Anasayfa » Yazarlarımız » Aristo » 04 Temmuz İSTANBUL Tahminleri – ARİSTO
04 Temmuz İSTANBUL Tahminleri – ARİSTO
ARİSTO İstanbul Altılı Ganyan Tahminleri ve Yorumları

04 Temmuz İSTANBUL Tahminleri – ARİSTO

04 Temmuz Çarşamba İSTANBUL TJK tahminleri, altılı tahminleri, at yarışı tahminleri, altılı ganyan tahminleri ve yedili plase tahminleri şu şekildedir:

* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *

1.KOŞU:

Yarışın gidişatı 3-ÜNALAMCA için ikincilikte gidip 5-ANILBEY‘i sıyırdıktan sonra 4-GÖKKALE‘ye direnecek.

Üçlü yapacaklara BANKO öneriyorum.

 

2.KOŞU:

2-ÖMER IN MY MIND burada kaçıp bitirebilir.

3-TINAS RÜZGARI, 5-MACCHIATO, 1-KATISFACTION da şanslı isimler.

 

3.KOŞU:

4-ŞİMŞEKKRAL, 7-UNZEN, 2-ÇELİKŞAH, 1-AFACAN, 5-TATARKAN, 3-MAVİMUNGAN yazıp burada riske girmeyeyim.

 

4.KOŞU:

1-BAWEPİR, 10-NEŞETİM, 2-İZDAHİ, 3-GÜNEŞ IŞIĞI, 5-TRAKYALI, 6-ERTECİMER, 4-DURMAZ AKAR yazmaktan yanayım.

 

5.KOŞU:

CAPE CROSS oğlu olan 1-AGERA burayı kazanır. Atı gördüm fiziği ile tam bir at güzeli.

Eğer Karataş aşırı beklerse TEKYILDIZ OĞLU bitirebilir. Bu da başka bir olasılık ama ben AGERA BANKO dedim.

 

6.KOŞU:

1-GÜLŞEKER, 5-İNANLIM, 7-ZAMANA KARŞI, 3-DÖVER, 2-BİNBİR, 8-BODRUM KALESİ yazıyorum.

 

7.KOŞU:

Arkadaşlar ben 6-SİNYOR ŞAMİL BANKO diyorum.

Bozuk olduğu dönemlerde çok oynattım, şimdi mesafe lehine bitirmesini bekliyorum.

 

8.KOŞU:

5-DAKOTA ekonomik oyunlarda BANKO oynanabilir.

4-ALESSANDRA, 7-SİNSİRELLA, 2-CRICOOR, 8-SHANGHAIS GIRL, 9-AYSHE, 3-OKYPETA da olabilecek taylardır. Bütçenize göre yazabilirsiniz.

 

– Şansınız bol olsun.

 

ALTILI GANYAN TAHMİNİM
3.Koşu: 4,7,2,1,,,5,3
4.Koşu: 1,10,2,3,5,6,4
5.Koşu: 1-AGERA
6.Koşu: 1,5,7,2,3,8
7.Koşu: 6-SİNYOR ŞAMİL
8.Koşu: 5,,,4,7,2,8,9,3

ALTILI GANYAN TAHMİNİM
3.Koşu: 4,7,2,1
4.Koşu: 1,10,2,3,5,6,4
5.Koşu: 1-AGERA
6.Koşu: 1,5,7,2,3,8
7.Koşu: 6-SİNYOR ŞAMİL
8.Koşu: 5-DAKOTA

 

Hakkında Admin

10 yorum

 1. İSTANBUL

  Bu gün İSTANBUL pistinde genelde favori safkanlarda şansını deneyecek olan H.KARATAŞ günah çıkarta bilir aksi taktirde altılı ganyan cazip diyebileceğimiz ikaramiyeyi bir nebze olsun yukarlara taşır..

  3.KOŞU: 2.ÇELİKŞAH hem sentetik hemde çim pistte başarılı koşabilecek potensiyele sahip olan bu safkanın galop çalışmaları harika kantarması KARATAŞ idaresinde kazanması gerektiği inancındayım misli ve riskli kuponların teki olabilir en ciddi rakibi son yarışını sentetik pistte rahat kazanan 7.UNZEN güçlü pedigrisi ile ilk defa koşacağı çim pistte mutlak değerlendirilmeli..Bu koşuda sürpriz aramak isteyenler için özellikle ANKARA pistinden gelen ve etkili galop çalışmaları ile çim pistte iyi koşabilen 6.TOYDEMİRCAN ı önermek isterim..

