Anasayfa » Yazarlarımız » Aristo » 02 Eylül İSTANBUL Tahminleri – ARİSTO
02 Eylül İSTANBUL Tahminleri – ARİSTO
ARİSTO İstanbul Altılı Ganyan Tahminleri ve Yorumları

02 Eylül İSTANBUL Tahminleri – ARİSTO

02 Eylül Pazar İSTANBUL TJK tahminleri, altılı tahminleri, at yarışı tahminleri, altılı ganyan tahminleri ve yedili plase tahminleri şu şekildedir:

* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *

1.KOŞU:

2-PROXIMO, 1-GOYCOCHEA arasında olacağını düşünüyorum. Burada kadın amatör biniciler biniyor ama bu iki at da risk alıyoruz.

 

2.KOŞU:

Yeni koşan atların ayakları düz bassın. Geçen 6. ayın tayı kazandı. İyi hazırlamışlar. Ara sıra olur böyle şeyler ama nadiren.

2-COMANDAT 1,inci ay tayı. 4-EYÜPŞAH 2. ay tayı. 6-REAL STORY 2. ay tayı. 10-TENİGÜL 2. ay tayı. Hazırlar, bu 4 tayı kuponlara yazalım.

 

3.KOŞU:

6-TIMETOSAYGOODBYE bir Aracı tayı. Kazanmaya çok yakın duruyor.

Ben yanına bir tay yazacağım. Eğer gelirse herhalde altıyı 5 katına çıkarır. Kim bu tay, geri alınıp bu yarışa hedef yapılan 5-NOISY‘dir.

Bir tay daha yazacaklara 2-PENDRAGON diyorum. Çünkü son yarışında bu yarışın provasını yaptı.

 

4.KOŞU:

5-SHARPA burayı kazanabilir ama atı çok sık koşturuyorlar. Bir de bir uzun bir kısa bu iyi bir durum değil.

2-LAST SHADOW rakibidir.

Yalnız arkadaşlar 3-MONTANA o kadar iyi durumda ki bu Mendip oğlu uzunda bile kazandı. Yay gibi at. Kısada müthiş koşar.

4-RUN AND WIN de iyi at. Bir türlü istediği gibi bir koşu kazanamadı. O koşu bu koşu olabilir.

 

5.KOŞU:

9-TALİPHAN genç at, bence ilgilileri yarış hedefliyorlar. Böyle ikramiyesi büyük yarışlar tam hedef. Bugün ilk şansı bu ata vereceğim.

1-ALTINCI HİS ile 2-ATMACA BEYİ bu sene çok değiştiler. Her yarışta varlar.

3-BATMANASLANI da öyle.

6-SAADINGÜCÜ, 7-BAY EMİR yarış kazanma özürlüler ama yazalım.

 

6.KOŞU:

Benim yine banko yazacağım at 8-RHYTHM DIVINE son yarışında gemi gibi gelip ayırmıştı. Yine kazanır.

Burada bu atı geçebilecek at 6-ULAN BATOR‘dur. Niye mi, bu koşuda tempoyu bu at belirleyecek. Yani süratli götürmeyebilir yarışı ve spiker bağırabilir RHYTHM DIVINE geliyor ama ULAN BATOR bir boy önde diye. Bunu da gözardı etmemek lazım.

 

7.KOŞU:

3-PASTORAL SENFONİ Torok-Emma temsilcisi bu tayımızın annesi çok süratli bir isimdi.

5-STRONG HAND, 8-URLA KARASI da KURTEL ekürisinin tayları. Bu eküri biliyorsunuz ülkemizin GODOLFİN’i.

Bu üç tayı yazıyoruz ve bir de 1-GRASHOF diye bir tayımız koşuyor. Bu tayı da ne olur ne olmaz diye ilave edelim.

 

8.KOŞU:

2-FINESSE burada kazanmaya yakın. 3-HASAFET rakibidir. Anımsarsanız HASAFET daha maidenken sizlere bu atın çok iyi bir at olacağını söylemiştim.

 

9.KOŞU:

9-THE LAST ROMANCE günün bankosu olur. Zaten daha geçilmemiş. Ben de BANKO önereceğim.

At yazalım yanına diyenlere 1-BOLD BOY öneririm.

