Anasayfa » Tahminler » Bursa » 10 Ocak BURSA Tahminleri – CANEKO
10 Ocak BURSA Tahminleri – CANEKO
CANEKO AT YARIŞI TAHMİNLERİ

10 Ocak BURSA Tahminleri – CANEKO

10 Ocak Çarşamba BURSA TJK tahminleri, altılı tahminleri, at yarışı tahminleri, altılı ganyan tahminleri ve yedili ganyan tahminleri şu şekildedir:

 * Sayın üyelerimiz,

 * Sitemizin tanıtımına katkı sağlamak için tahmin sayfalarının linklerini facebook, twitter, Instagram gibi sosyal paylaşım sayfalarınızda paylaşmanızı rica ederiz. Tahmin sayfasına girdikten sonra adres satırındaki linki kopyalayıp facebook, twitter, Instagram sayfanıza yapıştırarak paylaşabilirsiniz. İlginiz ve desteğiniz için şimdiden teşekkür ederiz.

 

1.KOŞU:

Bana göre son derece zor bir program gibi görünen BURSA’da çok kritik bir koşu ile başlıyoruz. Günün birinci ayağına denk isimlerin bir arada koştuğu günün başlangıç ayağında bu mesafede birbirine üstünlük sağlayabilecek safkanlar mevcut. Koşunun temposu ve yarışın gidiş hattına göre öndeki safkanların kapışmasından istifade edebilecek atlar var. Bunların başında 3.ROYAL CAPUCINO geliyor. Muhtemelen 7.HEADWAY ve 2.YAYLALI start verildiğinde önlerdeki yerini alır ve HEADWAY liderliği vermek istemeyecektir. YAYLALI bu safkanın temposunu bozmak için elinden gelen çabayı gösterecektir ki bu güce ve kaliteye sahip. Eğer bu iki safkan önde bir birlerini yıpratacak çekişme içerisine girecek olursa ki bu ihtimal yüksek o zaman ROYAL CAPUCINO‘ya gün doğar ve son metrelerde rakiplerine üstünlük sağlayabilir.

Ancak bu safkanın yanında şanslı isimler de var. 5.HERO ADMIRAL gibi.

Kısaca şunu belirtmek isterim derece olarak da bir birilerine yakın görünen bu ayağı ya risk alacağız yada çok at ile geçmeye çalışacağız. Ben sıralama verip bu ayağı geçmek istiyorum, karar her zaman sizlerin..

[3,,5,2,7,6,1,,H]

 

2.KOŞU:

Yine zor ve birbirine denk gördüğüm ARAP safkanların HANDİKAP-17 mücadelesi ben minimum üç safkan ile geçmeye çalışacağım bütçem doğrultusunda.

Önceliğim, bu koşuda çok farklı bir performans göstermesini beklediğim 10.KRALINADAMI olacak. Son yarışı kesinlikle gücüne ölçü değil. Boş kilo avantajına sahip olan bu safkan böyle mesafelerde çok etkili koşabilecek potansiyel barındırıyor. Galop çalışmalarında gayet iyi görünen bu safkana öncelik vermek istiyorum.

2.BURAKŞAH bu safkan ve DİKENCİK ekürisine ayrı bir sempatim var. Çünkü işini ciddiyet ile yapan bir eküriye ait olmasının yanında böyle mesafelerde her zaman çok iyi koşabilecek kaliteye sahip. Kantarması V.YÜCEL nezaretinde çalışmalarını tamamlayan bu safkan mutlak kuponlarda bulundurulmalı. Elbette bu kendi görüşüm.

1.YEŞİL MASKE grubun en yüksek HANDİKAP puanına sahip olan bu safkan son yarışında bu grubun üstündeki safkanlar ile koştu ve tabela içerisinde üçüncü oldu. Bana göre mutlak değerlendirilmeli.

Yeri olan son yarışında YEŞİL MASKE’nin arkasından dördüncülüğü olan 5.AHMİN‘e bir çarpı atabilir.

Tekrar ediyorum zor bir yarış. Bütçelerinize göre kendi tuttuğunuz safkanlara yer verebilirsiniz, kendi düşüncelerim bu yönde..