  2,,7,6

  4.KOŞU: Günün bana göre en kritik ARAP safkanların HANDİKAP yarışı bir birine denk isimlerin HANDİKAP değerleri de yakın görünüyor mesafe olarak da bakıldığında zorluk derecesi yüksek yarışın kilo değerleri eşitlenmiş bu durumda benim önceliğim 8.BERKTİN ile 3.GÜNEŞ IŞIĞI nda olsada 10.NEŞETİM den boş kilosu ile çok etkili bir yarış çıkarmasını bekliyorum 9.DEDEMANBEYİ ekürisinin yardımı ile şanslı olabilecek durumda 1.BAWEPİR ve 5.TRAKYALI bu koşunun favori isimleri olsada 7.DOĞUŞAN ı bu yarış dahil takibe almamızda yarar görüyorum..

  8,3,10,9,1,5,7

  5.KOŞU: 1.AGERA çok kaliteli bir pedigriye sahip hayatının ilk yarışında üçüncülük elde ederken fazla zorlanmadı gelişen kondisyonu ve aynı kantarması KARATAŞ idaresinde kazanması gerektiği inancındayım..

  1.AGERA

  6.KOŞU: 1.GÜLŞEKER çim pistte çok etkili koşabilen bu safkan yine KARATAŞ idaresinde kazanmaya çok yakın bu safkanda risk alınabilir güvenemeyenler bu mesafede ve çim pistte özellikle 7.ZAMANA KARŞI ve 2.BİNBİR i değerlendirebilir..

  1,,7,2

  7.KOŞU: Günün bana göre altılı ganyanın ikramiyesini belirlemesini beklediğim YAMAKLARIN şartlı-4 mücadelesi bu koşuda 4.WRITE TO ELLIE ve 6.SİNYOR ŞAMİL i çok ön planda görsemde özellikle 8.PLAYFELLOW dan çok etkili bir yarış koşmasını bekliyorum çim pistte ve uzun mesafeli yarışlarda farklı koşabilen bu safkanın son yarışlarını ciddiye almamak gerekir çalışmalarında sağlıklı görünen safkan çok güçlü bir pedigriye sahip bana göre mutlak değerlendirilmeye alınmalı bugün çoğu kuponu yırttıra bilir aman dikkat..! Yeri olanlar 3.TORUN CALLAS ile 2.GOLDINIADIS değerlendirmeye alabilir..
  4,6,8,,3,2

  8.KOŞU: 5.DAKOTA sentetik pistte etkili koşan bu safkan mesafe olarak da çok şanslı görünüyor zor gibi görünen bu dişilere ait HANDİKAP mücadeleyi lehine çevirebilir 7.SİSİRELLA ve 6.DİABOLİK rakip gördüğüm safkanlar olacak..

  5,,7,6

  ALTILI GANYAN TAHMİN

  3.KOŞU: 2,,7,6

  4.KOŞU: 8,3,10,9,1,5,7

  5.KOŞU: 1.AGERA

  6.KOŞU: 1,,7,2

  7.KOŞU: 4,6,8,,3,2

  8.KOŞU: 5,,7,6

  Herkese iyi şanslar..

 2. Ulen Ayhan Kurşun sanki grup yarış kazanacaksın.En iç kulvardan en dışa çıkarken milletin tek attığı atın önünü kesiyorsun.3 ay ceza alırsın inşallah.

 3. Merhabalar Tahmin Okulu Canları…Nasılsınız?sağlıklar moraller iyimi? yine geç kaldık ofise İstanbul’da güzel yarışlar olmuş ama bizim tekler bu gün gelememiş Yarış da paraya gitmiş Kaldı ELAZIĞ ama orada bilmem nasıl olacak bu iş diyorum bir bankomuz VAR elazığdaARCHİPELAGOS da ok formda acaba bankomu? oynasak Şimdilik sizlere Sakarya’dan selamlar

 4. sn.admin

  ben yorumları okuyamıyorum bir problemmi var acaba bir bakarsanız sevinirim

  iyi günler dilerim

 5. BenSami ulu 3.3.2018 tarihinde saat 17.12.de Ziraat Bankası Kdz. Ereğli çarşı şubesi bankamatiğinden Kadir Akbaş adına 611 şubekoduyla 061158492419 5001 nolu hesaba 30 Türklirası yatırdım.e mail attığım halde hala yorumları göremiyorumlütfen ilğilenirmisiniz.