 

10.KOŞU:

Burada arkadaşlar ayrımsız 3-HIGH CAT, 2-KOBRA, 1-KRALSIN, 4-CRIMIAN WIND, 5-CARUSO, 6-KAYNARCA yazmanızı önereceğim.

 

– Şansınız bol olsun.

 

1.ALTILI GANYAN TAHMİNİM
1.Koşu: 2,1
2.Koşu: 2,4,6,10
3.Koşu: 6,,,5,2
4.Koşu: 5,3,2,4,1
5.Koşu: 9,3,1,2,6,7
6.Koşu: 8,,,6

2.ALTILI GANYAN TAHMİNİM
5.Koşu: 9,3,1,2,6,7
6.Koşu: 8,,,6
7.Koşu: 3,5,8
8.Koşu: 2,3
9.Koşu: 9,,,1
10.Kşu: 2,3,4,1,5,6

EKONOMİK 2.ALTILI
5.Koşu: 9,3,1,2,6,7
6.Koşu: 8-RHYTHM DIVINE
7.Koşu: 3,5,8
8.Koşu: 2,3
9.Koşu: 9-THE LAST ROMANCE
10.Kşu: 2,3,4,1,5,6

Hakkında Admin

Bir yorum

  1. Arkadaşlar HEREDOT bir kara kaplı defterdi, her zaman aç aç okurdun bizi bıraktı bilmem şimdi işleri ile uğraşıyordur Bir peyzaj uzmanıydı, Beykoz konakları ve Acar kent Sakinleri onu iyi tanır,sadece orada yaptığı çevre düzenlemeleri ile değil Sakarya Erenler İlçesi park bahçeler müdürlüğü yaptığı zamanda yaptığı Erenlerde ki düzüenlemeler ile bile Sakarya’lı herkes onu bilir ,ama idealistliği insan sevgisi ve yönetimlere olan uyumsuzluğu” bu sorun ondan kaynaklanmıyor yerel yönetim kuklalarından kaynaklanıyor bu canımızı olmadık yerlerde olmadık işlerle uğraştırmıştır. yani PİRSULTAN gibi hiç bir zaman Hızır Paşalaraboyun eğmemiştir ,bunu niye anlatıyorum, bizim Tahmin okulumuzda Onu anlayan Canlarımız olmuştur ama sabahlara Kadar yapılan muabetlerde onunderinliğini çözende pek olmamıştır, şimdi can dostlarım ben bu güne kadar zamanım yettiği sürece çok uzun sürede baktığım olmaz her yarışa tahmin hazırlamışımdır,zaten HEREDOT olsun ben olayım çaprazlamaları iyi bildiğimizi sanıyorum .sadece yanılacağımız Anne ve baba genine bakıpta baskın geni hangisinden aldığını oda donu ”yani rengi annede aynı baba da aynı olan atlardaki acaba sorusudur, can dostlar ŞİMDİ GELEN yeni aygırlarımızı Tahlil etmek o kadar kolaydır ki ama bilmeyenler için çok zordur Örneğin CAPTAIN RIO yeni aygırlarımızdan %80 kaçak tay verir Bu aygırımızın hiç bir tayı bekleme yapamaz DR FONG yıllarca ingilteredeaygırlık yapan bu aygırımız çimde başarılı tayvermei hepsi kumda başarılıdır ,ne zaman 2400 bir çim yarış bulursak gücünü kullanarakbu aygırımızın atları çimde kazanabilir Bu örnekleri çoğaltabiliriz ,bunu niye söylüyorum ,Bir Arkadaşıma BİN AJWAD ile ilgili bir anekdot paylaşmıştım, ıslak çimde BU Aygırımız taylarını ihmal etme diye Şimdi Anne olan WHITE FLAG ı 38 ganyanlı iken tek atıp hatırı sayılır bir ikramiye almıştı,bu akşam biraz dertleşelim dedim ,çok basit şekilde orjinlerden bahsetmeden kısa yazarak bu at kazanır tempoya çıkacak boş kalacak diye kısa ibareler kullanıyorum İNANIN Zamanım olsa her at hakkında her ahır hakkında destanımsı veriler yazarım bu konuda sizlerden özür diliyorum ,çünkü emlak işimi iyi yapmak zorundayım ,ama zamanelverdiğinde bu konularda size detaylı bilgi vereceğim Tüm canlara iyi geceler diliyorum

Cevapla