[10,2,1,,5]

 

3.KOŞU:

6.MY CEM bu safkana olan sempatimden daha önce bahsetmiştim. Bugün üzerinde stiline uygun kantarması N.AVCI’yı görüyorum. Eğer çok fazla bekleme yapmadan düzlük üzerinde o etkili sprintine başlar ise bana göre bu yarışı kazanır. Açıkçası güvenmek istiyorum ve bugün şanssızlığına bir son vermesini bekliyorum. Yeter ki N.AVCI doğru yerde doğru zamanda o öldürücü sprintini yaptırsın. Çünkü bu güç ve potansiyel bu safkanda fazlasıyla var benim BANKOM..

[ 6.MY CEM]

 

4.KOŞU:

2.ABBASIN OĞLU Bursa ve Kocaeli pistinde harika yarışlar yaptı. Kalite olarak baktığımızda rakiplerinden üstün görünüyor. Haksız da sayılmaz ancak bugün çok etkili koşmasını beklediğim 3.DARKHOLM bana göre çok ciddi rakip olacaktır. MENDİP yavrusu olan bu safkana özellikle bu mesafede çok dikkat edilmelidir düşüncesindeyim.

Yeri olan süratli isim 1.GAUDİ‘ye bir şans versin derim elbette haddim olmadan..

[2,3,,1]

 

5.KOŞU:

7.AMAZING LOVE son yarışlarına bakacak olursak bu günki pilotu M.GÜNDÜZELİ ile bu pistte çok şanslı kantarmasının kendisini çalıştırdığının altını çizmek isterim risk alınabilir ancak rakip gördüğüm ve kalitesinin bu rakiplerine üstünlük sağalayabileceğine inandığım 3.İPEKKIZ‘ın bu yarış dahil takibe alınmasında fayda görüyorum. Bu safkan çok ciddi rakipler ile mücadele etti İZMİR de geçtiğimiz ay bir yarış gördü ve bu koşuya çalışmaları ile çok hazır gibi görünüyor dikkat..!!

[7,,3]

 

6.KOŞU:

Bir diğer zorlu geçmesini beklediğim ARAP safkanların ŞARTLI-3 mücadelesi safkanların geneline bakıldığında bu mesafede koşmamış olması ve istikrar yakalayamamış olması HANDİKAP değerlerinin biri birine yakın olması bu koşuyu çok daha zor hale getiriyor.

Kendimce bu mesafede etkili koşabilecek pedigriye sahip olan ve program üzerinde cazip durumdaki 8.ÖZGENHAN önceliğimdir ÖZGÜNHAN yavrusu olmasının yanında kısrak babası ŞÖVALYE çalışmaların da gayet tatminkar görünen bu safkanı ihmal etmeyin derim.

11.TAMBORA anne TALYA baba BİLGİN olma özelliğine sahip bu mesafede etkili olması lazım.

Süratli isim 1.YENİŞARLI çıktığı gibi bitirmeye çalışacak. Tabiki nefesini muhafaza edebilirse.

6.DURMUŞKARDEŞLER ve KARAYAĞIZ yavrusu olan 5.DURMAZ AKAR ile 3.BİLGİN KADİR benim bu koşuda bu mesafede etkili olabileceğini düşündüğüm safkanlar olacak. Sizler kendi tuttuğunuz isimlere burada yer verebilirsiniz..

[8,11,1,6,5,3]

 

– Şansınız bol olsun.

 

ALTILI GANYAN TAHMİNİM
1.Koşu: 3,,5,2,7,6,,H
2.Koşu: 10,2,1,,5
3.Koşu: 6-MY CEM
4.Koşu: 2,3,,1
5.Koşu: 7,,3
6.Koşu: 8,11,1,6,5,3

EKONOMİK ALTILIM
1.Koşu: 3-ROYAL CAPUCINO
2.Koşu: 10,2,1,,5
3.Koşu: 6-MY CEM
4.Koşu: 2,3,,1
5.Koşu: 7,,3
6.Koşu: 8,11,1,6,5,3

Hakkında Admin

Bir yorum

  1. CANEKO’nun 10 Ocak Çarşamba BURSA tahminleri yayınlanmıştır. Şansınız bol olsun.

Cevapla