Anasayfa » Yazarlarımız » Aristo » 01 Ağustos KOCAELİ TJK TAHMİNLERİ – ARİSTO
01 Ağustos KOCAELİ TJK TAHMİNLERİ – ARİSTO
ARİSTO Kocaeli TJK Altılı Ganyan Tahminleri ve Yorumları

01 Ağustos KOCAELİ TJK TAHMİNLERİ – ARİSTO

01 Ağustos Cumartesi KOCAELİ TJK altılı ganyan tahminlerim ve yedili ganyan tahminlerim şu şekildedir:

 

KADERŞAH: Çok kaliteli ve seri bir safkan olan KADERŞAH bir süre aradan sonra 2 yarış gördü ve bu pistte ki son yarışını 3. olarak tamamlarken formunu yükseltmeye başladığı anlaşıldı. Bugün lehine mesafede stiline uygun ve usta bir jokey idaresinde koşacak olan kaliteli safkanın kendisi gibi süratli rakiplerinin varlığına rağmen öne düşüp sert temposuyla çıktığı gibi bitirmesini bekliyorum.

 

ONDÖRTBAHAR: Bu pistte koştuğu son yarışında dikatime takılan ONDÖRTBAHAR düzlükte kendisinden daha güçlü bir isim olan MIZRAK’a hakim olup kazanacak gibi görünmesine rağmen ilerleyen metrelerde tekrar tazeleyen inatçı rakibine yenik düşmüştü. Bu performansı ile formunu yukarılara taşımış görünen kısrağın bugün hemcinsleri yanında kazanması en normal neticedir.

 

BABADÖKER: Geçmişte İzmir kumunda çok başarılı yarışları bulunan safkan İstanbul sentetik pistinde koştuğu son yarışını HARPUTLUNUN OĞLU gibi güçlü bir rakibini mağlup ederek kazanırken fit duruma ulaşmış göründü. Bu yarışta da birinciliğin en güçlü adayıdır.

 

Bol şanslar.

 

ALTILI GANYAN TAHMİNİM
1.Koşu: 7,1,6,10
2.Koşu: 2,4,3,7
3.Koşu: 8-KADERŞAH
4.Koşu: 5-ONDÖRTBAHAR
5.Koşu: 1,2,3,7,4
6.Koşu: 6,,7,10,1,2,5

Hakkında Admin

Cevapla