Anasayfa » Tahminler » Bursa » 10 Ocak BURSA Tahminleri – UĞURTEK
10 Ocak BURSA Tahminleri – UĞURTEK
UGURTEK At Yarışı Tahminleri

10 Ocak BURSA Tahminleri – UĞURTEK

10 Ocak Çarşamba BURSA TJK tahminleri, altılı tahminleri, at yarışı tahminleri, altılı ganyan tahminleri ve yedili ganyan tahminleri şu şekildedir:

 * Sayın üyelerimiz,

 * Sitemizin tanıtımına katkı sağlamak için tahmin sayfalarının linklerini facebook, twitter, Instagram gibi sosyal paylaşım sayfalarınızda paylaşmanızı rica ederiz. Tahmin sayfasına girdikten sonra adres satırındaki linki kopyalayıp facebook, twitter, Instagram sayfanıza yapıştırarak paylaşabilirsiniz. İlginiz ve desteğiniz için şimdiden teşekkür ederiz.

 

1.KOŞU:

7-HEADWAY son koşularında start avantajını da kullanarak numarayı alıp çıktığı gibi bitirdi, bugün start avantajı yok, kilo avantajı var. Yine çıkıp bitirmeye çalışacak ama bu sefer diğerleri uyandı, önde boş bırakmazlar. Bu koşudaki tüm isimler rakip olarak 7-HEADWAY’i seçecek ve onu önde boş bırakmamak için çaba gösterecekler. Özellikle kurnazlardan 6-HİLL HEAD’in jokeyi N.AVCI, son düzlüğe dönerken 7-HEADWAY’in koşusunu bozmaya çalışacak, pres yapacak ve bu iki arasındaki mücadele diğerlerine yarayacak. 2-YAYLALI bekleme yarışı yapar ve sonlarda yetiştirebilir. 3-ROYAL CAPUCINO mücadeleye katılmadan, içeriden gelip bitirebilir.

2,3

 

2.KOŞU:

4-DÖKERBEY burada koşan atların hepsini geçti, yine geçer. Apranti indirimi almadan S.ÖZEN eşliğinde bu koşuya çıkıyor, KOVADA numarayı alıp koşuyu hızlandırıp kaçacak, son düzlüğe önde dönecek. Mesafe 1800 olsaydı kaçıp bitirme şansı vardı KOVADA’nın ama mesafenin 2100 olması en çok 4-DÖKERBEY‘e yarar, hem KIR olması hem eşkali hem üzerindeki jokey kombinasyonu ile bu koşuda çok şanslı. Banko olarak öneriyorum.

4-DÖKERBEY

 

3.KOŞU

1-ANILBEY, 1200 m. mesafede YÜCELİR gibi bir isme kafa tuttu, burada öyle bir rakip göremiyorum. Dünkü PADRİNO neyse, 1-ANILBEY o dur bana göre.

Tek rakip olabilecek isim artan formuyla 2-ZORBEZİRGAN.

 

– Şansınız bol olsun.

 

ALTILI GANYAN TAHMİNİM
1.Koşu: 2,3
2.Koşu: 4-DÖKERBEY
3.Koşu: 1,2
4.Koşu: H
5.Koşu: 4,7,6,8,2
6.Koşu: 11,6,4,1

 

Hakkında Admin

Bir yorum

  1. UĞURTEK’in 10 Ocak Çarşamba BURSA tahminleri yayınlanmıştır. Şansınız bol olsun.

Cevapla