Anasayfa » Yazarlarımız » Heredot » 31 Mayıs İSTANBUL TAHMİNLERİ – HEREDOT
31 Mayıs İSTANBUL TAHMİNLERİ – HEREDOT
HEREDOT İstanbul Altılı Ganyan Tahminleri ve Yorumları

31 Mayıs İSTANBUL TAHMİNLERİ – HEREDOT

1.Ayak :

İstanbul pistinde gördüğü yarışlardan sonra fit duruma gelen ARSLANPARÇASI (4) sonlardaki etkili sprinti ile kazanmaya çok yakındır.

Uzun aradan sonra gördüğü yarışlarda çok iyi form tuttuğunu gösteren DİNÇBEY (3) etkili jokeyi ile bu kez potaya uzanabilir.

Biraz kiloya rağmen gruptan üstün TİBET (1) aprantisi iyi idare edebilirse sonlardaki etkili sprinti ile sonuca gidebilir.

Bombayı son koştuğu yarışını rahat kazanan ve sizlere banko önerdiğim HEMİNGE (7) çok iyi durumu ile yapabilecek güce sahiptir.

2.Ayak :

Üç yaşlı arap atlarına mahsus bu maiden koşuda hazırlıklarında çok iyi gözüken ERTUNÇBEY (5), BAHTIAK (1), KIRIM BEYİ (8), İNSUYU (6)EGE ŞAHİNİ (4), ÇAMDİBİLİ (3) ve UÇANDEMİR (10) öneririm.

3.Ayak :

Son iki koşusunu kazanarak gerçek güç ve kalitesini gösteren Karataş’lı PRINCESS FIONA (9) favorimdir.

Son koşusunu ölçü almadığım YALPAĞAN (5) sonlardaki etkili ataklarıyla rakibini avlamaya çalışacak olup sert rakibidir.

Geniş oynayanlara gördüğü yarışlardan sonra çok iyi duruma gelen DARİN SULTAN (6) öneririm.

Bombayı uzun ara vermiş olsada geçen sezon yarışlarını çok beğendiğim ve sonlarda sıkı gelebilecek SPECIAL SWORD (10), Bursa pistinden iyi durumda gelen LAVIN (8) ve hazırlık yarışlarından sonra bu kez etkili olabilecek eküri destekli ITS TIME TO SEA (7) yapabilir.

4.Ayak :

Kısa aradan sonra son uzun mesafeli kum pist yarışını çok rahat kazanan ve sizlere tek önerdiğim MISTER STORM (2) fit durumda olup yine kazanmaya çok yakındır.

Bu koşuda aşağılara baktığımda bu safkanı geçebilecek güce sahip bir at göremiyorum ancak bazen bu tür handikap koşularda yukarı bakmak gerekir. Sinsi bir avcı gibi saklanan Avangard yavrusu FLYING BLACK (1) adrenalini tavan yaptıracak güç ve yeteneğe sahiptir.

5.Ayak :

Son koşusunda mesafe çok uzun geldiği için tabela dışı kalan ve çok iyi durumdaki AZELHAN (8) önde boş kalmış olup bu koşuyu çıktığı gibi bitirmesini bekliyorum. TEK olarak öneririm.

Geniş oynayanlara son yarışı ölçü olmayan çok iyi durumdaki SIRA DAĞLAR (7) etkili jokeyi ile yarışı lehine çevirebilir.

Bombayı gördüğü yarışlardan sonra kazanacak kıvama gelen EFE BABA (9) ve son koşusunda galop yapan KEMİK KIRAN (10) yapabilir.

6.Ayak :

4 ay aradan sonra koştuğu yarışını çok beğendiğim BEHRAMKALE (5) uzayan mesafe lehine olup bu koşuyu kazanmasını bekliyorum. BANKO olarak öneririm.

İsteyenler, son yarışını çok rahat kazanan ve sonlarda çok sıkı gelecek VEFAKAR (10), sert gruptaki son yarışı ölçü olmayan ve  kendisini çok iyi tanıyan jokeyi ile ALLSHANTI (2) değerlendirebilir.

Bombayı İstanbul pistinde çok etkili yarışlar çıkaran ve kendini unutturan GÖZ DAĞI (4) yapabilir.

 

Bol şanslar.

 

NORMAL ALTILIM
1.Ayak: 4,3,1,7
2.Ayak: 5,1,8,6,4,3,10
3.Ayak: 9,5
4.Ayak: 2,1
5.Ayak: 8
6.Ayak: 5

GENİŞ ALTILIM
1.Ayak: 4,3,1,7
2.Ayak: 5,1,8,6,4,3,10
3.Ayak: 9,5,6,10,8,7
4.Ayak: 2,1
5.Ayak: 8,7,9,10
6.Ayak: 5

Hakkında Admin

Cevapla