Anasayfa » Yazarlarımız » Heredot » 03 Haziran İSTANBUL TAHMİNLERİ – HEREDOT
03 Haziran İSTANBUL TAHMİNLERİ – HEREDOT
HEREDOT İstanbul Altılı Ganyan Tahminleri ve Yorumları

03 Haziran İSTANBUL TAHMİNLERİ – HEREDOT

1.Ayak :

Dört yaşlı arap atlarına mahsus bu handikap yarışta, son koşularını ölçü almadığım FERACEHAN (8) ünlü Rikardo’nun yavrusu olup kısrak anası çok kalite yavrular veren FERRARRI MRV dir. At çok iyi durumda olmasına rağmen son iki koşusunda Kocakaya ve A.Sözen atı kantarmada boğmuş, viraja sonuncu durumda girdikleri için at kendini gösterememişti. Aslen babası ve diğer kardeşleri gibi ön tarafa yakın gidip erken yürümesi gereken bu safkan kendisi için biçilmiş kaftan olan jokeyini bulmuş olup kazanmasını bekliyorum. Adrenalin severlere BANKO öneririm.

Bende kalp var, tansiyonum yüksek diyenler, çok iyi duruma gelen DİLŞEKER (1), son yarışı ile gerçek gücünü gösteren AYDIN GÜZELİ (5) değerlendirebilir.

Bombayı Bursa’dan kestane şekeri ikram etmeye gelmiş çok iyi durumdaki HABER KARTALI (6) ve uygun kilosundan yararlanabilecek MİSİ GÜZELİ (11) etkili jokeyi ile yapabilir.

2.Ayak :

Bu grubun en güçlü safkanı olan MADEMOISELLE (2) pisti ağır bulursa biraz zor geçilir. Favorimdir.

Uzun aradan sonra gördüğü yarışlarında kalitesini ortaya koyan GASTEMENA (4) sert rakibidir.

Kopuk uçurtma MARAZ HAN (6) uygun kilosunun avantajıyla çıktığı gibi bitirebilir.

Geniş kuponlar, son yarışını kazanan ve istikrarlı yarışlar koşan İKRAMKIZ (1), İstanbul pistinde bir yarış gören HAPPY VALENTINE (5) maiden koşsalar da iyi durumları ile EMPIRE SON (8) ve GOLDEN FOOT (9) değerlendirebilir.

En doğrusu buraya HEPSİ demektir.

3.Ayak :

Son koşularında stil değiştirerek tempoya çıkan ve çok başarılı yarışlar çıkararak adeta sınıf değiştiren GECE RÜZGARI (1) yine tempo koyabileceği bir yarış bulmuş olup favorimdir.

Yine kendisi gibi bir tempo atı olan ARTIC MAN (3) ensesinde olacak olup sert rakibidir. Bu iki safkandan birbirini atlatabilen potaya uzanır.

Bu tür uzun mesafeli koşularda öndeki iki jokey birbiri ile mücadeleye girip Karataş gel bizi geç demezler. Arkadan gelen atların kazanma şanslarının çok düşük ihtimal olduğunu düşündüğüm bu koşuda, ilk defa stiline uygun bir jokey bulan KARABEKMEZ (2) jokeyi Ö.Yıldırım’ın öndeki atları yakın takibe alıp sıyırma ihtimali olabilir mi? diye düşünüyorum.

4.Ayak :

Bu sezonun en başarılı safkanı YARAMAZ ÇOCUK (8) yine çok iyi durumda olup bu açık yarışta favorimdir.

Aradan sonra gördüğü yarışlarla çok iyi duruma gelen KULOĞLU (4) ve güçlü safkan KALİMDOR (3) sert rakibidir.

Geniş kuponlar, istikrarlı ve başarılı yarışlar çıkaran PERFECT WARRIOR (6) ve MARVELOUS IRON (5) değerlendirebilir.

Bombayı kış sezonunda çok etkili yarışlar çıkaran ES ES RUNNER (2), geçen sezon çok başarılı yarışlar koşan ve kendini unutturan DON DESTELLO (1) ve Süs Biberi gibi harika bir çim atının yavrusu olan ESPRESSO (9) yapabilir.

5.Ayak :

Koştuğu son üç koşusunu da kazanan çok iyi durumdaki GÜZELKAYA (2) son koşusunda iki Kurtel ekürisini birden geçmişti. Favorimdir.

Son koşusunu kazanırken beğendiğim ESANADOLU (3) ekürilerinin rövanşını alabilecek güce sahiptir.

6.Ayak :

Bu grubun en iyi atı olan PAN IKONA (11) aradan sonra gördüğü yarışlarla süper duruma gelmiş olup ilk defa bulduğu mesafede önde kuracağı tempo ile bu gruba uzak yapmasını beklediğim isimdir. BANKO öneririm.

İkili ve bahis oynayanlar için lehine mesafede HOŞGÖRÜ (2) öneririm.

 

Bol şanslar.

NORMAL ALTILIM
1.Ayak: 8
2.Ayak: 2,4,6,1,5,8,9
3.Ayak: 1,3
4.Ayak: 8,4,3
5.Ayak: 2,3
6.Ayak: 11

GENİŞ ALTILIM
1.Ayak: 8,1,5,6,11
2.Ayak: H
3.Ayak: 1,3,2
4.Ayak: 8,4,3,6,5,2,1,9
5.Ayak: 2,3
6.Ayak: 11

Hakkında Admin

Cevapla