 6. Ceptel. Numaram 0532 6760897.Tc no. 43799002824

 7. ANKARA

  Zaman bulmuşken düşüncelerimi aktarmak isterim..

  Bugün ANKARA pistinde az atlı ancak bir birine denk isimlerin mücadelesi şeklinde görünüyor umarım şans bizden yana olur..

  3.KOŞU: İngiliz safkanların 1200 kısa ŞARTLI-5 mücadelesinde önde süratli gidecek mücadelede bu mesafelerde çok başarılı koşabilen 1.GÖNÜL KIRMAZ rakipleri ile girdiği mücadelede kendini fazla yıpratmaz ise direnip bu mücadeleden galip ayrılabilir aksi takdirde sonlarda kuvvetli gelebilecek olan 3.HEARTS REASON fotoda rakiplerini avlayabilir..Sürprizde bütçesi el verişili olanlar 7.TALİHA HANIM ı değerlendirebilir..

  1,,3,,,7

  4.KOŞU: Ankara pistinde koştuğu üç yarışta artık yeterince tecrübe ve kondisyon kazandığını düşündüğüm 9.YELLOW FIN bugün MAIDEN yarışlara kantarması U.POLAT idaresinde artık bir son verebilir ancak rakip gördüğüm safkanlar var özellikle 7.LIGER hayatının ilk yarışını hemen tabela dibinde bitirdi bil hassa kısrak babasına dikkat çekmek istiyorum NUR SULTAN çimde çok etkili koşabilen bir aygır bugün MÜSLÜM ÇELİK özellikle aynı safkanı bir daha tercihlemiş etkili koşabileceği inancındayım.. İlk defa koşacak olan 10.MINE OF FIRE çok güçlü bir pedigriye sahip start da bir sorun yaşamadığı durumda mutlak iddialı olacaktır.. 4.KAFACAN ve ilk yarışını bu pistte dördüncülük ile tamamlayan 3.HIAWATHA çim pistte etkili koşabilecek pedigriye sahip A.SÖZEN ile kollanmalı..

  9,7,10,4,3

  5.KOŞU: 3.VAKURKIZ kalitesine inandığım bu safkan sevdiği çim pistte ve sevdiği mesafede hem cinsleri yanında bir aksilik olmaması durumunda kazanmasını bilecektir..

  3.VAKURKIZ

  6.KOŞU: Günün bana göre en zevkli ve çekişmeli mücadelesi bu mesafede 2400 bir birini geçebilecek safkanların ŞARTLI-5 yarışında önceliğim 3.BEYAZ BULUT ve 2.ZÜMRÜTHAN olsada çim pistte etkili koşabilen 6.TAMBORA yı mutlaka değerlendirmek gerekir yeri olanlar için söylüyorum 5.ERSÖZLÜ ile 1.GREAT MASTER ikramiyeyi yukarılara götürür..

  3,2,6,,5,1

  7.KOŞU: Çim pistte ve bu pistte üç yarıştır bileği bükülmeyen 2.BUMBAİ özellikle mesafe uzadıkça daha iyi koşabilen bir safkan bugünde mesafenin kendisi için büyük bir avantaj olduğu inancındayım ancak bugün çok etkili bir yarış çıkarmasını beklediğim 3.TAŞRALI hem çim pistte iyi koşabilen bir safkan hemde kantarması U.TEMUR un çalışmalarını kendisinin yaptığını belirtmek isterim mutlak kuponumda olacak isimdir yeri olanlar boş kilo avantajını en iyi şekilde kullanmasını beklediğim 4.ÜNSALMIŞ a mutlak bir çarpı atsın derim elbette haddim olmadan..

  2,3,,4

  8.KOŞU: 2.RUMBET bir süredir kazanamayan bu isim her türlü mesafede etkili koşabilecek potensiyele sahip yarışın temposuna göre ayak uydurabilmesinin yanında kalitesi ve kantarması U.POLAT idaresinde bir aksilik olmaması durumunda kazanıp şanssızlığına bir son vermesini bekliyorum..

  2.RUMBET

  ALTILI GANYAN ŞABLON

  3.KOŞU: 1,3,,,7

  4.KOŞU: 9,7,10,4,3

  5.KOŞU: 3.VAKURKIZ

  6.KOŞU: 3,2,6,,5,1

  7.KOŞU: 2,3,,4

  8.KOŞU: 2.RUMBET

  -İyi şanslar

Cevapla