIN FOR ME, 5-RASİMBEY, 1-ARKANSAS SOUL bu düşüncemi sildi attı. 4 at yazarak geçebildim ancak. Siz ne yaparsınız bilmem.

 

6.KOŞU:

1-HOPPA son yarışını kazandı. At formda, BANKO önereceğim.

Sadece kazanan at sıkıntım var. Sizler rakip ararsanız 5-KURTARBENİ, 7-ŞEPŞEKER ve tutarsız yarışlar yapan 3-BİR YILDIZ olabilir.

 

7.KOŞU:

2-UZUN BEY uzunda kazandı. Bu at kısaları daha iyi yapar. Fizik olarak ona müsait.

1-EKİNER bir türlü istediği yarışları yapamıyor.

6-BALDAĞI, 7-CABBARREİS de şanslı isimler.

Ben dört at yazdım ama aslında HEPSİ de denenebilir.

 

8.KOŞU:

4-SHINING STAR, 9-RICH CAT, 6-JIBGA, 1-ANATOLIAN PEARL, 2-HARPUTLU LADY bu tay yarışında olabilecek isimler.

 

– Şansınız bol olsun.

 

ALTILI GANYAN TAHMİNİM
3.Koşu: 6,7
4.Koşu: 5,4,3,2,8
5.Koşu: 4,,,2,1,5
6.Koşu: 1-HOPPA
7.Koşu: 2,1,6,7
8.Koşu: 4,9,6,1,2

Hakkında Admin

Bir yorum

 1. KOCAELİ

  Merhaba arkadaşlar herkese şanslı ve kazançlı bir gün diliyorum zaman bulmuşken KOCAELİ düşüncelerimi paylaşmak isterim..

  3.KOŞU: 4.TULYARBABA İstikrarsız görünse bile bu rakipleri ile baş edebilecek güç ve potansiyele sahip bir safkan kısa bir aranın ardından yeterli hazırlıklara sahip olmasının yanında kumda başarılı koşan bu safkan benim önceliğimde olacak.. 1.KAVZAN ekürisi 2.KIRKBİRLİCAN ile beraber değerlendirecek olursak ağır kilosundan etkilenmemesi durumunda mutlak tabela içerisinde yerini almasını bekliyorum.. Yarışın favori safkanı 6.AHMİN ile plase konumunda bulunan 7.SULTAN BATUR böyle mesafelerde her zaman söz sahibi olabilecek isimlerdir bu koşunun sürprizini bir müddet ara verse de KOCAELİ pistinde iyi koşan 9.KASMANBEY mutlaka dikkate alınması gerektiği inancındayım..

  4,1,6,7,9

  4.KOŞU: İlk defa koşacak tayların hepsinin ayağı düz bassın.. Hazırlıklarında yeterli görünün 2.KUNTA KİNTE ile 1.ANOTHER WARRIOR önceliğim olsa da bütçesi el veriş li olanların at yazması gerektiği ŞARTLI bir mücadele her türlü sonuç benim için sürpriz sayılmaz tüm safkanlar kazanmak için ilk defa mücadele edecek açıkçası kendim bu koşuyu kapatmak istiyorum favori gördüğüm safkanların yanına şablonda sıralama vermek istiyorum karar her zaman sizlerin..

  2,1,,5,7,4,8,3,9,6

  5.KOŞU: 1.ARKANSAS SOUL son yarışındaki olumsuzlukları yaşamaması taktirde ağır kilolar ile koşmaya alışkın olan bu safkan koşuyu kazanmaya oldukça yakın hatta bu safkanı risk almak isteyenlere lafım olamaz ancak kendimce çok iyi koşmasını beklediğim ağır kilosuna rağmen 2.WİN FOR ME mutlaka dikkate alınmalı bu koşuda sürpriz arayanlar daha önceleri çok irdelediğim bir isim olan 9.OSMANİYE ÇOCUĞU ara sonrası bir yarış gördü ideal mesafesinde boş kilosu ile bu ayağın sürprizini yapabilecek potansiyelde olduğunun altını çizmekte fayda görüyorum..

  1,,2,9

  6.KOŞU: 1.HOPA kalite ve performans olarak rakiplerinden üstün görünen bu safkan kazanmaya oldukça yakın bir isim ancak ben rakipleri olabileceği inancındayım özellikle son yarışını bu pistte koşup ikinci tamamlayan 5.KURTAR BENİ mutlaka dikkate alınması gerektiğini düşündüğüm bir safkan yeri olanlar için söylüyorum 7.ŞEPŞEKER ve bu koşu dahil dikkate alınması gerektiğini düşündüğüm 2.HIZLI ASİYE bu mesafede çok etkili koşabilecek bir safkan..

  1,5,,7,2

  7.KOŞU: 3.CANYOLDAŞ bir önceki yarışını KOCAELİ pistinde kazandı ve BURSA pistinde son yarışında başarısız oldu bana göre bu pistte rakiplerini geride bırakacaktır BANKOM..

  3.CANYOLDAŞ

  8.KOŞU: Oldukça güçlü bir pedigriye sahip olduğunu düşündüğüm 9.RICH CAT san yarışını bu pistte kazanırken MAIDEN e veda etti bugün yine kazanabilir risk almak isteyenler bu safkanı tercih edebilir ancak 2.HARPUTLU LADY gibi çok dişli bir rakibi var ben ayırımsız bu iki safkanın yazılması gerektiği inancındayım bu ayağı cazip kılmak isteyenler 5.ARANANKAN ve 4.SHINING STAR ı mutlaka dikkate alsın derim elbette haddim olmadan..!

  9,,2,5,4

  ALTILI GANYAN TAHMİN

  3.KOŞU: 4,1,6,7,9

  4.KOŞU: 2,1,,5,7,4,8,3,9,6

  5.KOŞU: 1,,2,9

  6.KOŞU: 1,5,,7,2

  7.KOŞU: 3.CANYOLDAŞ

  8.KOŞU: 9,,2,5,4

  Herkese iyi şanslar..

Cevapla