Anasayfa » Yazarlarımız » Editör » 22 Nisan İSTANBUL Tahminleri – KORAY
22 Nisan İSTANBUL Tahminleri – KORAY
KORAY AT YARIŞI TAHMİNLERİ

22 Nisan İSTANBUL Tahminleri – KORAY

22 Nisan Pazar İSTANBUL TJK tahminleri, altılı tahminleri, at yarışı tahminleri, altılı ganyan tahminleri ve yedili plase tahminleri şu şekildedir:

 * Sayın üyelerimiz,

 * Sitemizin tanıtımına katkı sağlamak için tahmin sayfalarının linklerini facebook, twitter, Instagram gibi sosyal paylaşım sayfalarınızda paylaşmanızı rica ederiz. Tahmin sayfasına girdikten sonra adres satırındaki linki kopyalayıp facebook, twitter, Instagram sayfanıza yapıştırarak paylaşabilirsiniz. İlginiz ve desteğiniz için şimdiden teşekkür ederiz.

 

2.KOŞU:

5-BLAZING GIRL her taya kısmet olmayan mükemmel bir hazırlık döneminden dereceli galopları ile gelmiş, orjin desen zaten üst düzey, ilk yarışını kazanmaya yakın.

Rakip yazacağım tek isim Kadaifçioğlu’nun 9-TATANKA.

 

3.KOŞU:

Son yarış kısa geldi fotoya diri girdi mesafede 3-ZİRVETAY favorim.

Formları tavan yapmış durumda 2-VASEEM ve 1-ANILBEY bu üç isimde koşuyu önde götürüyor, bunlara Birümit’i de eklersek tempo nirvanaya çıkabilir. O zaman 6-AKFETİH ve startta az oyalanırsa 4-OĞLUM BARAN da yazıyorum.

 

4.KOŞU:

Grubun en hazır ismi 4-FLASHING GIRL, 1-CHERI CHERI LADY bu sezon biraz tutuk gibi ama yinede sempatisini yitirmiyor, ara sonrası vurabilen 3-TATVAN İNCİSİ ve dereceli işleriyle 7-MISS HELİN.

 

5.KOŞU:

Son yarışında ilk defa uzun mesafe ile tanışan ve bugün hem jokeyi hem kendi daha hazır görüntüde bu koşuya katılacak 6-FERFORJE kazanmalı BANKOM.

 

6.KOŞU:

1-AFTER FOREVER bu dereceli işlerle rahat bir koşu çıkarabilir, diğer Luxor tayı 4-LONGSTAR, Mendip-Confidence eşleşmesi ile en merak ettiğim isim 5-CASH ONLY ve biraz hantal yapıda görünsede 2-CHERUB.

 

7.KOŞU:

At formdaysa betonda bile gelir sözüne istinaden 6-BEKİRİM diyorum. Son yarış zıplaya zıplaya vurdu, kumda eksik ama formda favorim.

Ömrümüzü yedi doymadı 4-SUHARRY, son yarışını saymazsak 2-CAPTAİN PİTT ve iki haylaz çocuk 5 ve 9.

 

– Şansınız bol olsun.

 

ALTILI GANYAN TAHMİNİM
2.KOŞU: 5,9
3.KOŞU: 3,2,1,6,4
4.KOŞU: 4,1,3,7
5.KOŞU: 6-FERFORJE
6.KOŞU: 1,4,5,2
7.KOŞU: 6,4,2,5,9

MİSLİ TAHMİNİM
2.KOŞU: 5-BLAZING GIRL
3.KOŞU: 3-ZİRVETAY
4.KOŞU: 4,1
5.KOŞU: 6-FERFORJE
6.KOŞU: 1-AFTER FOREVER
7.KOŞU: 6,4

Hakkında Admin

Bir yorum

  1. KORAY’ın 22 Nisan Pazar İSTANBUL altılı ganyan tahminleri yayınlanmıştır. Şansınız bol olsun.

Cevapla