Anasayfa » Yazarlarımız » Aristo » 13 Mayıs ELAZIĞ TAHMİNLERİ – ARİSTO
13 Mayıs ELAZIĞ TAHMİNLERİ – ARİSTO
ARİSTO Ücretsiz Elazığ Altılı Ganyan Tahminleri ve Yorumları

13 Mayıs ELAZIĞ TAHMİNLERİ – ARİSTO

13.05.2015

ELAZIĞ GÜNÜN YORUMLARI

1.Ayak:

Form durumu çok iyi olup son iki yarışında başarılı koşmasına rağmen 2.’likle yetinen AĞIT HAN(8) bu defa uygun bir grup yakaladığı için kazanarak şanssızlığını kırmaya yakın görünüyor.

Form durumlarını ve performanslarını bu grup için yeterli bulduğum diğer iki isim olan TANERCAN(7) ve FERİTİNOĞLU(4) ciddi rakipleridir.

2.Ayak:

Süprize müsait görünen yarışta sırasıyla KAANKEREM(7), HASKAN(3), BAHABEY(9), KÖKMENİNOĞLU(11), ÇELİKSOY(4) ve GÜLSEREN KIZI(6) kuponlarda yer verilmesi gereken isimlerdir.

3.Ayak:

Grubun hazır 2 tayı olan POWERLINE(8) ve TAHAMAAL(5) arasında birincilik mücadelesi olacağını tahmin etmekteyim.

4.Ayak:

İstanbul’dan Elazığ’a getirilen LADY FORCE(6) sınıf bir tay olup bu pistte gördüğü ilk yarışını kazanırken son olarak güçlü rakiplerle mücadele ettiği KV-6 koşudan ZAHAN arkasında 2. olarak ayrılırken muhteşem koştu. Bugün uygun grupta çok avantajlı siklete sahip olduğu için önemli bir aksilik olmazsa kazanacaktır.

Gönül rahatlığı ile BANKO yazabilirsiniz.

5.Ayak:

ALSİMA gibi başarılı bir kısrağın erkek kardeşi olan ALTINSİMA(1) ilk 2 yarışını üst üste kazanırken sınıf bir tay olduğunu ispatladı. Bu yarışta da favori olmayı sonuna kadar hakediyor.

NADİRAĞA(2) ve TEHLİKE SAÇAN(3) ciddi rakip gördüğüm isimlerdir.

6.Ayak:

Son yarışını Şanlıurfa’da uzak farkla ve çok gösterişli şekilde kazanan MY SON ARDA(11) bomboş sikletiyle ve kulvar avantajıyla bu yarışta da kazanmaya en yakın gördüğüm isimdir.

Bu yarışta sürpriz arayan üyelerimize aradan sonra bir yarış görüp nefes açan bu yarışta iyi koşabileceğini düşündüğüm GÜNEŞ BAY(18)‘a da bir çarpı atmalarını öneririm.

ALTILI ŞABLONUM
1.Ayak: 8,7,4
2.Ayak: 7,3,9,11,4,6
3.Ayak: 8,5
4.Ayak: 6
5.Ayak: 1,2,3
6.Ayak: 11

Hakkında Admin

Cevapla