Anasayfa » Yazarlarımız » Aristo » 13 Mayıs İSTANBUL TAHMİNLERİ – ARİSTO – TUTTU
13 Mayıs İSTANBUL TAHMİNLERİ – ARİSTO – TUTTU
ARİSTO İstanbul Altılı Ganyan Tahminleri ve Yorumları

13 Mayıs İSTANBUL TAHMİNLERİ – ARİSTO – TUTTU

13.05.2015

İSTANBUL GÜNÜN YORUMLARI

1.Ayak:

Ağır kilosuna rağmen gruptan farklı kaliteye sahip olan GECE RÜZGARI(1), süratli ve formda bir tempo atı olan KECHICHE(3) ve son birinciliği çok dikkat çekici olan RADİKAL STAR(6) şanslarını yüksek gördüğüm 3 isimdir.

2.Ayak:

Kaderim gibi sınıf bir kısrağın tayı olan GAZEVAN(5) ikinci olduğu ilk yarışı ardından formunu ileriye taşıdığı için kazanmaya en yakın gördüğüm isimdir.

Yine grupta kalitelerine inandığım diğer 2 tay olan GÜLERCE(6) ve TANSELHANIM(12) rakip gördüğüm isimlerdir.

3.Ayak:

Önde tempo kurup rahat bırakılacağını düşündüğümden çıktığı gibi bitirmeye yakın gördüğüm KIRMANŞAH(5) bu yarıştaki net favorimdir.

KIRMANŞAH’ın sonlarda temposunun düşmesi halinde BİLGEKURT(6), BULUT REİS(1) ve HASANŞAH(4) devreye girebilecek isimlerdir.

4.Ayak:

Bu sene geçen yıla göre daha başarılı yarışlar koşan AZMİ REİS(1) son olarak Ankara’da katıldığı G 1 TBMM Koşusunda KARAÜZÜM ve YALNIZEFE’ye kafa tuttu. Bugün daha müsait rakipler yanında favori olmayı fazlasıyla hakediyor.

Süratli safkan CANKARDEŞLER(3) ve son yarışları hayal kırıklığı olsa da kaliteli bir at olan ULUER(7) rakip gördüğüm 2 isimdir.

5.Ayak:

Son yarışını daha sert grupta çok yakın farklarla taraklama 5. tamamlayan BENELUX(2) bugün çok daha müsait bir grupta Karataş gibi usta bir jokey idaresinde yarışacağı için bir aksilik olmazsa kazanacaktır. BANKO yazabilirsiniz.

6.Ayak:

Arap kısraklarının mücadelesinde CİNCORTA(9), YILDIRIMKIZ(12), UMUDUN RENGİ(4), MAVİ MELEK(2) ve AYDINGÜZELİ(6) sıralamasının yeterli geleceğini düşünüyorum.

ALTILI ŞABLONUM
1.Ayak: 1,3,6
2.Ayak: 5,6,12
3.Ayak: 5,6,1,4
4.Ayak: 1,3,7
5.Ayak: 2
6.Ayak: 9,12,4,2,6

Hakkında Admin

Cevapla